Skoči na vsebino

Policija svetuje in kaznuje


SF

Priporočene objave

pred 9 minutami, ligenjček pravi:

pa je dovolj potrdilo, da sem bil v službi med tistim časom? je to 100%? 

Je dovolj in če ne želiš ne rabiš navest voznika. Razen v primeru, če je bilo z tem avtom storjeno kaznivo dejanje, mislim da celo samo če je za to dejanje zagrožena kazen nad 1 leto zapora.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Snečer pravi:

OMV jutri ob 10ih

ne, tam pošiljajo pol drage razglednice :(

+ moram v službo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Primosio pravi:

V primeru, ki si ga navedel, bi lahko imela žena hude težave, če bi se na sodišču ugotovilo, da na fotografiji ni ona in bi pričala da je ona votila.  Lahko bi pokasirala kazenako ovadbo zaradi krivega pričanja. Se je že zgodilo.

Vidim, da izredno površno bereš. Kdo je rekel, da sva goljufala!? 2x preberi, preden pišeš takšne bedarije, če pa ne razumeš napisanega, potem pa povej, da ti razložim ... 

Jaz sem bil na terenu in za konec tedna me je žena obiskala. Pripeljala se je z avtom, ki je na mene registriran. Naletela je na radar in sliko z prekrškom in kazenskimi točkami sem dobil jaz, jer je, kot sem rekel bil na mene registriran.

Ker sem za služenje kruha bil odvisen od vozniškega, sem rekel, da bova napisala pritožbo, da nisem bil jaz, ampak ona. Denar za kazen je šel iz družinskega buđeta, točke pa je dobila žena, saj je ona bila kršitelj. Zdaj razumeš? Lažje pa res ne morem opisat dogodka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kričač pravi:

Vidim, da izredno površno bereš. Kdo je rekel, da sva goljufala!? 2x preberi, preden pišeš takšne bedarije, če pa ne razumeš napisanega, potem pa povej, da ti razložim ... 

Jaz sem bil na terenu in za konec tedna me je žena obiskala. Pripeljala se je z avtom, ki je na mene registriran. Naletela je na radar in sliko z prekrškom in kazenskimi točkami sem dobil jaz, jer je, kot sem rekel bil na mene registriran.

Ker sem za služenje kruha bil odvisen od vozniškega, sem rekel, da bova napisala pritožbo, da nisem bil jaz, ampak ona. Denar za kazen je šel iz družinskega buđeta, točke pa je dobila žena, saj je ona bila kršitelj. Zdaj razumeš? Lažje pa res ne morem opisat dogodka. 

Imaš prav, površno sem prebral, oprosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Snečer said:

:hmm: Kolega jo je ušpičil, in zaslužil tole:

od 0,8 ‰ do 1,1 ‰ (0,38 mg/l - 0,52 mg/l) = 900 EUR + 16 kazenskih točk. 

A sem kaj spregldal, al on, navadn civil B kategorija, nima nobene moznosti izbrisa?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, motozajebant pravi:

A sta se pol ločila? :)

nekaj časa ni dobil :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 8. 2019 ob 11:47, Kmet2 pravi:

Se hecaš anede....??

Teš 6, maketa za drugi tir, onkološki, bančna luknja, letečmen( kriva grbina in ne neprilagojena kot za nas smrtnike) in še in še... .

Nekdo je zajebal anede. 

A je kdo odgovarjal?

Si mal humorista?

Čisto resno.  Še bolj resno pa mislim, da bi "gospodje" ki so sodelovali pri zgoraj naštetih projektih morali najprej vrniti ves nakraden denar z obrestmi vred, biti finančno kaznovani ter prespati nekaj mesecev ali let v kakšni samici.

Če se začnemo vsi obnašati kot se oni, torej krasti in delati vse po svoji pameti in se samo izogibati odgovornosti to ne pelje nikamor, to bo anarhija. Treba je tiste "tam zgoraj" spraviti v  red. Kako? Ne vem, nihče ne vem. Možno, da je edino prej omenjena anarhija edina rešitev...da jih narod "kaznuje" in plačajo za svoje grehe in kraje. Takrat si bodo želeli, da bi jih sodišče obsodilo in jih poslalo v zapor z 4*, ker ko bo narod vzel "pravico v svoje roke" se jim najbrž ne piše lepo.

 

Grem zdaj prebati kako je šla debata naprej...če sem še kaj izpustil :) Človek si more res vzeti čas za MS :D Končno je dež tudi na Obali pa nimam kaj početi okoli hiše ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 8. 2019 ob 11:47, Kmet2 pravi:

Se hecaš anede....??

Teš 6, maketa za drugi tir, onkološki, bančna luknja, letečmen( kriva grbina in ne neprilagojena kot za nas smrtnike) in še in še... .

