Skoči na vsebino

FS 12+1 31.8.2002 na Ivarčkem jezeru


Priporočene objave

JASNO! :lol:

V Relaxu imajo tiste sode, ko ne rabiš bombe in tudi nič drugega ne. Pipico ti posodijo, sode tudi....

Sem za to, da kupimo nekaj tega piva samo za pokušino, ker se zna zgodit, da komu ne bo všeč. Recimo ga vzamemo 30, max. 60 litrov....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vsem dolžnim spoštovanjem do različnih okusov, vendar, izredno vesel sem, da je harmonikar zaseden in sploh upam, da ne boste lansirali kakšne goveje muzike. :roll:

... pa ti slploh veš, v kakšne kraje boš prišel? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easyrider, pazi! Zna bit auf bix, pa vile v hrbet, pa čreva na plot. Pol te pa še s špiritom polijejo pa zakurjo, pa rečejo da te majo za pusta. Cvik. Jaz bom raj kar doma za pečjo ostal. :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ni bojazni ... saj imajo tudi nekaj modernih glasbenikov ... Marijan Smode, Piđi, Adi Smolar ... ej, kaj pa če bi njega povabili, da malo zaigra ...

... pa tista znana pesem ... Toni ma pa lepo kapo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vsem dolžnim spoštovanjem do različnih okusov, vendar, izredno vesel sem, da je harmonikar zaseden in sploh upam, da ne boste lansirali kakšne goveje muzike. :roll:

Mislim, da nihče od nas ni blazni navdušenec nad to zvrstjo glasbe... fora je v tem, da je fant star okrog 25 let in je zajebant do amena. Ni fora v muziki, ampak v njegovi predstavi, akcijah, ki jih izvaja poleg igranja na harmoniko.

Poznam ga z raznih privat žurov v Slovenj Gradcu, pa veš, da družba, ki je bila tam zbrana (od rockerjev, metalcev, do raverjev...) ni ravno navdušena nad 'govejo muziko'... pa smo ga vedno pogrešali, če ga ni bilo za kakšen 'odklop'. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy, bil v tistih krajih vsaj dvakrat. Leta 1956, ko sem se tam doli v SG rodil in pred kakšnim mesecem, ko sem šel inšpecirati koroško sekcijo :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne se sekirati. Vi ste organizatorji in pojedli in popili in preposlušali bomo vse, kar nam boste pripravili :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne se sekirati. Vi ste organizatorji in pojedli in popili in preposlušali bomo vse, kar nam boste pripravili :wink:

Take mamo radi :wink:

Al te je Horjo tako prestrašil, da ne upaš ugovarjat? :shock: (kaj muzika, pivo in take stvari.... bojte se raje korošic :twisted: :twisted: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Marijan moj dragi. :wink:

Malo več samozaupanja :lol:

Zakaj sprašujemo zakaj?

Zato, ker smo izkušenj polni in nas nič več ne more presenetiti :wink: :P 8) :twisted: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne me sekat. Še zdaj niste ure objavl. OK, jo bom pa jst.

Dobimo se na Ivarčkem ob 15.00

Dopoldan grem na BMWje in ne mislim ne vem kako dirkat.

Govorila sem. Hough.

Ej ej, Mačica, preberi prejšnjo stran - Marjan je objavil uro začetka zbiranja ob 10.00, Otog pa ob 6.30 (za tiste, ki pridejo na zajtrk :D )....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti Mačica ga pa biksaš ...

Punca daj mal preberi poste pa predvsem organizatorje vprašaj ne pa objavljat, kdaj boš ti prišla tja !!! :x

Jaz sem za to, da se začne čimprej. Torej se bom temu ustrezno tudi pojavil tam. Ure ne vem, je pa malce je odvisno od velikosti mačka od prejšnjega dne (Bears MC) in če me bo Pervy spet napil :)

Tudi če bo kdo zelo zgoden, še vedno je tam jezero pa se lahko sončimo in kopamo in žogamo (A prinesem žogo ?)... itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko Perla al pa kdo drug, ki ima majice, kaj prinese zraven?

Res je Perla, prosim za eno majico velikosti L, če vzameš sabo, siguren jo bo pa še kdo hotel tako, da vzami zalogo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijavljam:

A se na jezeru lahko tudi kopa?

Tadej

Kopa, kopa pa kako se lahko kopa, samo kašna žoga in rekviziti nam znajo manjkat, da bo bolj pestro. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Call me crazy, but WERE exactly is Iverčko jezero? :silly:  

KJE in KAKO se tja pride?

CRAZY CRAZY CRAZY TEYA :splat: :D

Drugac pa tudi jst prilagam moje neznanje :oops: , torej KJE :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, prvi opis poti:

Za brrrm-a pa tako :

Iz Celja se peljes proti Slovenj Gradcu. Na prvem semaforju na obvoznici zavijes levo (desno itak ne mores ker je hrib ) do naslednjega semaforja (cca. 500m) kjer gres desno. Potem pa naravnost (do Name), kjer gres po prednostni cesti levo in potem kar naravnost do Kotelj. Ko prides v Kotljah do krizisca, gres levo (desno vodi pot proti Ravnam na Koroskem). Po cca. 1km voznje skozi naselje prides do krizisca (ena sredinska makadamska pot in po ena levo in desno asfalt), kjer zavijes desno in po cca. 2.5km voznje skozi slepe ovinke (pazi na divjad, tako clovesko v avtih, kot zivali na cesti) v hrib, prides pod Ursljo goro kjer se bohoti Ivarcko jezero. Na vrhu klanca je krozni promet, kjer je na desni strani Paver pub. No.. to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še drugi opis poti:

Priporočam cesto čez Vitanje in zg. dolič... lepi ovinki (pazi na pesek). Prideš ven malo pred Mislinjo, drviš naprej proti SG-ju, kjer zaviješ proti Kotljam (čez Sele). Ko prideš v Kotlje zaviješ v glavnem križišču (edinem ) levo. Po cca 500 m boš videl tablo za Iverčko - zaviješ desno in še cca. 3 km in si tam.

Prvič sem tja gor peljal in sva našla skoraj od prve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Brrrm!

Krasen opis poti... :D 8) Še sami Korošci ne bi mogli lepše opisati!!! :wink:

Pa saj si se rodil v Sg-ju, tako da si tako ali tako Korošec!!! :twisted: :roll:

Pridite v čim večjem številu, fajn pa bi blo, da oddaste prijavo za piknik, da bomo vedeli koliko mesa in ostalih zadev nakupiti (če ne pa bomo za vsak slučaj nabavili kak čevapčič več). Mačica - ti pa uredi prijave na prvi strani... Plosimmm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BikMali, saj nisem jaz teh opisov spesnil. To sta opisa, ki sem ju dobil od vas, originala se nahajata v poglavju "Koroška sekcija Motosveta!!!" na 2. in na 3. strani. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!