Skoči na vsebino

Ženske bajkerce


kr ena bajkerca

Priporočene objave

Več takih samostojnih, emancipiranih punc se rabi, dandanes bi namreč večina rada, da se jim vse k riti prinese... :BUA:

bubble burst:

"z nekaj izjemami tudi novodobne fensi šmensi motoristke pričakujejo, da jim bodo gospodje vse k riti prinesli.... :naughty: "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentiram star post,ampak naj omenim,da je mene enkrat skor kap trofla,ko sem prakticiral vožnjo za lepo žensko ritko!!! :blush:

Z biciklinom sem bil.

Očitno je bilo res "skoraj".

:rolleyes:

Ti si raje nov šporhet omisli!!!

Kaki šovinist ...

ti pa novo motorno žago al pa raj kosilnico :winkiss:

kaj punce se kej furamo al bl mal

no za ene par sm prepričana da že brnijo okol z mano vred

:cry: Na žalost ne .... še!

bubble burst:

"z nekaj izjemami tudi novodobne fensi šmensi motoristke pričakujejo, da jim bodo gospodje vse k riti prinesli.... :naughty: "

S temle pa se strinjam. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bubble burst:

"z nekaj izjemami tudi novodobne fensi šmensi motoristke pričakujejo, da jim bodo gospodje vse k riti prinesli.... :naughty: "

emmm ... odkar sem se sama lotila menjave prednjega (še gre) in zadnjega (ufff v eni roki axa v drugi biciku :wacko:) kolesa, zagovarjam tovrstno prinašanje k riti :grim

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno je prosit za pomoč, drugo biti komot..da se mi noht ne zlomi

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno je prosit za pomoč, drugo biti komot..da se mi noht ne zlomi

OK mi je odleglo :P ... za gospode pa če jih ne bi razvajali tudi fensi šemnsi ne bi ratale ;), najbrž se jih da tudi odrazvaditi samo pot zna biti bolj trnova :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm ... odkar sem se sama lotila menjave prednjega (še gre) in zadnjega (ufff v eni roki axa v drugi biciku :wacko:) kolesa, zagovarjam tovrstno prinašanje k riti :grim

Enako sem se jaz počutu...v eni roki peglezen, v drugi telefon..pol se na nisem vedu...na kaj se javljam, pa s čim peglam... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako sem se jaz počutu...v eni roki peglezen, v drugi telefon..pol se na nisem vedu...na kaj se javljam, pa s čim peglam... :naughty:

jaz sam še telefon držim, peglezen je pa za pajke da se ulovijo :P ga ne uporablam več..........

sam se nben noče :whistle: mam preslabo mrežo ..... :P

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sam še telefon držim, peglezen je pa za pajke da se ulovijo :P ga ne uporablam več..........

sam se nben noče :whistle: mam preslabo mrežo ..... :P

kupi si FLOK!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki šovinist ...

Kdo je pa tebi dovolil komentirat!? :?

Raje mi sendvič naredi, pa pir prinesi... Aja, pa grem jaz pol veš. Pridem ko pridem, pa ne vprašuj preveč!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pa tebi dovolil komentirat!? :?

Raje mi sendvič naredi, pa pir prinesi... Aja, pa grem jaz pol veš. Pridem ko pridem, pa ne vprašuj preveč!!! :P

Rade volje!

Nardim ti za cel hladilnik sendvičev, zložim jih na makromilimetre natančno, po kvartalih in glede na vrsto klobase, naložim pira za tri nore, in to Uniona, ampak, ko boš klical, katerega naj najprej poješ in če ni več pira v kleti, te ne bom slišala ... ker bom imela čelado na glavi in bom na motorju! :OK:

Pa to tudi veš, kako ti ni treba skrbeti, da bi te karkoli vprašala ... :whistle: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Jst mam tudi izpit in svoj motor in me boli patak kaj si mislijo moški :whistle:

Ko si zaželim,me prime neka želja se vsedem na mojo yamahco,kolegice in gremo žiro :yea1::yea1:

Tko da punce kr veselo na delo in pamet v glavo,pa gas :yea1::OK::OK:

Kdor se dela norca iz drugega,verjemte da je sam velik norec :P:P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja se tud neki men,da bo šla izpit delat,pa od brata ženska tud,pa soseda tud že dela,pa ena soseda se že voz,...

ne vem ka jim je to zdej tulk u glavo udarl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja se tud neki men,da bo šla izpit delat,pa od brata ženska tud,pa soseda tud že dela,pa ena soseda se že voz,...

ne vem ka jim je to zdej tulk u glavo udarl?

Ma zakaj pa jim bi moglo udarit v glavo,pač majo željo in naj kr grejo..... :yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa čeb kr tebe določl :whistle::OK:

Ma hvala ti pajkica,kr tebi raje prepuščam..... :whistle:

Če po popravic povem,smo že kr lepa klapca punc in gremo naokrog... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!