Skoči na vsebino

Težava na poligonu


Bobbyx

Priporočene objave

...ja vidi se ,da so MOTORISTIČNI AKTIVISTI letos bolj malo moto delavnic organizirali...!!(za vse je Jankovič kriv) :unsure:

Če imaš željo, se lahko vsak zapelje na avtošolski poligon... ( v Lj. jih je kar nekaj ) in probava - trenera željene vaje...za kaj tagega ni potrebno čakati oz. iskati moto delavnic. Strinjam pa se, da je moto delavnic res premalo....Glede tega lahko samo čakamo na bolše čase

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko iz lastnih izkušenj povem, da se osmico da speljat tudi z SS motorjem..gixer 750..vendar pa prav lahko ni..in tudi v prvo ni ratalo..

kar pa se tiče izjav, da kako se da s čoperji in nakedi brez problema to zvozit..ja seveda da se da..saj ima kot obračanja krmila bistveno večji kot SS motorji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... z vsakim motorjem se da ... samo znati je treba ...

če gre z s takimi bombniki kot je ninja 12, gre tudi z ostalimi (manjšimi) cestaki...

vozil osmico tudi s Thundercatom, pa ni bilo nobenega problema... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa kake voznike mamo! :headbang:

Dajte res it na kak poligon in trenirat,kdor s svojim motorjem ne zvozi 8 nima kaj na cesti delat!halo,mislim da se vsi strinjajo da so se kaj naučili ko so končno zvozili 8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp se čist strinjam. Ko je meni uspelo zvozit osmico sem se počutil kot da sem na višku svojega motorističnega življenja. Inštruktor je reku, No zdej si pa nekaj veličastnega dosegu, ajde terej še med stožce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problem narest osmico, samo vprašanje je na koliko prostora jo delaš...če se gre za prostor 20x10m sploh ni problema, a na avtošolski osmici ne vem če bi šlo z SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tut bil na delavnic MAKSIja in ko sm prvič probu osmico z gsx750R sm tut mislu da je nemogoče. Po eni uri vožnje po poligonu pa prevoziš vse z lahkoto. Sam je pa res da če se sam neki trudiš učit je velik možnosti da se boš narobe nauču. Na delavnic je pa super ker ti vse razložjo kako gre, pa ponavad še kjr zraven stoji pa mal mirka če bi slučajn te prevagal. Je pa vsa umetnost pri osmic da nagneš motor na noter, vsedeš pa se kontra proti robu sedeža (kontra od kolenčkanja). Tko se ti težišče premakne stran od nagiba in tako lahko motor bolj nagneš pri počasni vožnji. Pa ne smeš pozabt da premzaš z zadnjo zavoro, če ne si na tleh. Pa z dvovalniki je to mal bol zakompliciran, ker morš vs čas sklopko držat ker čist po polžje grejo zelo nerad. Ko si prepočasen pa zacuka in je isto kot bi na sprednjo zavoro bremzu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš pa najmanjšo nardit morš pa mal gumo zapalt u oblik osmice, tko da se jo teoretično da nardit tok široko kot je medosna razdalja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal policaje na poligonu! Svaka jim čast. BMW-je so polagal po takih osmicah, ki jih še peš težko obdelaš. Če pa se spomnim ameriških policajev na Harleyih in njihovega šolanja. Če bi kdo prej rekel, kako jih obračajo, polagajo, kako so okretni, bi se jim smejal. KO pa jih enkrat vidiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, enkrat bo treba nahecat katerega od policijskih trenerjev, da nas vzamejo na pardnevni tecaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, enkrat bo treba nahecat katerega od policijskih trenerjev, da nas vzamejo na pardnevni tecaj.

Je že bilo nekajkrat. Dobro, enodnevni dogodek, pa vseeno eno figo obiskan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, enkrat bo treba nahecat katerega od policijskih trenerjev, da nas vzamejo na pardnevni tecaj.

kdo se pa upa? men bi blo nerodno in hudo, ko bi svoje kljuse ke po tleh metal. pa še sred mesta de bi blo. . vsem v posmeh. . ni šans :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa nebi blo nerodno. Sploh ne. Ker ga rajs 200x po tleh vrzem pred kilo kifeljcev na poligonu kot pa samo enkrat ornk ruknem v prometu. Ni racunice. Plastika je plastika, kosti, koza in kri pa je popolnoma druga zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa nebi blo nerodno. Sploh ne. Ker ga rajs 200x po tleh vrzem pred kilo kifeljcev na poligonu kot pa samo enkrat ornk ruknem v prometu. Ni racunice. Plastika je plastika, kosti, koza in kri pa je popolnoma druga zadeva.

EGO! Jez sm se zarad strojeloma zavalil v jarek, tri leta nazaj. ego se še zdej ni pocelu :headbang: :D

glede poligona pa to. men se zdi, da ti te vaje pomagajo predvsem ko se ubadaš z mestnim prometom. parkiranja in tesni obvozi ovir. trajekti in podobno. pride ful prav. ko pa enkat voziš po odprti cesti. . pa nevem. enkat bom tud eno delavnco obiskal. sm si že oblkubu, kdaj pa nevem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... enkat bom tud eno delavnco obiskal. sm si že oblkubu, kdaj pa nevem :)

Drugo leto spomladi, če ne bodo termini objavljeni tik pred zdajci, tako kot letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A letos so bile maxi delavnice? Madona, pa sem jih spet zamudil :headbang:

Sem pa ravno včeraj naredil nekaj krogov na poligonu avtošole kjer sem opravljal izpit a tistih nekaj vaj je bl tko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal policaje na poligonu! Svaka jim čast. BMW-je so polagal po takih osmicah, ki jih še peš težko obdelaš. Če pa se spomnim ameriških policajev na Harleyih in njihovega šolanja. Če bi kdo prej rekel, kako jih obračajo, polagajo, kako so okretni, bi se jim smejal. KO pa jih enkrat vidiš...

klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osmico? Jaz sem z ninjo 6-ko, praktično sem z jo prvič vozil (po poligonu), lahko naredil osmico na poligonu. Res ne v prvem poskusu, ampak po nekaj poskusih mi je ratalo naredit tiste tri kroge brez da bi kje vn zapeljal :) Drugače pa z 125-kami ni noben problem zvozit tiste male osemke, k je za skuterje pa mopede :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!