Skoči na vsebino

Ženske bajkerce


kr ena bajkerca

Priporočene objave

Vse kar je na motorju je zakon, če je pa to bikerca pa še tolk bol. Res ne vidim razloga zakaj bi imeli / imajo nekateri proti.

Ravno pogost pojav niso, jih je pa vedno več in tako je prav, zakaj bi jih ovirali.

Hja Mačka, ko že ravno o divjakih. Kolega (R1) je enkrat naletu na eno zares tapravo. Se mu je zamal zdel da ga ženska prehiteva in se je pognal za njo. Parkrat mu je komaj zneslo in je rajš odnehal. Kasnej je pa zvedu da je ženska po poklicu policaj na motorju, za vikende pa provucira motoriste na svojem terenu (pozna cesto u über). Jih je že kar nekaj s ceste spravla.

Ga bom prav vprašal kje je to blo. Je včasih pametno vedet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da malo osvežim temo...

Punco verjetno ni potrebno predstavljat.

Catherine_Bell_by_S_Shiva_s.jpg

pa še link za tiste, ki vas zanima kaj punca vse vozi: http://www.k12rs.com/Articles/Shiva_BMWON_10-2003.jpg

Kak pa je meni ta babnca všeč, ej, ... zgleda FENOMENALNO.

Človek, ki ima tako simpatičen nasmeh, naj bo moškega ali ženskega porekla, mi nemudoma priraste k srcu.

Skoraj tako lepo se smeji, kot naš šovinist vsesplošnega značaja, Mr. Vapo.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni že dovolj žensk na cestah v avtih?????? zdaj pa še na motorjih!?!?! :slap:

vsem vzet izpite, ženskim "bajkercam" in poženščenim bajkerjem, ki jim ploskajo namesto da bi jih nagnali za štedilnik :evilgrin:

največ kar lahko ženska vozi je vodni sesalec ali štiritaktna kosilnica :whistle:

Da si neoš kaj zlamal!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, sej dokler so na motorju, niso prevec zanimive ... zanimive postanejo, ko sestopijo z motorja :grim

No ja, zame velja (menda) ravno obratno. :whistle:

Bajkerce, motoristke, moto babnce ali bejbe, karkoli pač smo, če vozite motorje iz čistega užitka in zaradi tistega neulovljivega, norega in sploh božanskega občutka svobode, pogumno in ne oziraje se na mnenja kogarkoli, niti moškega, niti ženskega sveta, jahajte svoje jeklene konjičke še naprej ali pa jih začnite, vozite tako, kot znate in zmorete, pa kakorkoli že to je, da je le po pameti in v okviru lastnih zmožnosti, pa da ne ogrožate sebe ter drugih na cesti.

Saj ni niti malo pomembno, ampak res niti za nanogram ne, kaj in kako na vas gleda (moški) moto svet.

Ali katerikoli drugi svet. Če pa vozite motorje zaradi fore ali izgleda ali pa zato, ker je to pač "in", potem se pa najbrž res pojavijo določeni problemčki. Saj je tudi to lahko vzrok za nakup in vožnjo motorja, sploh ne trdim, da potem ženska ali moški ni motorist(ka), tudi to je zanimivo videt, vendar ne verjamem, da je lahko ta užitek dolgoročnega značaja. Jaaaa, saj vem, super je, če čedna ženska, malce fantomskega izgleda v vsej tisti opremi (pregrešno dragi, če služi le za manekenske namene) sname čelado, izpod nje zavihrajo dolgi, svetleči se lasje ... tudi meni je všeč takšen pogled. In če bi bila moški, bi se z veseljem in mnogo raje, kot za kako staro kanto, vozila za takšno mično ritko, s predpogojem, da ne prevaža kakega kufra. Tudi ta predstava je del motociklizma. Ampak, je le predstava.

In ne zdrži dolgo.

Zdrži pa tisto drugo ... želja, strast, občutek, potreba, nuja, zrak, voda in ... postane način življenja.

:worship:

Preprosto povedano ... ko se voziš po cestah, kjer te niti slučajno ne morejo videti niti mimoidoči ptiči, kaj šele človeška populacija z ne vem čim pač že med nogami, ko iščeš ceste zaradi cest samih, z najmanj prometa kolikor je pač mogoče, z največ ovinki ter nekje daleč od ponorelega sveta in nikakor ne zaradi paradiranja, potem si motorist z vsem svojim bitjem. Ne glede na spol.

P.S.: Tomozuki, dečko, za ono "teto" na ER-6 pa ti bom enkrat v živo še uhe navila. :evilgrin:

Krof mi dolguješ!

No, itak, ker pa imaš zdaj pravi motor, zdaj pa bo šlo zares, hehe!