Nekdo je zajebal anede. 

A je kdo odgovarjal?

Si mal humorista?

Same dobre investicije si napisal! A ne veš kdo je zajebal? :ras:

Baje, da je vse kriva bila Excel tabela. Mogoče bodo Bil Gejtsa poklicali na zagovor, zakaj je tak program sestavu.
Samo res, ti naši zaposleni v politiki in vsa gamad v pisarnah, da ne zna z eno ku _ _ _ _ o tabelo delat, je pa absurd. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 8. 2019 ob 15:00, Borutt pravi:

Se imaš pa ful rad, da se nonstop opisuješ. 

Poglej se v ogledalo, mogoče dojameš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 8. 2019 ob 16:02, Rey pravi:

Čisto resno.  Še bolj resno pa mislim, da bi "gospodje" ki so sodelovali pri zgoraj naštetih projektih morali najprej vrniti ves nakraden denar z obrestmi vred, biti finančno kaznovani ter prespati nekaj mesecev ali let v kakšni samici.

Če se začnemo vsi obnašati kot se oni, torej krasti in delati vse po svoji pameti in se samo izogibati odgovornosti to ne pelje nikamor, to bo anarhija. Treba je tiste "tam zgoraj" spraviti v  red. Kako? Ne vem, nihče ne vem. Možno, da je edino prej omenjena anarhija edina rešitev...da jih narod "kaznuje" in plačajo za svoje grehe in kraje. Takrat si bodo želeli, da bi jih sodišče obsodilo in jih poslalo v zapor z 4*, ker ko bo narod vzel "pravico v svoje roke" se jim najbrž ne piše lepo.

 

Grem zdaj prebati kako je šla debata naprej...če sem še kaj izpustil :) Človek si more res vzeti čas za MS :D Končno je dež tudi na Obali pa nimam kaj početi okoli hiše ?

Moraš vedet, da te zakone, ki kaznujejo tebe, mene Francita pišejo in potrjujejo prav oni. 

Zelo me to nervira zelooo0o.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Bom vseeno natipkal; spet serješ. 

Vsak dan, ti ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da ne..zato pa tak drek pol iz ust leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎24‎. ‎08‎. ‎2019 ob 16:02, Rey pravi:

Čisto resno.  Še bolj resno pa mislim, da bi "gospodje" ki so sodelovali pri zgoraj naštetih projektih morali najprej vrniti ves nakraden denar z obrestmi vred, biti finančno kaznovani ter prespati nekaj mesecev ali let v kakšni samici.

Če se začnemo vsi obnašati kot se oni, torej krasti in delati vse po svoji pameti in se samo izogibati odgovornosti to ne pelje nikamor, to bo anarhija. Treba je tiste "tam zgoraj" spraviti v  red. Kako? Ne vem, nihče ne vem. Možno, da je edino prej omenjena anarhija edina rešitev...da jih narod "kaznuje" in plačajo za svoje grehe in kraje. Takrat si bodo želeli, da bi jih sodišče obsodilo in jih poslalo v zapor z 4*, ker ko bo narod vzel "pravico v svoje roke" se jim najbrž ne piše lepo.

 

Grem zdaj prebati kako je šla debata naprej...če sem še kaj izpustil :) Človek si more res vzeti čas za MS :D Končno je dež tudi na Obali pa nimam kaj početi okoli hiše ?

Saj ne da zagovarjam policije, ampak dostikrat kljub ovadbi zadeva ne dobi (zasluženega) epiloga. Kriva je zakonodaja, ki jo piše zakonodajna oblast. To pa volimo mi. Torej na koncu smo krivi Mi.

Najbolj smo pa prizadeti, o nas Plavi cepajo zaradi prekrška, in takrat so vsega krivi...…. to znajo speljati do konca.

Ko so volitve, pa imamo 100 izgovorov, da se jih ne udeležimo.

Če že o uspešnosti policije in inšpekcij; razvpita diskoteka Lipa ni nikoli imela obratovalnega dovoljenja, notri so veselo oskrbovali mladino z nedovoljenimi substancami pa racij ni bilo nikoli. 

Pa  razen brezplačnih napitkov za Plave, Zavašnikovi niso imeli veze v oblasti. Le dobro poznavanje zakonodaje in taktiko zastaranja postopkov. Še sedaj, ko imajo kamp brez vseh dovoljenj ne jebej... nobenega. Delajo, kot da ni nič.

Pred Lipo pa si kaj hitro naletel na radar...……..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, thumper pravi:

zgleda da ne..zato pa tak drek pol iz ust leti.

V realnosti je stvar drugačna, tukaj je samo fikcija za publiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kaldu pravi:

Saj ne da zagovarjam policije, ampak dostikrat kljub ovadbi zadeva ne dobi (zasluženega) epiloga. Kriva je zakonodaja, ki jo piše zakonodajna oblast. To pa volimo mi. Torej na koncu smo krivi Mi.

