Skoči na vsebino

FS 12+1 31.8.2002 na Ivarčkem jezeru


Priporočene objave

No evo...glihkar parkirala... in ze tezim...  :roll:  :oops:  :twisted: ...  skratka... bilo je lepo... od starta... vmes in na cilju... hvala za dobro papico in pivce za zivce ter vodo za ohladiti se...  in jasno za PRIJETNO DRUZBO... :wink:

..a nisi imela fotoaparata s seboj, da bi videli kako je blo ?? :wink:

Desmo ga je imel... mnde bodo slikce jutri ali pojutrisnjem... pa se kaksen filmcek... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo...glihkar parkirala... in ze tezim...  :roll:  :oops:  :twisted: ...  skratka... bilo je lepo... od starta... vmes in na cilju... hvala za dobro papico in pivce za zivce ter vodo za ohladiti se...  in jasno za PRIJETNO DRUZBO... :wink:

Hej Vragi a maš ti notebook na satelit priklopljen in med vožnjo tud pišeš ? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo...glihkar parkirala... in ze tezim...  :roll:  :oops:  :twisted: ...  skratka... bilo je lepo... od starta... vmes in na cilju... hvala za dobro papico in pivce za zivce ter vodo za ohladiti se...  in jasno za PRIJETNO DRUZBO... :wink:

Hej Vragi a maš ti notebook na satelit priklopljen in med vožnjo tud pišeš ? :wink:

Imam notebook... samo sta le-ta in motor "parkirana" v istem prostoru... :wink: ... motor imam parkiran kar v svoji sobi... :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAA?

To pa je ljubezen do motorja... Sam da ne bo mož ljubosumen nekega dne...

Za moza (mimo grede... ne bi ravno vedela, da ga ze imam) je prostor v postelji :oops: ... za njegov motor pa je vedno prostor zravn mojega motorja... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa na žalost vse zamudila :( Prletela gor šele okrog 19ih, ko so ostali sam še tisti, ki so prespali. No, danes pa smo si šli pogledat še rudnik v Mežici. bilo je prav fajn. Sploh vožnja z vlakcem je bila prav adrenalinska. Še najbolj pa, ko smo nazaj grede vse luči pogasili. Jupiiiiiii romantika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

icetours prezivel vse nevsecnosti na cesti.BTW....... danes bil na A1-Ring-u........ :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) .........seeeeeeeeee :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič sem bil na Ivarčkem jezeru. Res lepo in še posebej izstopa urejenost in čistoča. In cesta od glavne ceste proti Celju do tja seka – dobro (vse opcije). Koroška RULEZ. Prišli smo v soboto ob 17h in odšli v nedeljo ob 16h. Ponoči je svetloba namesto od ognja prihajala od Suzukijeve Katane, služila pa nam je za prijetno vzdušje ob pogovoru v dobri družbi. Ponoči je sicer malo deževalo, vendar ni bila katastrofa. V nedeljo ob 11h smo šli še na ogled mežiškega rudnika. Lepo doživetje. Ob I. jezeru smo še malo poklepetali, pojedli in odšli vsak svojo pot. Tale FS je bil moj prvi in mi je bil zelo všeč.

Zelo lepo je za nas skrbel Mali bik, ki nas je prišel pozdravit že v soboto zvačer in za nedeljski zajtrk je postregel s šnopsom za poživitev telesa in duha. Zahvaljujem se Malemu biku in drugim, ki ste organizirali tale FS in nam približali lepote vaše Koroške. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, lep dan je bil, Koroška je lepa, Ivarčko in okolica pa sploh... Hvala vsem za dobro družbo in predvsem tistim, ki ste poskrbeli za organizacijo. Zahvale lahko prenesete tudi Obelixu, če že ne bere tega foruma. :wink: :D