Ajd, lahko noč vsem skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil s svojim rollerjem na Trojanah, nazaj sem se pa peljal z eno "teto" z ER-6, ki me je dohitela v Celju (prej pa sem jo videl na Trojanah). Madona, ženska vozi boljše od marsikaterega nedeljskega bikerja :) Načeloma se mi dogaja, da prehitevam vse živo (od čoperjev, all-rounderjev, nakedov itd.), mene pa redkokdo prehiti. Pa nebi rekel, da sem divjak, ker po naselju se precej držim omejitev (peljem makismalno 10km/h po števcu več od dovoljene), na odprti cesti pa vozim med 90 in 110, včasih pa še malo več. Ampak to voznico sem pa komaj dohajal. Sej je res, da ima konjev skoraj za 4 moje Kymcote, ampak navadno sem ujel še vsakega. In potem se ustaviva pri semaforju v Konjicah in mi reče seveda napol v hecu: "Ti si nor! Ti se boš enkrat ubil! Pa s skuterjem si. Nisem vedela, da ta hudič tak leti... Sej to ni tvoj prvi motor, ne?" Verjetno je sklepala po kombinezonu v Ninjinih kamoflažnih barvah, ampak moral sem priznat, da vbistvu je to moj prvi motor. Za tisto, kar je imel foter prej, nisem imel ustrezne kategorije in sem se včasih peljal malo na črno. No, potem mi je prijazna teta razložila, da ima za seboj že 600km vožnje, ker sta bili s prijateljico v Tolminu, Idriji in tam okoli in sta se samo 3 krat ustavili (verjetno sta morali nahraniti konjičke). Vsaka ji čast za takšno vožnjo :OK:

Kako bi jaz rad spoznal ti dve teti... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi jaz rad spoznal ti dve teti... :rolleyes:

aha bi ????

Pravi prijatelj je tisti, ki ti poda roko in se dotakne srca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nakladate, pejte se vozit, da vas lahko slikamo :D

No pa smo nazaj pri temle :D

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi jaz rad spoznal ti dve teti... :rolleyes:

Lastnico že poznaš.

:whistle:

Ja pa kaj si nor, kaj mi pa tota dela..... :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz dna srca in duše za vas, drage bajkerce. :closedeyes:

U daljavi glasno je,grejo bajkerce...

Z ritko v usnju migajo, zgago delajo...

A jih mamo radi vsi, ko zvečer se mal stemni...

Ko jo iz usnja slečejo in nam jo ponudijo...

Tud če rožca ravno ni, po treh pirih lepš se zdi...

Ko pa vse že potno je, šotor poln veselja je...

Pa zavriskamo v en glas: bajkerce vi ste za nas!

Juhej. :yea1:

Uf, je tole star post... sam še dobro, da ga nisem videla pred kranjski zborom :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te popolnoma podpiram, z predpostavko... bajkeric PO PAMETI

.

.......

aja pa še kar se teme na splošno tiče.....

...v življenju nas jebejo skoraj vsi vsepovprek.... v službi, doma, znanci....

se pravi se pustiš vsakemu izmed njih da ti spreminja tvoja prepričanja?

...mislim (oz.vsaj upam) da ne...

Kaj ti hočem povedat....

...vedno bodo obstajali ljudje,v promilih, ki te bodo poviševali zaradi motorja...

...vedno bodo ljudje, v katero skupino jih spada na žalost največ...- ki te bodo zaradi tega poniževali in ti skušali ubiti to strast, to veselje že samo zaradi žara, ki bo izviral iz tebe vsakič ko bo nekdo samo črhnil nekaj o motorjih (kot na splošno v življenju.. .)

edino kar je pomembno je....ti sama.... sama si se rodila...in sama se boš od sveta poslovila...sama plačuješ davke za svoja dejanja in uživaš nagrade le-teh...

in samo to je edino kar je pomembno... nikoli ne pusti zafrustriranim omejencem, da ti vzamejo strast...željo...ljubezen...do karkoli že imaš rada, ali karkoli te v življenju osrečuje... živiš vendarle svoje življenje, mar ne? pa pusti drugim svojega...če je pač tako patetično, da samo kritizirajo, pusti jim... tebi še vedno ostane žar, iskrica v očeh in ...sreča....

..kaj pa njim?

ti tole vozakanje z motorji jemlješ z vso resnotjo in konzumiraš v vsej razsežnosti...al kako?

pohvalno B)

kako na globino poduhovljenosti motoriranja vpliva kubatura in število konjev? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako na globino poduhovljenosti motoriranja vpliva kubatura in število konjev? :?

ne preveč.........

vsaj za večino motoradarjev........je volumen airbega.......pomembnejši!!!!!!!

Kofi?????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

motosrečanja... zanimiv in predvsem odklopen dogodek vsakega motorista... slučajno enkrat sem se pa pogovarjala z znanko in smo naletele na pogovor, da v Sloveniji ni obstoječega moto-kluba (vsaj ne da bi me vedle), katerega članice bi bile ŽENSKE...

Jap, prav ste slišali. Moto-klub, ki bi ga pač sestavlale me predstavnice nežnejšega spola...

Ali v SLO sploh obstaja kaj temu podobnega?? :hmm:

Vsa mnenja in komentarji dobrodošli!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slučajno enkrat sem se pa pogovarjala z znanko in smo naletele na pogovor, da v Sloveniji ni obstoječega moto-kluba (vsaj ne da bi me vedle), katerega članice bi bile ŽENSKE...

Ali v SLO sploh obstaja kaj temu podobnega?? :hmm:

pa kje ti žviš? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motosrečanja... zanimiv in predvsem odklopen dogodek vsakega motorista... slučajno enkrat sem se pa pogovarjala z znanko in smo naletele na pogovor, da v Sloveniji ni obstoječega moto-kluba (vsaj ne da bi me vedle), katerega članice bi bile ŽENSKE...

Jap, prav ste slišali. Moto-klub, ki bi ga pač sestavlale me predstavnice nežnejšega spola...

Ali v SLO sploh obstaja kaj temu podobnega?? :hmm:

Vsa mnenja in komentarji dobrodošli!! :OK:

Najmanj trije ženski MK klubi so v Sloveniji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!