Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

na koroškem je zmanjkalo tablic :lol1:

To traja ze kake 3 do 4 tedne :grrr

Jaz vozim v znamenju ovčke :D ... čak a ti maš ovčko al lipo? letos ne moreš po grbu sodit od kod je kdo, saj so naši dobivali grbe od Radelj, Dravograda...mogoče celo od Raven :D :P, pa če se ne motim so si eno rundo celo table s CE sposodli .... HALO!!!!

LP J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kje si pa to prebral? Skor ne morem verjet. Čeprav vreme je že lepo blo aprila... in je še vedno :P

Sam to s tablicami in drugimi grbi se ne dogaja prvič. V jeseni sem namreč registriral avto in sem namesto slovenjgraškega lepega grda dobil radeljskega. Če bi hotel met sg grb bi moral počakat do naslednjega tedna, ker jim je takrat tud zmanjkalo tablic.

Js tud ne vem, kako se jim lahko kaj takega zgodi :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem jo mahnil z biciklom na Strojno iz Ravn pa sem vido, da je blo pred Sparom ogromno motoristov. Ko sem se pa čez eno uro pripelo nazaj, je pa že mel župnik svoj govor. Je blo neko žegnanje...

Ali kdo ve kdaj je žegnanje motorjev v Dolžah.

Hvala za odgovor

Tole pa ne bi vedel, čeprav se mi zdi, da sem nekje v SG videl nek plakat... :hmm: Čist možno, da je dans žegnanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ravnah je bilo žegnjanje motorjev pred šparom se nas je zbralo kar veliko koroščev okoli 50 prej več kot manj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ok folk zadeva je takšna. Vseforumski piknik žal zaradi pomanjkanja interesa odpade. Pripravljava pa z Alko piknik pri njej v Radljah ob Dravi. Zadeva ne bo tako uradno organizirana bodo pa načeloma vabljeni vsi iz 02 in 03 sekcije in še nekaj ostalih prijateljev. Ker se ne bo pobiralo »vstopnine« se je potrebno prej prijaviti da bomo vedeli koliko mesa in pijače nabavimo. Prosil bi vas da mi pošljete PM pa sporočite koliko vas pride. Upam da pridete v čimvečjem številu.

:grim

Aja zadeva bo na isti dan.

Moj dodatek:

Lahko se prijavite tudi meni. .) Tisti isti dan pa je sobota, 19. 8. 2006. Ura pa od 13. dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

sedmi

in kdaj se ta cenzus zaključi?

Pozdravljeni Korošci,

Ker sem že davnega leta 2002 načel to tematiko, je prav, da se še jaz kaj javim po dolgem času...

Torej osmi....

Kako ste kaj drugače? A ste se čez vikend kaj čez Sleme in Črno vozili? Sem videl kakih sto (100) motoristov od daleč? Motosvet?

Ker nimam več motorčka, se bolj po redku udeležujem takih stvari in vsakokrat, ko vidim kakšnega motorista si rečem: Samo jaz nimam motorja... Šmrc :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nimam (več) enduro motorja, tako da se nisem kaj čez Sleme vozil. :P

100 motoristov praviš, da si videl!? So to kakšen zbor imeli? Drugače je bilo ta vikend aktualno evropsko srečanje motoristov pri Faaker See-ju. Mogoče so pa nekateri kakšno bližnjico usekali čez hribe... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!