Skoči na vsebino

Pankerji ?!


Priporočene objave

Mogoče pa res. :kva2:

Ne želim pa si scenarija zadnjega koncerta, 3.11.07, torej dva dni nazaj, ko so me murjaki pohapsal ob 1.30 ponoči in na svetlo spustili v sobodo opoldan!

Jao... :yea1:

pank šče je nej mrtef!! :drunk: :drunk: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cez dva tedna bodo Sex Pistols v Glasgowu in ko bom slucajno ze tam, sem si nabavil tudi karto za ta koncert :yea2:

ej k das se mene nekam u kufr :D

js bi tut sla p mi stari tezijo k mam pol cez en tedn kolokvije p ne smem it...pm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej k das se mene nekam u kufr :D

js bi tut sla p mi stari tezijo k mam pol cez en tedn kolokvije p ne smem it...pm....

Tezko te dam v kufer, ker potujem z nahrbtnikom :evilgrin:

Bo pa najbrz ena karta viska :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tezko te dam v kufer, ker potujem z nahrbtnikom :evilgrin:

Bo pa najbrz ena karta viska :whistle:

a ti greš na pistolse? (hmm pomoje ne) :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah pomoje so ti reunioni brez zveze, bend ki ni špilu 10-20 let poleg tega mu pa fali pou originalnih članov ni več isto kot je biu v svojih zlatih časih. Znajo pa bit vseen zanimivi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah pomoje so ti reunioni brez zveze, bend ki ni špilu 10-20 let poleg tega mu pa fali pou originalnih članov ni več isto kot je biu v svojih zlatih časih. Znajo pa bit vseen zanimivi...

sigurno ni isto ampak meni so pankerti kot predskupina nirvane v tivoliju in pistolsi par let pozneje v tivoliju vseeno ostali v lepem spominu :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom vzel tablete proti bolečinam v sklepih pa prosu fačke če me pelejo,da mal obudim spomine na stare cajte,ko smo se včasih prerival pa pogal po punkerskih feštah.Glede na to,da sem bil kot mulc na prvem koncertu v Hali tivoli leta 1982(mislim da je blo enkrat takrat),ko so žgal Anti nowhere league,bi si za 25 letnico lahko prvošu spet mal nostalgije;pol pa lahk tud crknem!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karte za Pankrte, NIETe sm naročo ... tak da se vidimo na koncerto! :drunk: :yea2:

Popravljeno . Popravil AbNormaln
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja pa če se mal vrnemo h prvotni misli punk is not dead.... kokr vidm sceno po metelkovi jih je zlo mal true use ostalo so eni fancy pankurji ki itak po načelih furajo anarhijo a niti ne poznajo osnovnih pojmov politike ( ma pomojm niti nevejo kaj pomen anarhija)

drgač pa mal old schoola: The toy dolls :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo, karte so doma, tk da se vidimo 1.12 na Pankrtih + NIET + Paraf :drunk: :yea2: :beer2: :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa tud že karto :P

Bom obujala spomine na stare dobre cajte, ko smo v gasilskem domu nabijal komade kot so Osmi dan, Za železno zaveso stare mame, Le dan za smrt... vse komade sem poznala na pamet, to so bli cajti.

vse se vrača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obeta se naporen konec novembra ! dan pred Pankrti so še na Metelkovi VOODOO GLOW SKULLS - skacore z špansko ameriškim zadahom ! zelo priporočam ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VOODOO GLOW SKULLS - skacore z špansko ameriškim zadahom ! zelo priporočam ! :OK:

Itak da pridemo :afro2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obeta se naporen konec novembra ! dan pred Pankrti so še na Metelkovi VOODOO GLOW SKULLS - skacore z špansko ameriškim zadahom ! zelo priporočam ! :OK:

To bom tud jst verejtn šou (čeprov se mi je metelkova mal zamerla) na pankrte pa verjetn ne bom šel-mogoč bom paršu sam mal pogledat pa kakšnga spit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja pa če se mal vrnemo h prvotni misli punk is not dead.... kokr vidm sceno po metelkovi jih je zlo mal true use ostalo so eni fancy pankurji ki itak po načelih furajo anarhijo a niti ne poznajo osnovnih pojmov politike ( ma pomojm niti nevejo kaj pomen anarhija)

drgač pa mal old schoola: The toy dolls :worship:

pank je bil že v štartu marketinško/šminkersko orodje - v ZDA so ga sicer nažigali za mularijo, v UK ga je pa privlekel Malcolm McLaren, ko je vidu Ramonse v New Yorku, in je hotu v UK nardit en bend, ki bi mu naredi ldobro reklamo za njegovo štacuno za oblačila ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero lovsin bi reku ...zard panka se ni nc drasticno spremenilo ampak se komej zdej pozna kaj je pank biu

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

z Ugrizni Se (http://www.myspace.com/ugriznise) mamo 2 dnevno ''turnejo'' ... prvi dan, torej 21.12 igramo v AKD Izbruh (Kranj) na dvodnevem (mi igramo 1. dan) 7. Festivalu - DOST MAMO - (underground (hard core) punk festival) ... kjer bomo nastopili poleg O.Đ.H (hr), DRUNK DEAD (nova gorica), LAČNI KURCI (zasavje) ...

V soboto 21.12 pa imamo koncert v Črni na Kor ... Bela Črna Raja kjer bomo nastopili poleg Pigs Parlament (Goriška Brda) in Malo Morgen (MB)

Vabljeni :winkiss:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!