Skoči na vsebino

Ženske bajkerce


kr ena bajkerca

Priporočene objave

Zakaj ti ne organiziraš in pridemo,pa da vidim kolk boš ti fukfehtar naredu kaj pr kšnu fukfehtarci,PA DA TE VIDM :whistle:

A ti bi gledala :nono: Ne pa sodelovala :?:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdaj pol,povejte-men je vseeno,sam naj bo sobota... :worship:

Naslednjo soboto????? Povejte kje in uro in gremo :whistle:

jz sm načeloma tud za nsalednjo soboto,....lohk se peljemo u Besnico na kostanjev piknik....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm načeloma tud za nsalednjo soboto,....lohk se peljemo u Besnico na kostanjev piknik....

Velja za drugo soboto 17.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti bi gledala :nono: Ne pa sodelovala :?:?

A ti bi gledau al tudi sodelovau :yea1:

Pusti se presenetit...Z enim sem sigurna,da bi sexala-kdo pa si razlagaj sam,če želiš..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se greste ve v resnici pelat, al jebače iščete, al bi samo svetu rade povedale, da se znate na moped usest brez da bi ga prvo sekundo zvrnile?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se greste ve v resnici pelat, al jebače iščete, al bi samo svetu rade povedale, da se znate na moped usest brez da bi ga prvo sekundo zvrnile?

Vse kar si naštela sedaj nagaya,lahko se pridružiš nam-vabljena,če kaj ne bomo znale,tako da si dobrodošla :yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se greste ve v resnici pelat, al jebače iščete, al bi samo svetu rade povedale, da se znate na moped usest brez da bi ga prvo sekundo zvrnile?

Jst na tvojem mestu bi tvojga drugo soboto kr zaprla doma,ker čene da nam pride v roke,bo meu prazna jajčka-verjemi :lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ti ne organiziraš in pridemo,pa da vidim kolk boš ti fukfehtar naredu kaj pr kšnu fukfehtarci,PA DA TE VIDM whistle.gif

lahko organiziram kaki gang bang. ti drzis mi te pa lepo jebemotrance_25_naughty.gif

nebi to blo kul. aja samo kako kolegico pripelji tak tvojih let, ker mi smo milf hanterjiwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko organiziram kaki gang bang. ti drzis mi te pa lepo jebemotrance_25_naughty.gif

nebi to blo kul. aja samo kako kolegico pripelji tak tvojih let, ker mi smo milf hanterjiwhistle.gif

Ti mene maj ne boš jebau-to boj sigurn :yea1:

Kaj si ti in kolk si zmožen pa me sploh ne zanima :yea1:

Moje kolegice verjem znajo same za sebe poskrbet,tko da kr v lo za drugimi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti mene maj ne boš jebau-to boj sigurn trance_43_wavetowel2.gif

Kaj si ti in kolk si zmožen pa me sploh ne zanima trance_43_wavetowel2.gif

Moje kolegice verjem znajo same za sebe poskrbet,tko da kr v lo za drugimi trance_21_laughing1.gif

aja poznaš ono pesem od ota pestnerja 30 letwhistle.gif

Že dneve, in tedne, in leta

stojim na postaji

in čakam kot toliko drugih

na vlak, ki prihaja.

aja mami ICS ti je ze v mariboru ti pa čakaš se veno na peronu v ljubljaniwinkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja poznaš ono pesem od ota pestnerja 30 letwhistle.gif

Že dneve, in tedne, in leta

stojim na postaji

in čakam kot toliko drugih

na vlak, ki prihaja.

aja mami ICS ti je ze v mariboru ti pa čakaš se veno na peronu v ljubljaniwinkiss.gif

poznam ja :yea1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst na tvojem mestu bi tvojga drugo soboto kr zaprla doma,ker čene da nam pride v roke,bo meu prazna jajčka-verjemi :lol1::lol1::lol1:

be my guest.

jaz bom pa upala, da ima higienski minimum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se greste ve v resnici pelat, al jebače iščete, al bi samo svetu rade povedale, da se znate na moped usest brez da bi ga prvo sekundo zvrnile?

jeba.... če jebača ni :naughty:

drgač pa... maš problem nagaya k nimaš mopeda? mam jaz enga avtomatika, bo dobr...sej bomo šle počas :P

drgač pa, men se je tud že prvo sekundo zvrnu... in to en enkrat ta,.... :D

men se saj zvrne, teb se še to ne more :P

aja,... drgač pa si vabljena tud ti :yea1: itak sm ti še večerjo dolžna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vse se da,tista ki bi hotla it bo šla,čene naj se nit ne dogovarja in neki pametuje :whistle:

A ste se že dogovarjale tu gor in pol vse padlo v vodo???

itak, pussy power display, pa to ... une, k jih je kaj u hlačah, se zmenijo in grejo, in iz tega ne uprizarjajo javnih ceremonij ... ene pa to nucate, očitno ... :whistle:

naredite si še PR akcijo in moto naj bo : "naš največji dosežek u lajfu je, da smo svojo rit na prednji del sedeža motorja spravle" :-)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!