Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

Dobr, da ne msučam :grrr ...pol bi me šele dajal :grim

Pred kratkim sem govoril, da sem še čisto skuliran,miren,da sploh ne pogešam svojga brrma...od zanjega zapeljanega kroga me pa orng daaajeeee :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, da ne msučam :grrr ...pol bi me šele dajal :grim

Pred kratkim sem govoril, da sem še čisto skuliran,miren,da sploh ne pogešam svojga Brrrma...od zanjega zapeljanega kroga me pa orng daaajeeee :kva2:

A se samo meni zdi to malce čudno? :kva1:

Mi pa je bmwslo naredil lušte. Bi napisal "mamicu ti ..." pa ne bom. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelada pa rokavice pomagajo. Hint, hint!

He He... sej sm jih imel.. Sam sm se do doma mogu čez eno sotesko peljat. tm pa vrjem da ne pomagajo rokavice. No ja Moje usnjene/kevlar rokavice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se samo meni zdi to malce čudno? :kva1:

Mi pa je bmwslo naredil lušte. Bi napisal "mamicu ti ..." pa ne bom. :grrr

:eek:

Mislu na tistega brrrrma - motirina na dva kolesa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po treh mescih sem zdele naredu 5 km ce bi si še čelado gor dal da bi ga lahko mal bol prtisnu bi mi še pršlo :D

Popravljeno . Popravil westy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr se grem mal zapeljat, baje bo kar toplo za ta čas. Ravno tok, da mal krizo preženem. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tudi daje abstinenčna kriza.... ampak ne zaradi motorjev, ampak zaradi smučanja :cry:

Mene pa zaradi obojega! :xx:

Ampak ta vikend gremo uasj bordat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr se grem mal zapeljat, baje bo kar toplo za ta čas. Ravno tok, da mal krizo preženem. :OK:

Saj bo. Potrpežljivost je mati modrost. Sezona bo prej ali slej. In potem bomo spet pognali. Joj, bo luštno.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni krize. Jutri bo najin dan :OK:

Daj, bodi dober pa javi, kako je bilo. Danes se je po Mariboru nekdo naganjal cel dan, čeprav je bilo ob 12.30 le 5,5 stopinj. Prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj, bodi dober pa javi, kako je bilo. Danes se je po Mariboru nekdo naganjal cel dan, čeprav je bilo ob 12.30 le 5,5 stopinj. Prav?

:grim

Mogoče se bom tudi jaz po MB naganjal danes. Človek nikoli ne ve, kam ga zanese situacija :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

Mogoče se bom tudi jaz po MB naganjal danes. Človek nikoli ne ve, kam ga zanese situacija :whistle:

Pridi, pridi. Ob 8.30 zjutraj kaže termometer 6,5 stopinje Celzija. Vreme pa je v Mariboru oblačno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons pa po dolgem času motor mal na zrak, pa kkšn krog okol LJ, da bo kriza mal minila :blush:

O, danes pa je bilo v Ljubljani vreme za bogove. Prav žal mi je bilo, da sem z avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je biu tak lep sonček.... orgazmično.... Pol urce pred koncem sem kar pobegnil iz šihta (nisem šel na malico..) pa z avtom divjal domov. Doma sem zelo na hitrco popil kavico, potlej pa: bruuuuuuuuummmm....po celi vasi..

Bil sem po Lj. pa mal v Črnučah.... pol sva se z kolegom dobila pa šla še malo proti Vrhniki... Kar naenkrat se je shladilo in ceste so ratale spolzke. Vendar naju to ni ustavilo, le hitrost sva malo prilagodila.

Zvečer ob 10ih smo šli še na kavico v antonova v BTCju, po kavici pa sam v grosuplje.

Doma sm se napoku pice (seveda ker nisem nič jedel čez dan) in okoli polnoči z nasmehom šel spat.

Zelo lep dan, in zelo mrzla noč. Vendar mi ni žal malček zanohtanih prstov. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam Discovery in National Geographic, še nekaj let, pa zim pri nas sploh ne bo več. Pa se bomo mirno vozili celo leto, hehe. :OK:

Če dost gledaš te programe tudi veš, da če se bo to nadaljevalo, bo v Evropi ponovno prišlo do poledebnitve in ledene dobe, ker se bojo nekateri topli tokovi ustavili itd.

Verjetno nas to še ni potrebno skrbet, glede na to kako hitro se podnebje spreminja pa nikoli ne veš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dost gledaš te programe tudi veš, da če se bo to nadaljevalo, bo v Evropi ponovno prišlo do poledebnitve in ledene dobe, ker se bojo nekateri topli tokovi ustavili itd.

Verjetno nas to še ni potrebno skrbet, glede na to kako hitro se podnebje spreminja pa nikoli ne veš .)

Človek se lahko sekira za stvari na katere ima vpliv. Za tisto pa, na kar ne moreš vplivati, pa tudi smisla nima, da bi se sekiral. Na žalost so globalno segrevanje in vremenske spremembe daleč od naše moči. Če nič drugega bo vsaj abstinenčna kriza po motorju pozimi manjša. Komaj že čakam, da poženemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, dne 3.2.2007,jasno!!!

Jst pa brez motorcak...je kriza ja...grizem nohte-na nogi ker jih na roki pač ni več :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!