Skoči na vsebino

Storimo nekaj zase - preventivna akcija


Noise

Priporočene objave

... žalostno je dejstvo, da se vsako leto na slovenskih cesta ponesreči veliko - preveč motoristov ...

... s to preventivno akcijo organizator želi pokazati, da je pomembno zavedanje, da vsak sam lahko naredi največ zase, saj v tako zapletenem sistemu, kot je cestni promet, moramo najprej sami storiti vse, da smo varni ...

... seveda imajo drugi udeleženci in subjekti zelo veliko vlogo na varnost vsakega posameznika, vendar vsak sam odloča s kakšnim znanjem in spretnostmi ,s kakšnim motorjem, s kakšno opremo in kakšnim stilom vožnje bo sodeloval v prometu ...

... na okrogli mizi bodo prisotni kompetentni strokovnjaki iz različnih področij (promet, zdravstvo, psihologija, fizična priprava), ki Vam bodo odgovorili na vaša vprašanja...

... v drugem delu, pa boste lahko "iz prve roke" dobili informacije o opremi, treningih varne vožnje, o pomoči poškodovancem, pnevmatikah in še o čemu ...

... prav tako bo na ogled tehnični pripomočki in oprema, ki jo uporabljajo reševalci, gasilci, policisti ...

... vljudno vabljeni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Koliko je meni znano,ta ni nikoli bil priden :P

Pa ljudi šta da vam kažem,šta je istina -istina je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ob 11h okroglamiza v Soči in

ob 15h praktični prikazi v BTC na park placu pred halo A.

Kako pa bo z dostopom tja z motorji, saj bo verjetno kakšen omejen prometni režim v tistem času?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pred stavbo Soče (nova rdeča stavba), je velik parkirni prostor, tako da ne bi smelo biti težav ...

...v BTC-ju imamo rezervirano parkirišče - za motoriste seveda ... ;)

... v neposredni bližini prireditvenega prostora- ob dvorani A je ogromno parkirišče, tako da ne bi smelo biti težav ...

Popravljeno . Popravil Gallus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bi si bilo pa zelo pametno ogledat'! :yes: :yes:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pred stavbo Soče (nova rdeča stavba), je velik parkirni prostor, tako da ne bi smelo biti težav ...

...v BTC-ju imamo rezervirano parkirišče - za motoriste seveda ... ;)

... v neposredni bližini prireditvenega prostora- ob dvorani A je ogromno parkirišče, tako da ne bi smelo biti težav ...

Žal :cry: sobota bo tokrat ponavljam žal :cry: delavna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal :cry: sobota bo tokrat ponavljam žal :cry: delavna

Če ne delaš celi dan, še zmeraj lahko pribrziš na dogajanje v BTC, ki se bo začelo ob 15h in glede na napovedan repertoer ne bo prav hitro končano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... res je...

... preventivna akcija se začne JUTRI (sobota 14.4.) ob 11.00 uri v Inštitutu za rehabilitacijo RS (bivša Soča). Predvidevamo, da bo okrogla miza tarjala okoli 2 uri, odvisno pač od vprašanj publike ...

... drugi del se bo začel ob 15.00 v BTC v neposredni bližini dvorane A in bo trajal do 18.00 ure ... ves čas bo program (prikazovanje varne vožnje, reševanja .....) ob tem pa si bo mogoče ogledati in dobiti informacije o motoristični opremi, pnevamtikah, naprednih zavornih sistemih ...

... VABLJENI ...

http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=3195

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je bilo v redu :)

Le ciljna publika je manjkala :hmm:

Čestitke za trud :worship:

Ciljni publiki se jebe! Zanjo je pomembno, da smo bili "mi" tam, da jih bomo znal' oživljat?!!!

Črni humor, a tako pač je.... Iz leta v leto (isto).

Tahudih ni bilo! Opazil sem, da so bili navzoči v glavnem tisti, ki teh inštrulcij niso ravno najbolj potrebni. A so vseeno izkazali voljo izpiliti rutino.

Sicer je pa tako; Jeseni se bo "delala bilanca"! O:-)

...Na žalost! :cry: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... povzetek okrogle mize:

• Poskrbimo za dobro psihofizično pripravljenost

• Poskrbimo za ustrezno zaščitno opremo in jo uporabljajmo pravilno, ki je pogoj za učinkovito zaščito

• Poskrbimo za našo dobro vidnost

• Poskrbimo za dodatno strokovno osvajanje veščin obvladovanja motornega kolesa in varne vožnje

• Poskrbimo za brezhibno stanje motornega kolesa predvsem za pnevmatike, zavore, luči

• Spoštujmo omejitve hitrosti, še posebno v naseljih in nevarnih odsekih

• Upoštevajmo druge udeležence na cesti

• Čimbolj pravilno ocenjujmo situacije na cesti in na tej osnovi stalno prilagajajmo hitrost vožnje

• Spoznajmo in upoštevajmo razloge za obstoj pravil in predpisov

• Predvidevajmo tudi najmanjšo možnost za nastanek tveganja in nevarnosti

• Opozarjajmo druge na nevarno obnašanje in tudi upoštevajmo opozorila

• Vozimo varno

... pa srečno na cesti ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Pozdrav vsem :OK:

Jaz pa rečem , da je bilo res dobro - poučno . Morda res škoda ,da ni bilo več motoristov ( pri okrogli mizi in kasneje na poligonu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bilo pa nekoliko nerodno zaradi policistov in strokovnih institucij, ki so izkazali tolikšno pozornost tistim (predvsem mladim motoristom),... ki jih ni bilo.

Teh, pa je bilo veliko!!! :yes: :unsure:

Davno v času, ko smo "rasli" z motorizmom, nisi imel koga kaj vprašati, (četudi si "zarinil"), pa smo se imeli vseeno voljo osveščati o varnosti v prometu. Več ali manj. Nekaj pa le... Glede na možnosti, predpostavljam da veliko.

Danes, ko policija in strokovne službe mislijo na Nas, pa se "delavnic" nočemo udeleževati. To je žalostno!

... A ne toliko, kot bo na pogrebih.

Le moja skromna misel. :hmm: :hmm: :o :o

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je tudi meni nerodno, ker res nisem mogel priti. :blush: A sem bil prepričan, da se bo ob vsej poplavi dvokolesnikov v Ljubljani zbralo vsaj kakšna stotnija gledalcev. To res nekaj pove in potrjuje tisto, kar sem pisal v temi o Mirni peči. Prirediteljem pa vse spoštovanje in upanje, da kljub vsemu njihov elan ne upade. Mogoče pa se bo premaknilo na bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!