Skoči na vsebino

FS 12+1 31.8.2002 na Ivarčkem jezeru


Priporočene objave

Zal je predajec tko da se bom kakega udelezila ki bo blizje dolenjski bomo dolenjci probal tle zrihtat NFS ;)

NFS??? Need For Speed??? :lol: :lol: :lol: :D :wink: :wink: 8)

Al bo cvicka kej? 8)

NFS = novoletno FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste organizirali v istem terminu mene ne moti....I`ll be there. :D

Prelep kraj ta Iverčko, da bi kej takega zamudil. :D

A je to tvoja prijava? OK. Te dodajam k prijavljenim. Prej sm spregledala.

Moja prijava z boljšo polovico :D

THX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se lahko prijavite vsaj tisti, ki bi se šli peljat s splavom (cena 3000 SIT), ker moramo do ponedeljka vedeti vsaj okvirno številko.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se lahko prijavite vsaj tisti, ki bi se šli peljat s splavom (cena 3000 SIT), ker moramo do ponedeljka vedeti vsaj okvirno številko.

Hvala.

ZA SPLAV (LESEN)!!! :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, Mačica...do kdaj ti je treba javit? Midva ziher ne prideva na aktivnosti (splav in podobno), bova pa poskušala vas priti vsaj kasneje na Ivarčko pogledat! :roll: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za splav je se vprašanje. Na Ivarčkem pa se sigurno vidimo.Dobrega žura se ne sme zamuditi. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gogi in moja malenkost se pridružujeva rajanju na ivarčkem jezeru enkrat popoldan..... :wink:

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ivarčkem popoldne piknik bo!!! Zberite prijave, bomo korošci roštilj vrteli, pa kak domač narezek tud ne bo manjkal...

Šotorjenje zastonj, pijača se kupi na mestu, za piknik denar bomo pa tud kr na licu mesta pobrali (cca 1000-2000 sit).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogled rudnika je zrihtan... :D

Naša skupinica je prijavljena za nedeljo 1.9. ob 11. uri. Pred jamo nas bodo oblekli v rudarska oblačila + čelado, potem v jamo z vlakcem. Sledi ogled ogromnih podzemnih prostorov (dvoran), prikaz dela rudarjev,...

Cena je 800 sit za dijake in študente, ter 1200 sit za odrasle. Zadevo se res splača videt!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, žal napaka.

Prestavi naju iz splavarjenja v samo piknik.

V podzemlje tudi ne bova mogla, ker se bova morala v soboto zvečer pobrati domov, ker imamo v nedeljo ob 8h že druge družinsko prijateljske obveznosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajm bi bak. sem se vrnil s potepanja (dopusta). povejte kaj zdaj. organizatorji dajte se organizirat ta teden, da še poštimamo zadeve ki jih je potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, a splav bo al ne?

Mislim, da nas bo premalo prijavljenih, da se pa zmenit, da se tisti, ki bi šli, priključimo kakšni drugi skupini v soboto... :?:

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja saj lahko tudi na iverčkem naredimo splav pa se vozimo po tajhtu

Jaaaa, al pa gremo po 10 pivih na pomol, pa se bo itak vse majalo in dogajalo.... lahko zrihtam unga, ki na splavu drugač harmoniko goni, da pride kakšno kar na Ivarčko zaigrat.... tip je čist odbit, zna naredit žur :)

Če ne gremo na splav, ga bom poklicala, mogoče pa pride... pa pivo, ki ga točijo na splavu (domače Relax pivo od moje 'mrzle' tete) tudi lahko nabavimo, recimo kak sod al pa dva.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne gremo na splav, ga bom poklicala, mogoče pa pride... pa pivo, ki ga točijo na splavu (domače Relax pivo od moje 'mrzle' tete) tudi lahko nabavimo, recimo kak sod al pa dva.

:wink:

Harmonika ... JA :roll:

Pivo od tete ... JA (pa še avtomat bi rabili za sode točit) :D

Pomol ... hik... JA :) :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha! :D

OK. JA!

Sodi za pivo imajo pipco, dobijo pa se mi zdi da po 15, 30, mogoče tudi 50 L. Jaz sem za 30 L, cena za L je itak ista. Samo, da vas opozorim - nazadnje, ko sem ga pila, se mi je zdelo, da ni prav močno - nekaj takega, kot je bilo tisto Laško v Lendavi. V glavnem - teče, zelo! Bom vprašala teto Zdenko, kolk procentnega nam misli prodat :) !

Kaj pa količina? Rabi kdo svoj sod? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašaj raje tonija koliko popusta bo dal za sod, če ne ga bom jaz.

Dej ga kar ti, da ne bom imela občutka, da izkoriščam familijo (čeprav je res, da je zanj biznis biznis.... ve, da je familija prehitro prevelika, če bi vsem dajal hude popuste :wink: ). Pa pozdravi ga!

Lahko mu pa obljubimo mal reklame, če nam da + popust...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!