Skoči na vsebino

ali je ženska sposobna tako dobre vožnje kot moški..


kr ena bajkerca

Priporočene objave

predno boste še kaj kritizirali žensko vožnjo...ne pozabit, da so inštruktorji moški. :P

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predno boste še kaj kritizirali žensko vožnjo...ne pozabit, da so inštruktorji moški. :P

dr.looney :devil:

Ti, in kaj naj bi to pomenlo? Da jih moški slabo naučijo.. ali da pač enostavno ne morejo razumet :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah motokros ni eleganten motociklizem :evilgrin: . Tu to že pri vožnji vse kosti premakne :ninja: .

Cestni motociklizem :OK: :OK: :OK:

Škoda! Pa veš kak romantično se bo zajle pelat skoz cvetočo gošico na endurci.... Na koncu jase pa ti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. ali da pač enostavno ne morejo razumet :naughty:

Da si nauš kej naredu :krneki: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al se mi sam zdi al pa v motokrosu inu hard enduru inu kakem trialu inu kakem speedwayu inu kakem superkrosu......pa že dolgo nisem žemlic vidu vozit....tut za hobi ne!

Mogoče pa od zgoraj naštetiga ni nič motociklizem?

potem si spucaj očala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si nauš kej naredu :krneki: :devil:

Aha! Torej bo na koncu jase lovec - pardon lovka?

Kam gre civilizacija? Ženske bi kar pobijale! Namesto rojevale.

potem si spucaj očala....

Vzeto na znanje. Ja, kakih 8, 9 let nazaj je bla punca v DP SLO motokrosu. Mislim da v 85 klasi al 125. Sem že pozabu priimek. Bila je nekje v sredini po rezultatih. Al ji je bilo ime Natalija, Lidija ? Ne vem. dajte pomagat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tudi kaj mlajšega bi se našlo.

sicer pa..če so že slovenske dame očitno prveč zapečkarske da bi se naokoli preganjale z MX, počnejo to američanke toliko bolj učinkovito....

če se ne motim imajo novozelandci celo neko hard core freestylerko...unih malo manj hard core sploh ne bomo omenjali.

K8 se je par let naokoli preganjala z hardenduro..za hobi....

je pa res, da vsa tista divna lepota slovenskih motorist ziher ne pride do izraza v hosti......bolj na 3M :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha! Torej bo na koncu jase lovec - pardon lovka?

.

Vzeto na znanje. Ja, kakih 8, 9 let nazaj je bla punca v DP SLO motokrosu. Mislim da v 85 klasi al 125. Sem že pozabu priimek. Bila je nekje v sredini po rezultatih. Al ji je bilo ime Natalija, Lidija ? Ne vem. dajte pomagat...

ja... v klasi 85 8,9 let nazaj... dvajset let nazaj je pa ena iz Kopra vozila motocroos.....125, ta je bila prva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tudi kaj mlajšega bi se našlo.

sicer pa..če so že slovenske dame očitno prveč zapečkarske da bi se naokoli preganjale z MX, počnejo to američanke toliko bolj učinkovito....

če se ne motim imajo novozelandci celo neko hard core freestylerko...unih malo manj hard core sploh ne bomo omenjali.

K8 se je par let naokoli preganjala z hardenduro..za hobi....

je pa res, da vsa tista divna lepota slovenskih motorist ziher ne pride do izraza v hosti......bolj na 3M :fredy:

Saj v motokrosu in res hard enduro ženske niso dorasle moškim. Ker tukaj je veliko odvisno od moči voznika. Tu pa so moški zaradi svoje telesne konstrukcije v prednosti.

V bolj cestnih vožnjah, pa ne vidim razloga zakaj bi bila kakšna razlika med moškim ali žensko. So edino razlike v vožnji med boljšim in slabšim voznikom, neglede na spol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj v motokrosu in res hard enduro ženske niso dorasle moškim. Ker tukaj je veliko odvisno od moči voznika. Tu pa so moški zaradi svoje telesne konstrukcije v prednosti.

