Skoči na vsebino

Pankerji ?!


Priporočene objave

Vas je tukaj kaj, ki (poleg mene) poslušate punk (in vse njegove podzvrsti(Oi, HC, Ska, punk-rock,... )), ste ga poslušali v maldih letih in bili zvesti punxi ??? Tudi rock'n'roll pride v poštev ! ??? :yea2:

Javite se ! :)

LP, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUP, Punk's not dead :yea1:

daj hitro liter slovina :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ktere pa bende kaj poslusate? Sovražim komercialo, sovražim razne tokio hotel in te kvazi šminkerje ki mislijo da so punk!!!! :angry:

Moji bendi: Sex Pistols, Anti-Nowhere League, The Clash, U.K Subs, The Adicts, Sham 69, Buzzcocks, The casualties, Black Flag, The Exploited, G.B.H, Ramones, Chaos U.K, Dead Kennedys, Cheap Sex, Bad Religion, Rancid, Nofx, Ska-P, The Stranglers, The Unseen, the Misfits, The Dickies, Agnostic front, Generation X, The damned, New York Dolls, Chelsea, The Crass, Cockney Rejects, Varukers, Stiff Little Fingers, 999, X Ray Spex, Johnny Thunders, Aus Rotten, Skeptix, Subhumans, ... !

Slovenski bendi: NIET, Kuzle, Pankrti, U.B.R, Odpadki Civilizacije, |||. kategorija, Epidemija, Stres D.A, Tožibabe, Racija, Lublanski Psi, O!pizda, Berlinski Zid, Gnile Duše, O!Kult, U.F.O, Grupa 92, Cao Picke, K.G.B, Otroci Socializma, Šund, Ljubljana 78, C.Z.D, ...

Pank ni crknu, sam mal ž smrdi :)

LP, Hozi .)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hladno pivo! :yea2:

Se strinjam:grim

Pa psihomodo pop. pa kud idijoti...,pa limp bizkit majo tut dobre...

seveda se pri vseh najde tudi sfaljen komad:grim

Vsaka ušesa poslušajo svojga beethovna :P

Pa beatlesi pridejo ttut včasih prov:grim in pa status qou pa..rainbow...uf kaj vse bi še našteval...seveda pridejo na vrsto tudi take z veselic:grim

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Limp Bizkit absolutno ODPADEJO iz teme o punko!!! So navadni Rap-Metalci(NU-METAL) ki si iščejo slavo na posranem MTV! :angry:

Pa brez zamere :P

LP, Hozi .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pankerji so mi ostali v slabem spominu...preveč alkota al kakšnih drugih substanc :hmm: ...oblečeni klošarsko :grim ..metalci smo bli bolj lepi - lepši in bolj kultivirani :grim :P ...da ne govormo o muski...ops..sorry - zgrešu bistvo :eek:

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas je tukaj kaj, ki (poleg mene) poslušate punk (in vse njegove podzvrsti(Oi, HC, Ska, punk-rock,... )), ste ga poslušali v maldih letih in bili zvesti punxi ??? Tudi rock'n'roll pride v poštev ! ??? :yea2:

Javite se ! :)

:OK: :kva2:

2 tedna bil sosed od Jellota Biafre v Coloradu ... oh yeah ... to si štejem v čast ... videt tipa zjutraj vsega pomečkanga, ko cajtenge pa mleko izpred vrat vzame :photo:

i feel so important because of that :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :kva2:

2 tedna bil sosed od Jellota Biafre v Coloradu ... oh yeah ... to si štejem v čast ... videt tipa zjutraj vsega pomečkanga, ko cajtenge pa mleko izpred vrat vzame :photo:

i feel so important because of that :yea1:

Srečko :D ... good old Dead Kennedys ... Dobri komadi, dobr bend .... Enostavno Zažigajo !!! :D

LP, Hozi .)

IPB SlikaIPB Slika

Popravljeno . Popravil AbNormaln
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večino od teh vidu v živo in to,da sem živel svojo mladost v tem cajtu mi predstavlja največje zadovoljstvo.Mal pa me skrbi,ker jih počas že pobira,velik jih je že vzela teta s koso.Lani sem vidu UK subs v Ljubljani,pa me je mal skrbel da bo pevca na odru pobral,pa še mene so drug dan vse kosti bolele!Star smo že,pa se ne damo.... :devil:

quote name='AbNormaln' date='21 Mar 2007 @ 19:55' post='921956']

Ktere pa bende kaj poslusate? Sovražim komercialo, sovražim razne tokio hotel in te kvazi šminkerje ki mislijo da so punk!!!! :angry:

Moji bendi: Sex Pistols, Anti-Nowhere League, The Clash, U.K Subs, The Adicts, Sham 69, Buzzcocks, The casualties, Black Flag, The Exploited, G.B.H, Ramones, Chaos U.K, Dead Kennedys, Cheap Sex, Bad Religion, Rancid, Nofx, Ska-P, The Stranglers, The Unseen, the Misfits, The Dickies, Agnostic front, Generation X, The damned, New York Dolls, Chelsea, The Crass, Cockney Rejects, Varukers, Stiff Little Fingers, 999, X Ray Spex, Johnny Thunders, Aus Rotten, Skeptix, Subhumans, ... !