Najbolj smo pa prizadeti, o nas Plavi cepajo zaradi prekrška, in takrat so vsega krivi...…. to znajo speljati do konca.

Ko so volitve, pa imamo 100 izgovorov, da se jih ne udeležimo.

Če že o uspešnosti policije in inšpekcij; razvpita diskoteka Lipa ni nikoli imela obratovalnega dovoljenja, notri so veselo oskrbovali mladino z nedovoljenimi substancami pa racij ni bilo nikoli. 

Pa  razen brezplačnih napitkov za Plave, Zavašnikovi niso imeli veze v oblasti. Le dobro poznavanje zakonodaje in taktiko zastaranja postopkov. Še sedaj, ko imajo kamp brez vseh dovoljenj ne jebej... nobenega. Delajo, kot da ni nič.

Pred Lipo pa si kaj hitro naletel na radar...……..

 

Zadevo nekdo drugi zaključi. Tam se pozanimaj, zakaj so epilogi takšni ali drugačni. 

Čeprav bi bilo dobro poznati, kaj je nekdo ugotovil, kaj je dal naprej in, kaj je tisti na koncu naredil. Da ne bo zgledalo, da je v prvem odstavku rešitev. Ker je mogoče problem tudi pri neukrepanju, kar se zna zgoditi zaradi takšne komande. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kaldu pravi:

Saj ne da zagovarjam policije, ampak dostikrat kljub ovadbi zadeva ne dobi (zasluženega) epiloga. Kriva je zakonodaja, ki jo piše zakonodajna oblast. To pa volimo mi. Torej na koncu smo krivi Mi.

največkrat pa zaradi napak pri postopku - tu pa so krivi policijski operativci , ki vso zadevo sledijo in priložijo zbrane dokaze .. probleme imajo potem tožilci , ki morajo na osnovi nepravilno izvedenih postopkov pridobivanja dokazov opustiti pregon. in zna biti , da je veliko napak narejenih namenoma.. izgovarjajo se pa na "kdor dela ta greši"..  v bistvu pa je nepodkovanost , nestrokovnost ali pa kaznivo dejanje ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

največkrat pa zaradi napak pri postopku - tu pa so krivi policijski operativci , ki vso zadevo sledijo in priložijo zbrane dokaze .. probleme imajo potem tožilci , ki morajo na osnovi nepravilno izvedenih postopkov pridobivanja dokazov opustiti pregon. in zna biti , da je veliko napak narejenih namenoma.. izgovarjajo se pa na "kdor dela ta greši"..  v bistvu pa je nepodkovanost , nestrokovnost ali pa kaznivo dejanje ..

Še dobro, da ne veš, kdo usmerja policiste pri preiskovanju. Ampak za šankom razturaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/23/2019 at 1:16 PM, Primosio said:

@Borutt se strinjaš, da je za demokracijo in pravno varnost državljanov bistveno bolje, da se 1000 kršiteljev oprosti, kot enega nedolžnega obsodi? Tale mislim, da ne bo težka.

Če bi si obril brado, bi vrgel dol 10 let po tamalem, potem bi ti težko rekli, da si star.

To ne bo držalo.... Poglej, Rossi nima brade, pa mu pravijo stari, pa Deda, pa Penzič....:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 8. 2019 ob 17:06, Zok pravi:

Ce si slikan od spredaj, raje placaj.

 

Ob 22. 8. 2019 ob 18:28, Zok pravi:

V mislih sem imel avto - slike so divje kvalitete, ceprav v prejetem "prifu" to ni razvidno. Na motorju to seveda ne velja.

Če od zadaj pa ni treba :lol1:

pred 18 urami, Kmet2 pravi:

Vsak dan, ti ne?

Dobra prebava! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, solorider said:

Če od zadaj pa ni treba :lol1:

V balkanski naravi je, da se krsi zakone in izogiba odgovornosti in posledicam, da se gre po bliznjicah ipd.

Dobro ves, kaj sem mislil z zgoraj napisanim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kričač pravi:

V realnosti je stvar drugačna, tukaj je samo fikcija za publiko.

V realnosti je dec na mestu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Zok pravi:

V balkanski naravi je, da se krsi zakone in izogiba odgovornosti in posledicam, da se gre po bliznjicah ipd.

Dobro ves, kaj sem mislil z zgoraj napisanim.

Jaz vem, da ima avto na obeh straneh tablico, ce si mislil faco...če mislite faco...nehajte filozofirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Še dobro, da ne veš, kdo usmerja policiste pri preiskovanju. Ampak za šankom razturaš. 

Žaljenje spet ...ti ti ...res je to tvoja domena.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!