Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Mali bik

Priporočene objave

noise vsaka pomoč je dobrodošla.

v soboto sem bil verjetno sam z Dino na Ivarčkem, sva dirkala z Vranskega, da ja ne zamudiva pa prideva gor pa sva sama. v nedeljo odpeljali golico veliko motoristov vauu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noise vsaka pomoč je dobrodošla.

v soboto sem bil verjetno sam z Dino na Ivarčkem, sva dirkala z Vranskega, da ja ne zamudiva pa prideva gor pa sva sama. v nedeljo odpeljali golico veliko motoristov vauu

Jaz sem bil v Power pubu malo čez 15:00 pa nikjer žive duše, razen par mopedov.Z gospodično sva spila pijačo, se še malo razgledala okrog pa nikjer nikogar našla, zato sva se pred pol četrto podala na turo proti Avstriji, Libeliče, pri Lavamundu pa sva zagrizla v nek klanec s čudovtio široko cesto, polno motoristov, kjer se je na vrhu odprl čudovit razgled na Lavamund in okolico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, zgleda, da sta se zgrešila.

Bo treba vseeno tukaj kako vrstico najave napisat, tolk, da se folk spomni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bostov videl sem motor pred pabom, ampak midva sva peljala preko lesenega mostu in tam parkirala (ob jezeru). če bi vedel??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno!

to soboto imajo pa apači miting na Ivarčkem, bomo šli v vrsto za panoramsko vožnjo pa bo, če ne bomo kje drugje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To soboto sva tud midva z Lindau-om bila na Ivarčkem (kak je pravilno..Ivarčko al Iverčko??)...pa ni bilo še nobenega...ŠKODA :roll:

Pa drugič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To soboto sva tud midva z Lindau-om bila na Ivarčkem (kak je pravilno..Ivarčko al Iverčko??)...pa ni bilo še nobenega...ŠKODA :roll:

Pa drugič!

Ivarčko.

Ob kateri uri in v katerem koncu, pri jezeru ali pri pubu? Jaz sem bil tam ob 15:10. Gledal okrog, pa nikogar zagledal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, fantje in dekleta..niste resni s temi forumskimi srečanji koroške sekcije...Upam, da se bodo stvari premaknile na bolje... :) :) Bom naslednji dopustniški soboti raje izkoristil za ture po bližnji Avstriji, Štajerski in Koroški...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bostov!

Mene ni bilo, ker sem bil v Puli - bom pa ta vikend kaj prišel pogledat na zbor... :D

So pa sedaj dopusti - koroških motosvetovcev nas je pa celih 5. ČE!?

Najbolje, da si pošljemo kakšen PM, ali napišemo post, da se ve kje in kdaj bo kdo prišel... Zmenjeno?

Javite se mi, pa se zmenimo za kako pijačo ali pa furo tudi ob kakem drugem terminu...

Marijan, a je potrebno kaj pomoči za konec avgusta, ti samo javi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jasno bikec da bo treba pomoči. prostor je zrihtan vse ostalo je pa še v zraku,sam pa grem od 09.08. do 25.08. z guzzlnom in ženo malo po Sloveniji in Hrvaški,zato je vsaka pomoč dobrodošla in potrebna. se vidimo v soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je zaj ste vsi utihnli, a gremo na panoramsko skup z apačiji al ne?

pišovka sm jezn ko se tu nič ne dogaja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je zaj ste vsi utihnli, a gremo na panoramsko skup z apačiji al ne?

pišovka sm jezn ko se tu nič ne dogaja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EEEJJJJ! JEST GREM CE NE BO SCAL! 8) 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreda, 31. 7. 2002

V petek in soboto bo v vzhodni Sloveniji deloma jasno in večinoma suho.

Drugod bo zmerno do pretežno oblačno, predvsem v zahodnih krajih bodo občasno krajevne padavine.

Pihal bo jugozahodni veter.

MOP - Agencija RS za okolje

:eggface: :silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreda, 31. 7. 2002

V petek in soboto bo v vzhodni Sloveniji deloma jasno in večinoma suho.

Drugod bo zmerno do pretežno oblačno, predvsem v zahodnih krajih bodo občasno krajevne padavine.

Pihal bo jugozahodni veter.

MOP - Agencija RS za okolje

:eggface: :silly:

Pol zgleda, da se na 1. tradicionalnem srečanji soloridersov ne bomo kopali samo v morju ampak tut v dežju. No, nam bo vsaj tisto sluz spralo s kože :( :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol zgleda, da se na 1. tradicionalnem srečanji soloridersov ne bomo kopali samo v morju ampak tut v dežju. No, nam bo vsaj tisto sluz spralo s kože :( :?

A da bi se v morju kopal?? Ma ne vem...., grem raj na pir, pa bom na obeh straneh moker. Rajši kot dvakrat na eni, me lahk skup potegne, ko se sušim! :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa se dogaja sicer nič v zvezi s koroško pa vendar yesss ga sekamo :lol: :shock:

Marjan toliko je v zvezi s Koroško, da sem pač dala vedet, da nas ta vikend ne bo na Ivarčkem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ankaran ali Ivarčko ? Oboji tolk navijate, da se sploh ne morem odločt kam bom šel v soboto.

Mimgrede, kva bo dogajal pri solotih ?

Če si Solo. potlej že veš. :wink: :wink: Sicer pa je v Ankaranu moto zbor MK Red Eyes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

horjo prav da si v tem topicu. pa napiši še kaj o koroški ne samo o ankaranu pa solotih :oops:

Kaj pa je to Koroška? A kej za na kruh namazat? :wink: :wink: :D

Ja veš sem tak, da če kekšen kej praša, jest kuj kej povem. Na ime topica pa sploh ne mislim. Pa hvala rečte, če ne bi imel sam ene tri vrstice napisane! :wink: :wink:

No konc heca. Škoda, da ne pridete za vikend na obalo, pa se boste rajši doma držal.

Zdej pa oblubm, de bom tih!

LP HHV

P.S.: Sicer je pa Mačica kriva. Ona je začela o solotih tuki notr. Pa še dežurna je dones. Kar dejte jo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posipam se s pepelom.

Vsi ki niste soloti pa ta vikend na Ivarčko, ker bodo imeli zbor koroški motoristi. Pa da se mi vsi skopate v jezeru. Jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!