Skoči na vsebino

MHR 70ccm


x8r-x

Priporočene objave

lepo da mu števec ne laže! Ne pa kr en ki reče da mu samo odblokiran skuter leti čez sto! :D :D kje si to videl Meni so z avom čist za ritjo zmerli 130km/h po ravnem :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Melandri, a si ti na koga asociiral??? 8)

Drugač pa reciva takole. Za avtošolo (ki je ziher vozila 50) sem vozil in je kazalo 57. Torej mi kaže 114% dejanske hitrosti. Če mi gre skuter po ravnini recimo da 102 km/h, je to v resnici 90 km/h... Če upoštevaš da imam športen avspuh - bi se strinjal?

Lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej melandri kakšni so pa pospeški. ker končna bol malo pomeni(enemu kolegu so z avtom zmerli 170 na Bt-ju 50ccm. pa daj da te tomos 50 za 40km/h zadi pusti :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, hvala za zaupanje. :lol:

Ampak po tvoji logiki bi pa relativno lahek (100kg) skuter s 70cc kitom moral iti kakšnih 105 ali kaj podobnega... torej po mojem števcu 120? I don't think so...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Melandri, ne vem koliko mi bo šel in se tudi preveč ne sekiram... upam, samo da ne bo šel manj kot zdaj (90 oz. nekaj čez 100 po števcu).

Sicer bi bil vesel kakšne 110ke po števcu, ampak veliko večji poudarek dam na pospeške... zato tudi ne bom menjal prenosov.

Pa lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos ATX z BT cilindrom brušenim na 38 al pa mogoče 40 (sm ze pozabu), mal večjim fergazerjem, in pa z igranjem z zobniki med enim popoldnevom gre lahko okroglih 100.

APN 4 s fergazerjem brez dize in kanali v cilindru tok zbrušenimi da je bilo se cist mal mesa cez 80.

BT-ja se pa baje sprav cez 140 - pred kksnim letom so mel enga v TMG-ju (nabrit kokr se da + 2 diska spredi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej melandri a se kje napiso kaj o ATX-u? jas sem govoro o bt-ju. sicer pa ma tisti kolega fotra al strica al dedka al kogarkoli že ki je delal v tomosovi tovarni v časih ko so bli tomosi 1A v dirkanju 50ccm. no torej ta njegov sorodnik se pač zlo spozna na tomose in je vgradil ne vem kolko prestav in kaj še vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo zmontiral sem MHR v svoj skuter. Zdaj me pa zanima kolko časa moram ulaufavat motor. V malossijevih navodilih je priporočena 1h delovanja motorja. Serviser pa pravi najmanj 300km z ne več kot 50km/h. Kaj mislite vi o temu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zmontiral sem MHR v svoj skuter. Zdaj me pa zanima kolko časa moram ulaufavat motor. V malossijevih navodilih je priporočena 1h delovanja motorja. Serviser pa pravi najmanj 300km z ne več kot 50km/h. Kaj mislite vi o temu?

1h gas<30% bo kr uredu...če boš pa zdržu še kakšno urco dalj pa tolk bolj... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če bi delal ŠKODO, če bi imel MHR Replico na originalnem forgazerju?

Lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vprašaš mene, bo dovolj. Kolikor se je ulavfalo se je - zdej pa GASAAA pol pa poročat vsem, ki tukejle težko čakamo na rezultate...

No, mogoče ga pelji še 5km z 50% gasa, 5km z 75% gasa, 5km z 90% gasa pol pa napili do konca, da bo frčalo perje. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

80_DMGP.jpg

Letnik (verzija) 1980 (4)

Št. izdelanih vozil: izpopolnjeni predh.

Največja hitrost >158 km/h

Št. prestav 6

Moč motorja 13,2 (18) KM @ 16000 /min-1

Skupna teža Več kot 60 kg

Dosežki: Državno prvenstvo (1.)

Evropsko prvenstvo (1.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romzi, do zdaj sem naredu približno 3h na hitrosti do 50km/h. Bo dovolj? Kakšne bi ble lahko posledice?

zdej ga počas začni prtegvat do konca, če je kit zmontiran tko kt je treba in zadeva naštelana(frgazer,itd..) se nimaš česa bat.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!