Skoči na vsebino

Ženske bajkerce


kr ena bajkerca

Priporočene objave

...

posebej zanimive so ko so malo čoknjene od piva, vina al kej močnejšega :P

Pa dodobra pokozlane in povalane v blatu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz dna srca in duše za vas, drage bajkerce. :closedeyes:

U daljavi glasno je,grejo bajkerce...

Z ritko v usnju migajo, zgago delajo...

A jih mamo radi vsi, ko zvečer se mal stemni...

Ko jo iz usnja slečejo in nam jo ponudijo...

Tud če rožca ravno ni, po treh pirih lepš se zdi...

Ko pa vse že potno je, šotor poln veselja je...

Pa zavriskamo v en glas: bajkerce vi ste za nas!

Juhej. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mucki bajkercki no..... kako ogrozenost pa zganate tuki? :headbang:

sej vas bajkerke nc ne ogrozajo. ce se pa tk pocutte, ste si pa sami krivi in ne zensk krivit zato.

jebemus, se en podrocje kamor smo babnce vstople... sj vem zej si mislte... le kaj bo nasledn. manka sam se da bo papez zenska, poj pa ni vec nbena stvar sveta. :grim

ne vem, baje mate cedale manj tetosterona, ki bi od vas delu macote :eek: :eek: se zmer pa zadost de divjate po cestah?

tk da ni frke, en bonton u roke, pa konc s svinjarijam prosm, k pocas cis izven teme zahajate.

s.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, baje mate cedale manj tetosterona, ki bi od vas delu macote :eek: :eek:

Ga pa imate ve vedno več... :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mucki bajkercki no..... kako ogrozenost pa zganate tuki? :headbang:

...

Bejbika, dokler vam kur*i ne zrastejo, nas nič ne ogrožate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manka sam se da bo papez zenska, poj pa ni vec nbena stvar sveta. :grim

To se je v zgodovini enkrat že zgodilo (ne vem na pamet katerega leta), zato je bil potem nekaj generacij papežev, ob menjavi, aktiven poseben stol (ali nekaj podobnega), da so na njega posedli ta novega in ga prešlatali, kaj ima med nogami :D :D :D Dotičnemu papežu se je uspelo obdržati na svojem prestolu toliko časa dokler ni enega lepega dneva rodil ... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se je v zgodovini enkrat že zgodilo (ne vem na pamet katerega leta), zato je bil potem nekaj generacij papežev, ob menjavi, aktiven poseben stol (ali nekaj podobnega), da so na njega posedli ta novega in ga prešlatali, kaj ima med nogami :D :D :D Dotičnemu papežu se je uspelo obdržati na svojem prestolu toliko časa dokler ni enega lepega dneva rodil ... :D :D :D

no zj ste pa tam :devil:

moje osebno menenje glede bajkerk,

mislim, da bi glede na to da gausovo krivulja povsod rula lahk nadl take, k misljo, da so totačne carice in vozjo brez pameti, take ki obladujejo in vozijo v okivru zmožnosti in take, ki so bolj fakultativno ukavarjajo z motorji med kere pa js spadam.

sam ce nas bajkerc ni velik poj pa tud statistika ne deluje, ker vzorc ni dos velik, tok da so možna blazna ostopanja. :hmm:

papa

s.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

sam ce nas bajkerc ni velik poj pa tud statistika ne deluje, ker vzorc ni dos velik, tok da so možna blazna ostopanja. :hmm:

...

Če vzorec ni dovolj velik, pač narediš več ponovitev meritev na tem kar imaš. Se pravi, večkrat potopiš sondo v en in ta isti vzorec, zapišeš rezultate in narediš analizo variance. Pa ne pozabit na zaščitna sredstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nekatere te "bajkerce" so tu itak samo zaradi našših sond ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, da, če te veseli, si kupi motor! Odločno podpiram tvojo odločitev in želim čimveč žensk na motorjih (kot voznic seveda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, sej dokler so na motorju, niso prevec zanimive ... zanimive postanejo, ko sestopijo z motorja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tk da ni frke, en bonton u roke, pa konc s svinjarijam prosm, k pocas cis izven teme zahajate.

s.

ne bi ti škodil, da.

