Skoči na vsebino

ali je ženska sposobna tako dobre vožnje kot moški..


kr ena bajkerca

Priporočene objave

:grim

Bila zelo odlične volje :OK:

Še pivo nama je častila :yea1:

:004

Temu se reče dobra voznica :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Filmček v priponki prikazuje enega izmed možnih razlogov, da ženske ne dominirajo pri vožnji

Tale filmček gre pa takoj, še topel, naprej :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ene pa imajo stil

[attachmentid=97443]

škoda da še akrapovič ne dela pink-titanium modela pa bi bil stil perfekten :slap:

eh ženske :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

včerajvidel enga cliota,ki je imel cez celo zadnjo fleho napisan....

PAZI, MOJA ŽENA ZA VOLANOM. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tapraw dec se rajš ubije kot pa da ga baba prehiti :huh:

:naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje mneje.

Ženske so itak bolj čutne in nežne kot moški. Tako, da če primernemu znanju tehnike vožnje in razumevanju moto fizike dodamo še žensko nežnost dobimo spoštovanja vredne motoristke. Ampak kaj ko je preveč takih, žensk in moških, ki se odločijo za motorizem iz napačnih razlogov :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje mneje.

Ženske so itak bolj čutne in nežne kot moški. Tako, da če primernemu znanju tehnike vožnje in razumevanju moto fizike dodamo še žensko nežnost dobimo spoštovanja vredne motoristke.

:worship: Pa ti zgleda poznaš naše: Mutiko, Nino in Mačko??????? :worship: Dobro mnenje maš, ded :OK: . To cenim :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje mneje.

Ženske so itak bolj čutne in nežne kot moški. Tako, da če primernemu znanju tehnike vožnje in razumevanju moto fizike dodamo še žensko nežnost dobimo spoštovanja vredne motoristke.

Bravo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

lani sem celo sezono učil SN... najbrž jo bom tudi letos še kaj naučil... naslednje leto pa se bom zagotovo kaj naučil od nje :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje mneje.

Ženske so itak bolj čutne in nežne kot moški. Tako, da če primernemu znanju tehnike vožnje in razumevanju moto fizike dodamo še žensko nežnost dobimo spoštovanja vredne motoristke. Ampak kaj ko je preveč takih, žensk in moških, ki se odločijo za motorizem iz napačnih razlogov :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je zenska sposobna take vozne kot moski? seveda je se bolse ce je treba... samo mors tako najdt. če pa vzames vecji vzorc pa mislm da je jasn v kermu spolu bi biv bols povprecje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je zenska sposobna take vozne kot moski? seveda je se bolse ce je treba... samo mors tako najdt. če pa vzames vecji vzorc pa mislm da je jasn v kermu spolu bi biv bols povprecje :whistle:

Ženske so za za šporget , pa še tam prevladujejo moški ... :whistle: Za mešat so pa dobre :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske so za za šporget , pa še tam prevladujejo moški ... :whistle: Za mešat so pa dobre :naughty:

pa pospravt poj tud fajn znajo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske so za za šporget , pa še tam prevladujejo moški ... :whistle: Za mešat so pa dobre :naughty:

...nimaš prav :headbang: za na štango so tudi super... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tapraw dec se rajš ubije kot pa da ga baba prehiti :huh:

Upam,da se cimprej srecava na cesti!Potem bos nekaj casa verjetno delal nekaj taksnega :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam,da se cimprej srecava na cesti!Potem bos nekaj casa verjetno delal nekaj taksnega :headbang:

:lol: sem bolj nedeljski šofer, tko, da si ne ženem k srcu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!