Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

O, dimni ma bejbo :naughty:

Hehe, kajpak :whistle:

Treba it za vikend na obe. Double the pleasure :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je. ARSO napoveduje za nedeljo 11 stopinj zjutraj in 15 stopinj popoldne.

Popravek- zjutraj bo 1 stopinja. Je pa nekaj ur nazaj res pisalo, da bo 11 stopinj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

...zdej, ko bi jo pa lahko prekinu, me pa tkolele vreme zaj... :alien1: :headbang: :alien1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...evoooooo...ratal...kolen je dal, pa vreme tud...pogoje za eno kratko 50km furco... :naughty:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že čist pred živčnim zlomom :headbang: Imel dnarja že skoraj za eno poceni er-5 ko. Sem si mislil, ja čist malo še našparam pa bom kupu kak malo boljši motor. No pa izpit še grem delat. Pa opremo je treba še prej kupit. To opravim in opazim, da sem že skoraj čist na nuli. Pride še en bolj slab dan, trenutek nepozornosti in butnem avto. Pa smo že v minusu :headbang:

Ok zej res pospešeno šparam samo še za motor ampak da bo kupček dovolj velik bo še nekaj vode preteklo. Študentski proračun je pač omejen. Sfuzlalo se mi bo pa zarad tega ker imam praktično že vso opremo v pripravljenosti v omari, zunaj je lepo vreme, jaz pa še vedno brez motorja :doze: :cry:

A ima kdo kakšno idejo kako prit do motorja za kakšen dan za en na izi izlet? Drgač se mi bojo možgani skisali :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf... je kriza ja... ampak sm si jo mal zbil dol, ker sm lubico v nove gumice obul :OK: Še 2-3 dni, pa sm fetig JUPIIIII :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kakšno idejo kako prit do motorja za kakšen dan za en na izi izlet? Drgač se mi bojo možgani skisali :kva2:

Rent-a oz. sposodi si ga :whistle: .

Za zdej še ni krize, ker se vreme še oddloča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšna kriza neki, sej se lohka po dvorišču furaš.

Itak nimaš čelade gor pa mal vetr zapiha in si mislš kok leti

pa čeprav grem jaz <10kmh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od novembra se že zadržujem, zej pa ne zmorem več: :wallbash: :surrender: :slap: :oops: :eek: :bounce: :trance_33_sleep: :glare: :klicaj: :blush: :SS :fight2: :xx: :nono: :hmm: :doze: :cry: :? :fight1: :blink: :wacko: :( :angry: :headbang:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!