Posebej se zahvaljujem tudi Twix-u, ki nas je na poti nazaj prisilil, da nismo vozili več kot 90-100 km/h in nismo prehitevali avtomobilov, ki so vozili več kot 80 km/h. "Počasnost" se nam je obrestovala, ko smo na ravnini mimo Vranskega peljali za kovinsko sivo Alfo, ki nam je lahko na koncu ravnine lahko prižgala le rdeč napis: "POLICIJA, VOZITE PREVIDNO". :wink: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nice. Zdaj mi je pa sam še bolj žal, da me ni bilo zraven :cry: :cry: :cry: :( :( :( :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, po tehle slikcah vidim, da nisem zamudil samo hrane ampak tudi taglavni žur :o . Ampak kaj, ko se pa tako rad vozim naokoli :roll: ... Namreč tudi Jezersko in Pavličevo sedlo je bilo SUPER :lol: Škoda le, ker nas je zvečer ostalo le osem :? , a smo se vseeno imeli prav fajn.

Če le ne bi bilo dežja, ki nam je pokvaril nedeljsko vožnjo domov :cry: , tako da sem moral popoldne skočiti še do Stare pošte, da sem se naužil sončka in ovnikov :oops: :lol:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nice. Zdaj mi je pa sam še bolj žal, da me ni bilo zraven :cry: :cry: :cry: :( :( :( :evil: :evil: :evil:

..pa se mi zdi, da je nekaj imelo prednost pri tebi, hahaha :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po opravljenih testnih vožnjah z BMW-ji, sem se odpravil po Misho in gasa do Iverckega. Sla sva skoz Crnivec, Gornji grad. Sami katki ovinki. FUJ!

Po 130 kilometrih sva po dveh urah voznje koncno le prispela do jezera. PRESENECENJE! Kolk je lepo, da ne mores verjet! Lepo jezero, okol hribi, travniki, na katerih se pasejo krave in folk nic ne tezi, pa ceprav so se eni fural z motorji po pes poteh okoli jezera. Voda topla, druzba ta prava. Zacelo se je dveurno kopanje oz. norenje po pomolu. Pridruzili so se nam tudi kuzki, ki so jih nekateri motosvetovci pripeljali s seboj.

Po kopanju smo se fino najedli, sledilo je se malo soncenja, potem pa preoblacenje v kombinezon in lepo domov. Nekaj kilometrov naprej od Ivarckega jezera sem ugotovil, da sem namesto proti Slovenj Gradcu peljal proti Dravogradu. Ah sem moral obrnt! Nazaj sva sla po cesti skozi Velenje in vse do avtoceste. Ne vem, kdaj so na avtocesti zamenjali table in sem gladko padel na cestninsko postajo GRRR (ponavadi se izognem placilu cestnine z ovinkom po delu stare ceste).

Ko sva prisla v Ljubljano, sva sla se na prireditev Noc v stari Ljubljani. Tam sem srecal Climerja & Climberko & otroke. Festa je bila bolj povprecna (stanti s cevapi, pecena koruza, odri z nastopi bolj ali manj znanimi galsbeniki).

No ob 23:30 so na oder uleteli Rok n band. Zaceli s s pesmijo Verjemi. S svojimi komadi so zmeraj bolj ogrevali zaspano obcinstvo. Zaceli so spilati tudi klasicne rok n rol komade, kot so Great balls of fire, Proud Mary, Suspicius Mind. Pri komadu Go, Jonny Go! je na oder uletu se Djuro in se dokazal, da odlicno igra kitaro. RnB so zapeli se v Dolini tihi, Katjusa, Hej Brigade. Na Predinov komad, A je v Siski se kaj odprtega ? je pa folk ponorel. Blaz je zgal kitaro do fula, kot da se hoce stanovalcem mascevat za tisto sredo, ko so tezili na 113 in je potem na dom dobil poloznico za 2.500 SIT. Med koncertom, malo cez polnoc, so se kar od nekje pojavili Twix, Tatjana, Pero, Natasa, Pahorini, ... V glavnem smo zazurali oz. nadaljevali zabavo iz Iverckega jezera.

