Skoči na vsebino

Storimo nekaj zase - preventivna akcija


Noise

Priporočene objave

pridem pa tud če prekle padajo..

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa do takrat ne bom imel zrihtanega mopeda in me ne bo :(

Baje vozi tudi avtobus v Lj in po Lj :?

:slap:

Vi kar najprej motor zrihtajte in mal pozabte na take dogodke. Tako imate več možnosti da boste velikokrat videli sočo :cry: (kot sem jo jaz O:-) , pa se podobnih dogodkov nisem "izogibal" in se ga bom tudi sedaj udeležil, pa čeprav ne na mopedu :wacko: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa do takrat ne bom imel zrihtanega mopeda in me ne bo :(

Baje vozi tudi avtobus v Lj in po Lj :?

:slap:

Vi kar najprej motor zrihtajte in mal pozabte na take dogodke. Tako imate več možnosti da boste velikokrat videli sočo :cry: (kot sem jo jaz O:-) , pa se podobnih dogodkov nisem "izogibal" in se ga bom tudi sedaj udeležil, pa čeprav ne na mopedu :wacko: )

kva pa če nism iz lj? pa sm iz takih rovt da nimamo sploh busa? :( :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa če nism iz lj? pa sm iz takih rovt da nimamo sploh busa? :( :( :( :(

pa na štop :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje vozi tudi avtobus v Lj in po Lj :?

Vi kar najprej motor zrihtajte in mal pozabte na take dogodke.

In kaj naj počnem na poligonu brez mopeda?

Naj si sposodim avtobus?

Ker se bo stvar dogajala tudi na poligonu, bo moped po mojem mnenju nujno potreben. Verjetno kake praktične vožnje oz. učenje novih tehnik ipd.?

Okrogle mize pa ne rabim, kajti filozofiranja na to temo je bilo že zadosti in preveč, pa kaj, ko nič ne pomaga. In če bi se vsi držali prometnih predpisov in tistega, kar učijo v avtošolah, bi bilo tudi popolnoma nepotrebno.

Drugače pa se Maksi-jevih in policijskih akcij na to temo dokaj redno udeležujem. In, glej hudika, motor je NUJNO treba imeti sabo, sicer nisi ničesar naredil.

Tudi lokostrelstva se brez loka ne da naučiti.

Zato, Hanzi, ponavljam: seveda bom prišel, a le, če bo moped do takrat zrihtan.

Pa brez zamere in lep pozdrav, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo motor porihtan, pridem :D

Obisk neke take akcije je zagotovo dober uvod v začetek nove sezone. Pa tudi med sezono si ni neumno vzeti čas za kaj takega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je zadeva zamišljena tako kot pred dvema tremi leti, potem bo na poligonu le prikaz, ki ga izvajajo inštruktorji varne vožnje in lahko pridete tudi z avtobusom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... na poligonu bodo svoje znanje pokazali:

-Brane Legan (šola varne vožnje AMZS)

- policisti motoristi

- reševalci in

-vojaški policisti ....

... pa še morda kdo, naj ostane presenečenje ...

... preventivna akcija je namenjena najširšemu krogu udeležencev v cestnem prometu, predvsem pa vsem, ki vozijo enosledna vozila (vse kar gre na dveh kolesih s pomočjo motoja) ...

... promet je tako zapleten sistem, da v njem lahko varno sodeluje le tisti, ki ima dovolj informacijo navernostih ki nanj pretijo in dovolj informacijo tem, kaj lahko naredi sam zase, da bo varen ... zato tudi ta preventivna akcija ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na dodatne info (bmwslo in Gallus) moped očitno ne bo nujno potreben, torej pridem. :OK:

Lep pozdrav vsem skupaj, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne da sem pametn :P ker mam moj motor z menoj vred šele 2000km ampak tole bi pam koristo vsakem ,pa brez tistga ,MA KAJ BOM JS S TEM :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... promet je tako zapleten sistem,

da že jaz 10 let študiram ta faks :eek: :eek:

vsaka takšna akcija je super in dobrodošla, čeprav mislim, da mora vsak v svoji glavi razdelati kaj in kako v prometu........, ne šele takrat ko se nekaj zgodi...... :cry:

vsaka informacija, pa če je to 100 x povedana je lahko uspešna, enkrat sigurno :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi lokostrelstva se brez loka ne da naučiti.

napaca .....lce bi kdaj videl trening korejske reprezentance v lokostrelstvu (ucenja od malih nog) bi videl, da preva tri leta sploh ne dobijo loka v roke, temvec vadijo um in telo.....zato pa imajo po treh letih zacetniki zelo visok rezultat......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napaca .....lce bi kdaj videl trening korejske reprezentance v lokostrelstvu (ucenja od malih nog) bi videl, da preva tri leta sploh ne dobijo loka v roke, temvec vadijo um in telo.....zato pa imajo po treh letih zacetniki zelo visok rezultat......

Hja, zato pa so po treh letih še začetniki, kot ti praviš.

A frišen motorist kupi motor in ga ima potem tri leta v garaži in samo prebira učbenike in knjižico s prometnimi predpisi in ZVCP? In na gostinski šoli stopijo za štedilnik šele pri maturi? Lepo te prosim ...

Pa brez zamere, moj post je mišljen kot šala. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, zato pa so po treh letih še začetniki, kot ti praviš.

A frišen motorist kupi motor in ga ima potem tri leta v garaži in samo prebira učbenike in knjižico s prometnimi predpisi in ZVCP? In na gostinski šoli stopijo za štedilnik šele pri maturi? Lepo te prosim ...

Pa brez zamere, moj post je mišljen kot šala. :D

jap,so začetniki.....pa vendar od desetih puščic jih vsaj sedem spravijo v center.......dočim jih večina še pet ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!