V bolj cestnih vožnjah, pa ne vidim razloga zakaj bi bila kakšna razlika med moškim ali žensko. So edino razlike v vožnji med boljšim in slabšim voznikom, neglede na spol.

enduro in MX nista prekladanje drv...

bolj malo moči (kupiš sebi in svoji konstituciji primeren moped s primerno kilažo) in več vzdržljivosti, tehnike in podobne navlake...

svaša

ne moreš verjet

halo

adijo pamet

kakor koli že..če se slovenke raje matrajo v telovadnicah (btw tudi v bicikliranju jih je bolj malo, pa to niti malo ne odraža odnosa tega svetovnega športa do žensk ali kakorkoli označuje sposobnost in primernost žensk za ta šport) ..se dame po svetu prav rade umažejo....zato pojdite spat in nehajte nakladat...

jaz grem pa slike s predstavitve SM ekip za svetovno urejat...pa bo mir. :winkiss:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema v osnovi zgrešena... :fredy:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj? pa še punca jo je načela :D

dejstvo je, da se zelo majhen procent žensk potrudi vozit boljše kot vozi, beri: ne tvega. mogoče ma to kej z testosteronom... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni res..

in če je punca odprla temo o motoristkah to pomeni da je to kaj manj sfaljena tema? :blink:

če so slovenke lene in se jim zdi, da večinoma vozijo dovolj dobro, to še ne pomeni da so take ženske nasploh.

sicer pa lahko na prste obeh rok preštejem dekleta (slovenska) ki se vozijo zaradi svojega užitka in ne zato ker je dec tako reku ali dec tako hoče ali pa so brez deca in se jim zdi da ga bodo tako lazje dobile.

...pa to spet ne pomeni da so ženske nasploh takšne...

+ bedno za žensko je da dela tak big deal iz tega da se vsede na motor in da gas (in se ne zaleti v prvi kandelaber), ker ima tako kot moški dve roki, dve nogi in glavo....in je pogojno "hendikepirana" kot motoristka samo v slednji...glavi namreč....

zato je to sfaljena tema.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ bedno za žensko je da dela tak big deal iz tega da se vsede na motor in da gas (in se ne zaleti v prvi kandelaber), ker ima tako kot moški dve roki, dve nogi in glavo....in je pogojno "hendikepirana" kot motoristka samo v slednji...glavi namreč....

motoristke so le ženske, ki so premagale svoj handicap v glavi, kar potrjuje mojo trditev da so motoristke v resnici možače, ostale ženske pa mentalno hendikepirane :devil:

no pa imamo - črno na belem :OK: , še Al Bundy nebi mogel boljše povedati :evilgrin: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:

če vozi motor če ne pomeni da se je znebila "hedikepa" :fredy:

+ napisala sem "pogojno hendikepirana"

nedosleden si.

kot kak fizik :photo:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če pa je res.

stvar ni tako dodelana, da bi lahko rekel, da ,,gre bolje,,. Ni!

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nedosleden si.

kot kak fizik :photo:

zdaj sem pa užaljen :angry: če me včasih fizika (gravitacija) jebe še nisem fizik in nisem nedosleden ampak len, no vsaj tako so v šoli pri fiziki (in še kje) rekli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa lahko na prste obeh rok preštejem dekleta (slovenska) ki se vozijo zaradi svojega užitka in ne zato ker je dec tako reku ali dec tako hoče ali pa so brez deca in se jim zdi da ga bodo tako lazje dobile.

:OK::lol1::OK: Ta je pa dobra! :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAgaya, ne boš verjela, kar jih poznam motoristk (v rangu prstov obeh rok)...vozijo motorčk zaradi lastnega užitka... tiste, ki sedijo na zadnjih sedežih so dosti bol "zato ker dec hoče" ma sem skoraj gvišen, da bi marsikatera rada vozila svoj moped, a je mogoče mal prisoten strah al pa kot vedno, finance... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristke so le ženske, ki so premagale svoj handicap v glavi, kar potrjuje mojo trditev da so motoristke v resnici možače, ostale ženske pa mentalno hendikepirane :devil:

no pa imamo - črno na belem :OK: , še Al Bundy nebi mogel boljše povedati :evilgrin: :lol1:

Stari v petek pridemo na drink, kaj misliš, a dam tole moji za prebrat? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!