bonton namreč :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil s svojim rollerjem na Trojanah, nazaj sem se pa peljal z eno "teto" z ER-6, ki me je dohitela v Celju (prej pa sem jo videl na Trojanah). Madona, ženska vozi boljše od marsikaterega nedeljskega bikerja :) Načeloma se mi dogaja, da prehitevam vse živo (od čoperjev, all-rounderjev, nakedov itd.), mene pa redkokdo prehiti. Pa nebi rekel, da sem divjak, ker po naselju se precej držim omejitev (peljem makismalno 10km/h po števcu več od dovoljene), na odprti cesti pa vozim med 90 in 110, včasih pa še malo več. Ampak to voznico sem pa komaj dohajal. Sej je res, da ima konjev skoraj za 4 moje Kymcote, ampak navadno sem ujel še vsakega. In potem se ustaviva pri semaforju v Konjicah in mi reče seveda napol v hecu: "Ti si nor! Ti se boš enkrat ubil! Pa s skuterjem si. Nisem vedela, da ta hudič tak leti... Sej to ni tvoj prvi motor, ne?" Verjetno je sklepala po kombinezonu v Ninjinih kamoflažnih barvah, ampak moral sem priznat, da vbistvu je to moj prvi motor. Za tisto, kar je imel foter prej, nisem imel ustrezne kategorije in sem se včasih peljal malo na črno. No, potem mi je prijazna teta razložila, da ima za seboj že 600km vožnje, ker sta bili s prijateljico v Tolminu, Idriji in tam okoli in sta se samo 3 krat ustavili (verjetno sta morali nahraniti konjičke). Vsaka ji čast za takšno vožnjo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK so izjeme, evo ene res hude bajkerce na strupeni mašini :devil:

:grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno mnenje spoštovani bajkeri.Več kot bo bajkeric bolje bo ...

Pa naj si razlaga vsak zase :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Kaj menite? Prosim, povejte bajkerce, kakšne so vaše izkušnje.. kako vas gledajo moški bajkerji.. Kaj vozite...

hvala za mnenja..

Hmm... ja: če si zares rojena za bajkerco, potem ni nikakršnih ovir... Ne družina, ne otroci... ko jih imaš - pač za nekaj časa pospraviš mašino v garažo, al pa celo prodaš :headbang: Nasprotni spol je dostikrat prisiljen narediti enako :lol1:

Otroci 100% zrastejo... vmes vzgajaš nov rodmotoristov, nato si ponovno nekaj omisliš in preprosto odjahaš z vetrom v laseh :grupni:

Torej, če tvoja želja ni le modna muha in imaš motorje v krvi - le pogumno!

Pa, veliko varnih kilometrov, ti želim!

Čau,čau :worship: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Moje skromno mnenje spoštovani bajkeri.Več kot bo bajkeric bolje bo ...

Pa naj si razlaga vsak zase :P

te popolnoma podpiram, z predpostavko... bajkeric PO PAMETI

... divjakov, ki ogrožajo vse povprek -

...od udeležencev v prometu, do o vožnji 110 sredi naselja pri prehitevanju z odprtimi dovozi sredi sobotnega popoldneva ne govorimo- na žalost so med našimi vratami tudi taki...sem bila za sšremembo sovoznica...ošinila cager...iz izkušenj, brez pretiravanja... (kjer ti lahko vsak trenutek skoči kak otrok pred kolo....)

- teh je že sedaj U IBER PREVEČ!!!!!

p.s. glede naselja...govorimo o naselju z par 1000 prebivalci, ne o nekem gorskem selu, kt maš 3 bajte-karikiram- pol se pa spet nadaljuje gozd....

.......

aja pa še kar se teme na splošno tiče.....

...v življenju nas jebejo skoraj vsi vsepovprek.... v službi, doma, znanci....

se pravi se pustiš vsakemu izmed njih da ti spreminja tvoja prepričanja?

...mislim (oz.vsaj upam) da ne...

Kaj ti hočem povedat....

...vedno bodo obstajali ljudje,v promilih, ki te bodo poviševali zaradi motorja...

...vedno bodo ljudje, v katero skupino jih spada na žalost največ...- ki te bodo zaradi tega poniževali in ti skušali ubiti to strast, to veselje že samo zaradi žara, ki bo izviral iz tebe vsakič ko bo nekdo samo črhnil nekaj o motorjih (kot na splošno v življenju...)

edino kar je pomembno je....ti sama.... sama si se rodila...in sama se boš od sveta poslovila...sama plačuješ davke za svoja dejanja in uživaš nagrade le-teh...

in samo to je edino kar je pomembno... nikoli ne pusti zafrustriranim omejencem, da ti vzamejo strast...željo...ljubezen...do karkoli že imaš rada, ali karkoli te v življenju osrečuje... živiš vendarle svoje življenje, mar ne? pa pusti drugim svojega...če je pač tako patetično, da samo kritizirajo, pusti jim... tebi še vedno ostane žar, iskrica v očeh in ...sreča....

..kaj pa njim?

torej... ups....malce sem se razpisala....

samo to je samo moje skromno mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!