Skoči na vsebino

Storimo nekaj zase - preventivna akcija


Noise

Priporočene objave

jap,so začetniki.....pa vendar od desetih puščic jih vsaj sedem spravijo v center.......dočim jih večina še pet ne....

Podobno izkušnjo imamo nekateri pri sexu in potomstvu... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem zakaj hodim na take zadeve že 7 let, kljub temu da nimam motorja-mopeda že 5 let. Mogoče bi se rad naučil pravilno voziti z biciklom, ker vedno bolj ugotavljam da ne znam. :blush:

Na žalost je slovenska "črna" statistika še enkrat dobila potrditev tudi na tem forumu. Vsakemu, ki je zmožen dosečt do stopalk in do balance (pa čeprav bi se moral zato mal po sedežu in rezervoarju presedat) je treba dobaviti najmanj RR tisočaka,ker potem bo že on poskrbel za učenje :slap:

Sploh ne vem zakaj 20 let hodite v OŠ, SŠ, fax... pejte direkt za direkotorja takoj ko boste prilezli iz plenic. Se boste že potem naučili pisat in računat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaja dela mojstra. In, ko enkrat misliš, da vse znaš in da si mojster, takrat vedi: še se bo treba učiti, vedno izveš kaj novega. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Datum imam že od pojava te teme obkrožen na koledarju. Moped je registriran, torej, če bo vse po sreči, se vidimo tam.

Spomnim se ene prvih akcij na Brdu, ko sem se tam ustavil pred domenjeno furco in mi je bilo kar malo žal, da nisem ostal do konca. Kaj ti fantje v modrih uniformah zganjajo s tistimi traktorji (BMW .) ) to ne moreš verjeti! :blink: Vsaka jim čast. Takrat mislim, da so bili prvič prisotni reševalci na motorjih, letos pa že sodelujejo pri prikazih. :OK:

In ker se bodo letos priključili še mojstri kova Stanovnik, se splača priti že ferbec past, če že ne preizkusiti svoje ne/sposobnosti na poligonu.

V času ustanavljanja društva motorističnih aktivistov Maksi so policisti te akcije že izvajali in so nedvomno bile inspiracija za del delovanja.

Ne dvomim, da bodo predstavitve osnovnih elementov aktivne in pasivne varnosti motoristov, ki jih lahko preberete v linku na članek zanimiva reč:

- usposabljanj za varno vožnjo motociklov (Tečaj varne vožnje AMZS- B. Legana, Policije, reševalcev na motorjih in Vojaške policije)

- zaščitne opreme za motoriste (TC motoshop, Compaco – Nolan)

- pnevmatik (Špan – pnevmatike Michelin)

- naprednih sistemov aktivne varnosti motociklov (AS Domžale – Honda, ABS, varnostne blazine)

- reševanja (Reševalna postaja Ljubljana, Poklicna gasilska brigada Ljubljana, AMZS)

- dela Policije (provida, radarski sistemi …)

- aktivnosti Sveta za preventivo in vzgojo v cestnem prometu.

Veseli me, da je v teh nekaj letih motoristična scena zaživela in da posamezniki, ki so pred leti netili prve iskre sodelujejo in nudijo vsem motoristom možnost izobraževanja in ozaveščanja.

Ne dvomim, da bomo takoj po dogodku o njem brali izčrpen članek na Motosvetu. A to ni isto!

Biti tam je tisto kar velja, biti na poligonu in se preiskusiti je pa še bolje.

Se vidimo. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pride Miran s/z svojo dakarsko zwerino :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če bodo reševalci kaj prikazali načine reševanja ponesrečencev, tehnke oživljanja ipd.

Pred leti sem v Tacnu tudi v organizacije IPA kljuba z mnogo Motosvetovcev prisostvoval takemu seminarju, pa bi bilo zanimivo to vedenje malo obnoviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če fališ IPin dogodek..greš lahko še v vodice na MK Mak ali v kamnik na razstavo ker bo program na vseh prireditvah skoraj enak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pride Miran s/z svojo dakarsko zwerino :hmm:

... naj to ostane presenečenje ... :grim :grim :grim

Mene pa zanima, če bodo reševalci kaj prikazali načine reševanja ponesrečencev, tehnke oživljanja ipd.

Pred leti sem v Tacnu tudi v organizacije IPA kljuba z mnogo Motosvetovcev prisostvoval takemu seminarju, pa bi bilo zanimivo to vedenje malo obnoviti.

... ves čas prireditve bodo na prizorišču tudi reševalci z vso opremo, ki bodo vsakemu, ki bo to želel pokazali kaj znajo .... in znajo res veliko ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobno izkušnjo imamo nekateri pri sexu in potomstvu... :krneki:

2/2...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ali je že kdo omenil ali vprašal, ali se bo okrogla miza kaj snemala in kje predvajala?

V vsej tej poplavi videov na spletu, ne bi bilo napak, če bi nam Motosvet ponudil tudi posnetek te okrogle mize in ostalega dogajanja.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo kaj za spit :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... danes teden ...

... vreme bo lepo ...

... ne zamudite ...

Žal me najverjetneje ne bo,me čaka prvi teren :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal me najverjetneje ne bo,me čaka prvi teren :cry:

... zamenjaj šefa ali pa službo ... :whistle: :whistle:

... šalo na stran, ti bomo slike pokazali, pa tonskizapis poslali ... če boš priden ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!