Skoči na vsebino

FS 12+1 31.8.2002 na Ivarčkem jezeru


Priporočene objave

OK plan izgleda takole:

v soboto 31.8.2002 se dobimo od 10.00 dalje. Od 6.30 do 7.30 čaka Aja z zajtrkom.

Tam nas čakajo jezero za kopanje, prostor za kampiranje, hrana, pijača, žur do jutra. Cena: 1000-2000 SIT

V nedeljo ob 11ih si gremo pogledat rudnik v Mežici. Ker posamezno ne moreš noter temveč je ogled možen samo v skupini, ne priporočam, da kdo spusti to redko priložnost. Cena: 800, 1000 SIT

Vse finančne zadeve se urejajo na mestu samem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem postu pa bom dopolnjevala seznam prijavljenih.

Kiki + Viking

Kaja + Dado

Gianni

Brrrm + Lady

Bostov

Diablo

Mali Bik + Lady

Uti + Lindau

dr.Looney+Gogi

Mačica

Marjan + Lady

Master007 + Lady

Šoško + Lady

Aja

Hotschko

SuzukiGSX?

otog

mukki

Tadej + Misha

Easyrider + Lady

Rude + Kat

Pahorini

Bladzo + anA

Gregs + Alla

Nearrain + Katarina

Twix

Suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Mačkica, dej še enkrat premisli o tem datumu, ...hej se mi zdi da lahko ta vikend naredimo FS 12+1 samo na eni lokaciji, kjer bi znala biti vsaj polovica ekipe.

Hej od 29.8-01.09. imajo MC TWIN HORN BEACH PARTY V PULI! :roll: 8)

Maybe baby, bi bilo potrebno neki narest s tem datumom?! :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Mačkica, dej še enkrat premisli o tem datumu, ...hej se mi zdi da lahko ta vikend naredimo FS 12+1 samo na eni lokaciji, kjer bi znala biti vsaj polovica ekipe.

Hej od 29.8-01.09. imajo MC TWIN HORN BEACH PARTY V PULI! :roll: 8)

Maybe baby, bi bilo potrebno neki narest s tem datumom?! :lol: :wink:

Sorry baby, sam nism si jst izmislila tega datuma in ga tudi jaz ne morem spreminjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

macka,ugibaj zakaj icetours ni na ta vikend povabil v prekmurje ......(priratnikucaka50litrovvinapress :wink:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

macka,ugibaj zakaj icetours ni na ta vikend povabil v prekmurje ......(priratnikucaka50litrovvinapress :wink:)

Ej Legendo, ...tko se govori! :wink: 8) :lol: :lol: :lol:

@ Mačica: Kdo je postavil datum? Hmm, no ja sicer pa udeležba v večerni toaleti ni obvezna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi to delat, plizzzzz! :? :? :? Raztrgal me bo od želje, da grem na Koroško, čeprav bom užival v Puli. :shock: :roll: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry baby, sam nism si jst izmislila tega datuma in ga tudi jaz ne morem spreminjat.

Kdo pa potem? :shocked!: :shocked!: :shocked!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

datum smo si izmislili Korošci čisto po naključju - preberite poste v rubriki Koroška sekcija Motosveta...

Datum 31.8. pa je čisto fajni, saj je dopustov konec - forumsko srečanje je pa tud že potrebno... :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plac sem pa tudi že rezerviral in ma berite forum Korošci bi tudi radi imeli FS da se vsaj enkrat srečamo na tem koncu. predlog je pa padel kar tako in že cel teden se pogovarjamo o tem pa nihče ni nasprotoval datumu, pa smo šli v akcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaammmmmm......a nobeden od vas ne bere ostalih tem? ......npr. pula in rubrike "moto scena" na MS?! :? :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi to beremo,ampak ker nas pula ne zanima se nata topic pač ne odzivamo. da pa se je pojavil nov topic z velikim napisom koroška si pa moral opaziti in da takrat nisi odreagiral oziroma vskočil s kakšnim drugim terminom pa ne vem. v soboto smo se dogovorili na samem mestu dogajanja o stvari in potem sem šel v rezervacijo prostora, saj ni problem bomo pač zaradi treh odpovedali FS 12+1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se ne vmesavam se naprej.......naredite,kakor se vam zdi.

nihče ni rekel, da se vmešavaš in vsaka ideja je dobrodošla :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, žal mi je ampak Sorry! ... MC Twin Horn Beach Party, ... jap se vidimo ali v drugem terminu avgusta/septembra oz. na enem naslednjih FS-ov, ...Zoolo OUT from Discusion! :roll: :wink: :lol: 8) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor pride, pride, kdor ne pride, ne pride... je tak?  :D  :wink:  :twisted:

Tak je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor pride, pride, kdor ne pride, ne pride... je tak?  :D  :wink:  :twisted:

ej vragica in ostali kompanjoni 31.08. je vendar AVGUST....., pula pa je 24-28.07. JULIJ!!!!

ne vem cemu potem rabuka, saj do FS je cel mesec :lol: :lol: :lol: :lol:

morda pa sem tud jaz kaj zamudu, pa je v puli se eno srecanje??? :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej folk še en preblisk. Če je tale zadeva ta vikend ravno tako na plaži kot Twin Horni in je to razlog za obisk tega zbora, pol pejmo vsi ta vikend, se skopamo v morju in uživamo ob ostalih bolj ali manj opojnih substancah, 31.8. pa vsi na FS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni 31.8. na Ivarčekm jezeru odgovarja. Ob sobotnem obisku tega prijetnega kraja sva z Lady sklenila, da zadevo vključiva v urnik zabav, čeprav imava konec avgusta in začetek septembra že zelo zasedena. Prijava sledi, ko bo čas za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tiste, ki ne preberete vsega;

29.08. - 01.09.8. Twin Horn Beach Party

Pula (CRO)Twin Horn MC (CRO)Vabilo

+385 98 224 772

Party v Puli je v istem terminu, samo pogledat je potrebno koledar dogodkov..

Če boste organizirali v istem terminu mene ne moti....I`ll be there. :D

Prelep kraj ta Iverčko, da bi kej takega zamudil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec avgusta... hmmm... dalec, ...

No... 2 tedna sluzbe... 2 tedna dopusta... in 2 tedna sluzbe... dalec... cela vecnost... :twisted: :P :roll: :? :cry: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je še cela večnost ampak potrebno je ta termin dati v notesnik ali planer alikajvemkaj in se zadeve ziher udeležiti, naj se vidi še na koroškem motosvetovsko druženje.

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!