Skoči na vsebino

FS 12+1 31.8.2002 na Ivarčkem jezeru


Priporočene objave

Tist, ki bomo sli v soboto zvecer domov, gremo lahko zurat se v Ljubljano, saj se bo dogajala noc v stari Ljubljani. Ob 23:30 bo na Presernovem trgu nastopil tudi nas kolega motorist Rok, ki je redni sredin gost v OTP.

Tadej

A bo sploh kdo gor ostal in kampiral? Tolk, da vem, da ne bom nepotrebne krame sabo vozu!!! :roll: :roll: :roll: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst eventuelno grem.. če dobim prevoz do gor, pa če gre kdo dopoldne nazaj v Lj. ker greva potem z Buso v Postojno, kjer bomo imeli našo prvo oddajo o našem Društvu v nastajanju.

Tako da, če ima kdo kjerkoli plac in bi me vzel s sabo v soboto, grem.

pa da vem, da gre kdo v nedeljo dopoldan nazaj.

Jest grem s piksno. Kot sm že omenil v enem prejšnjih postov grem na jezero po testiranju BMW-jev. Nazaj pa predvidoma v nedeljo dopoldan. Če ti odgovarja vožnja na 4 kotačih poklič.

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne skrbite fantje in dekleta - HRANA BO!!! :D

Bom prinesel še kakšna 2 litra domačega koroškega šnopsa - kao welcome drink... :wink: Upam, da bo dovolj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooo kako ste se lepo razgovorili ... skoraj samo zame ... Hotschko je srečen in zadovoljen in bo sigurno veliko in kvalitetno pojedel in popil in se kopal v jezeru in ... oh in sploh ... :oops: :lol: 8) :idea: :arrow:

@Master007: veš da bomo kampiral ... prines opremo še zame, da meni ne bo treba ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica: takole, mimogrede, lahko vzames v 90% populacijo obiska na Ivarckem tele ljudi:

Katarina, Nearrain, Alla in Gregs... vsi pridemo s 4-kolesniki... :wink: :D Direktno z morja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejbi bejbi ...... vreme bo upam naklonjeno,da se bo lahko tudi icetours v celotni postavi narisal na mesto zlocina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem izvedel, da ne bom mogel na Iveračko pridet niti dopoldne malo pokukati. Sodelovati moram na srečanju veteranov motoristov na našem koncu.

Zato vam vsem želim prijetno srečanje in zvrhan koš zajebancije. Spijte kakšno pivo še na moje zdravje, jaz ga bom pa na vaše.

UŽIVAJTE!

LP HHV :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem izvedel, da ne bom mogel na Iveračko pridet niti dopoldne malo pokukati. Sodelovati moram na srečanju veteranov motoristov na našem koncu.

Zato vam vsem želim prijetno srečanje in zvrhan koš zajebancije. Spijte kakšno pivo še na moje zdravje, jaz ga bom pa na vaše.

UŽIVAJTE!

LP HHV :D :D

A jebi ga ! preden oni veterani naredijo en pošten krog, si ti že na Ivarčkem in nazaj, ni blema!!! :wink:

ČP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi bil kdo zainteresiran za skupno voznjo do Ivarckega jezera s startom iz Domzalske bencinske postaje (prve iz smeri Trzin) ob 10 uri?? Ce bi kdo bil za,naj prosim napise,da ne bom zastonj cakal!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič novih prijav, nič novega dela zame :D :D he he he

Maćica, nove prijave so, pa še program in zbirno mesto popravi na prvi strani.

Kraj in čas zbora je Iverčko jezero od 10h dalje...

Za zajtrk od 6:30 do 7:30 Aja zbira prijave ... :wink: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi bil kdo zainteresiran za skupno voznjo do Ivarckega jezera s startom iz Domzalske bencinske postaje (prve iz smeri Trzin) ob 10 uri?? Ce bi kdo bil za,naj prosim napise,da ne bom zastonj cakal!!

...ne bo zastonj-ampak zaman...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič novih prijav, nič novega dela zame :D :D he he he

Maćica, nove prijave so, pa še program in zbirno mesto popravi na prvi strani.

Kraj in čas zbora je Iverčko jezero od 10h dalje...

Za zajtrk od 6:30 do 7:30 Aja zbira prijave ... :wink: :idea:

Tut to je zrihtano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica seveda se mene pripisi na seznam :!: :!:

Ej Kekec,sem mislis ze sam takoj popravt, pa sem si mislil,da se ne bo nihce spotaknil ob tisto, but how I was wrong :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica seveda se mene pripisi na seznam :!: :!:

Ej Kekec,sem mislis ze sam takoj popravt, pa sem si mislil,da se ne bo nihce spotaknil ob tisto, but how I was wrong :D :wink:

ja,zakaj pa so prijatli,a ne ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, še jest se prijavljam na... karkoli pač bo...

Se vidimo enkrat popoldne: pred tem nas čakajo BMWji, Jezersko, Pavličevo sedlo... pa morda še kaj zanimivega :wink: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo enkrat popoldne: pred tem nas čakajo BMWji, Jezersko, Pavličevo sedlo... pa morda še kaj zanimivega  :wink:  :lol:  8)

Tudi jaz se naslikam pred BMWji pol se pa v skupini odkotalimo na FS 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene se samo zanima če gre kdo iz Mariborskega konca na FS?

Ja ja, evo mene...po šihtu, to je ob 1330 uri štartava z ženkico. Ker ona sama vozi, bo stil LT, če ti paše, se ob 1345 ustaviva in pogledava na Petol pumpi v Selnici ob Dravi.

ETA na Ivarčko cca 1445 +- 15 min.

Eno veliko porcijo krme bi prosu da prišparate zame in eno normalno za ženičko.

Cya, EL Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo...glihkar parkirala... in ze tezim... :roll: :oops: :twisted: ... skratka... bilo je lepo... od starta... vmes in na cilju... hvala za dobro papico in pivce za zivce ter vodo za ohladiti se... in jasno za PRIJETNO DRUZBO... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo...glihkar parkirala... in ze tezim...  :roll:  :oops:  :twisted: ...  skratka... bilo je lepo... od starta... vmes in na cilju... hvala za dobro papico in pivce za zivce ter vodo za ohladiti se...  in jasno za PRIJETNO DRUZBO... :wink:

..a nisi imela fotoaparata s seboj, da bi videli kako je blo ?? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!