Slovenski bendi: NIET, Kuzle, Pankrti, U.B.R, Odpadki Civilizacije, |||. kategorija, Epidemija, Stres D.A, Tožibabe, Racija, Lublanski Psi, O!pizda, Berlinski Zid, Gnile Duše, O!Kult, U.F.O, Grupa 92, Cao Picke, K.G.B, Otroci Socializma, Šund, Ljubljana 78, C.Z.D, ...

Pank ni crknu, sam mal ž smrdi :)

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas je tukaj kaj, ki (poleg mene) poslušate punk (in vse njegove podzvrsti(Oi, HC, Ska, punk-rock,... )), ste ga poslušali v maldih letih in bili zvesti punxi ??? Tudi rock'n'roll pride v poštev ! ??? :yea2:

Javite se ! :)

LP, Hozi .)

zdravo zdravo!! tko pa sm se javu :kva2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večino od teh vidu v živo in to,da sem živel svojo mladost v tem cajtu mi predstavlja največje zadovoljstvo.Mal pa me skrbi,ker jih počas že pobira,velik jih je že vzela teta s koso.Lani sem vidu UK subs v Ljubljani,pa me je mal skrbel da bo pevca na odru pobral,pa še mene so drug dan vse kosti bolele!Star smo že,pa se ne damo.... :devil:

Js sm tut biv na UK Subsih lani ... sm dobo palčko od bobnarja :P :)

Si mogoc kje na sliki?

--->KLIK1<---

--->KLIK2<---

LP, Hozi .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tokijo hotel, limp bizkit????????' :eek:

no ja punk je čisto cool, smo ga v mladih letih igrali čeprav mi še vedno ni jasno kako pod punk spadajo tudi bandi kot nekateri ki so bli z nami na špilih, kjer smo pevca komaj zbudili za koncert, kitarista pa je posodil drugi band ker je njihov bil tilt, pa so vseeno odšpilali :lol1:

eno od večjih razočaranj so bili sex pistols v LJ - soliden koncert ampak kaj sploh delajo na taki cash turneji?

bendi pa: Black Flag, The Exploited, Ramones, Dead Kennedys, Bad Religion, Rancid, Nofx in Sublime od slovenskih pa Niet daljnega leta ? v Kočevju in seveda legende Burkofsky :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas je tukaj kaj, ki (poleg mene) poslušate punk (in vse njegove podzvrsti(Oi, HC, Ska, punk-rock,... )), ste ga poslušali v maldih letih in bili zvesti punxi ??? Tudi rock'n'roll pride v poštev ! ??? :yea2:

Javite se ! :)

LP, Hozi .)

Status Quo

Shakin Stevens

Electric Light Orchestra

Pankrti

Pero Lovšin

Bijelo Dugme

Zaklonišče Prepeva

Prljavo Kazalište

Parni Valjak

Plavi Orkestar

Zabranjeno Pušenje

itd, itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče še Donna Summer.. He-he-he. :kva2: :kva2:

Resno, me je ta post v mislih ponesel v zgodnja 80'... Se spomnim enkrat, na koncertu Pankrtov je Pero scal z odra,- še dobro da nisem bil v prvi vrsti. Uf, časi, ko smo namesto uhana nosili knoflco v ušesu, pa belo majico, smb hlače in črno leder jakno. Pa obvezno vojaške škornje. Čakaj malo,- pa saj taki smo motorje vozili.. :P

A niso bile poleg Lublanskih psov tudi Lublanske pizde..., ali nekaj takega? Resno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niso bile poleg Lublanskih psov tudi Lublanske pizde..., ali nekaj takega? Resno.

kuzle so ble ... :grim ... pa brez lublanske, če se ne motim ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja KuZLe :D ... dober bend, komadi trgajo gate! Veste da je Dare Kaurič, basist skupine Kingston igral pri kuzlah??? :yea2:

Lp, Hozi .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Status Quo

Shakin Stevens

Electric Light Orchestra

Pankrti

Pero Lovšin

Bijelo Dugme

Zaklonišče Prepeva

Prljavo Kazalište

Parni Valjak

Plavi Orkestar

Zabranjeno Pušenje

itd, itd...

pa se Električni orgazem,Pomaranča ,leb i sol

Popravljeno . Popravil peter1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tut biv na UK Subsih lani ... sm dobo palčko od bobnarja :P :)

A tako se dandanes temu reče. Včasih se je reklo, ne spustit mila na tla med tuširanjem. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!