Korosci hvala vam za odlicno organizacijo FS 12+1 in odlicno (prelepo) izbiro kraja srecanja. Verjetno ste tudi vi zrihtali, da smo lahko motorje parkirali tik ob jezeru. HVALA ZA VSE!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva z gogijem sva srečno prispela domov. moram pohvaliti organizatorje res ste se izkazali. lepo okolje , dobra hrana in pijača predvsem pa super družba. še enkrat se je pokazalo da so motosvetova srečanja res nekaj posebnega in da ste super za družbo in žur. 8) 8) 8)

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja,...kaj naj recem...saj ste ze vse povedali ;)

Spoznal sem nekaj novih prjatlov, spet srecal "stare"... po dolgem casu srecal kolega s katerim sva skupaj sluzila domovini :) ... srecala sva se pri rostilju in mojemu veselju ni bilo konca, ko se je izkazalo, da je prav on polovica kuharskega tandema :)

Druzba? 1. liga, okolje? ne lepo ampak kicasto :) , veze pri kuharju...sedi, jedi in uzivaj ;)

Pohvale in zahvale obema, Vikingu in Obelixu za ves trud in kvalitetno pripravljeno meso...ne nam zamerit, ce nam je kak cevap na tla padel...to je bil le izgovor, da nahranimo pasjo sekcijo Motosveta. :D

Mali Bik in vsi soorganizatorji, hvala!

Na Ivarcko pa se pridem.

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... po dolgem casu srecal kolega s katerim sva skupaj sluzila domovini :) ...

FLAYO

A vidis kolega kako je svet majhen, to da moraš biti prijazen do kuharjev ti je verjetno ostalo še od vojske. :lol:

Lepo je bilo po dolgem času srečati soborca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva varno prišla še za dne domov.

Prijetno se je srečati z znanimi in neznanimi motosvetovci.

Žal bila prisotna le kratek čas.

Korošci, hvala za organizacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke in zahvala korošcem za FS... Škoda da sem bil še na poti iz Muenchna in sem manjkal na fešti.

Pa drugič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa drugič :)

Ki bo se mi zdi moral biti kar kmalu, glede na to, da očitno rasturate organizacijo!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz pricvetela naokoli ter spoznala spet nekaj motosvetovcev....

Glede nato, da sem prišla bolj pozno, tudi nekaj zamudila - pa drugič, prav mi je. Domov prispela zelo počasi, ( oj, pozabljivost moja ne zapusti me...) ker sem pač pozabla očala... 8) - se zgodi...

Skratka bilo je krasno dokler je trajalo :cry: , pa še kdaj!! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno sem tudi jaz prišel do čarunalnika. vsoboto sva z bikom že obupovala, ker ob 12 še ni bilo nikogar, razmišljala sva kako bova vso to hrano in 60 litrov pira sama skonzumirala, potem pa se pripelje zasavska sekcija!!! srček je pričel kar hitreje utripat,rešili so naju iz samomorilskih namenov prežrtja. po eni uri smo pričeli z roštilijado, saj so ljudje prišli kar lačni. kar naprej smo gledali,kako prihajajo novi in novi motosvetovci, hvala zasavcem, ker so naredili spisek prisotnih, do takrat ko so odšli nas je bilo 54, potem pa ni bilo nikogar ki bi vodil popis prebivalstva na našem tajhtu. po sedmi uri sem moral odbrzeti domov, če sem hotel zjutraj ob 4 kreniti proti tacnu, kjer sem imel zopet to muharsko ligo. naslednji dan sem klical bikeca, da bi mi povedal, kako je bilo še v rudniku ampak je izklopil telefon zaradi prve obletnice s svojo drago, to pač človek razume, joj koliko prvih obletnic ima človek do štiridesetega leta (maksimalno devetintrideset), ko sem ga v ponedeljek le dobil mi je povedal, da nas je bilo čez 65, natančnega števila mi ni mogel povedati, saj razumete. včeraj sem šel na ivarčko povprašat, kako so bili zadovoljni z našim obiskom, začuda bili smo kar pridni celo pospravili smo za seboj, kar od motoristov lastnik ni pričakoval, še smo vabljeni. moja žena je rekla da je bilo to srečanje podobno pasjemu pikniku v mostah in prav je tako samo naša psička je morala iti domov, ker še ni navajena tolikega števila ljudi, je pač plašna, pa ne več dolgo, že hodi v prvi razred pasje šole. hvala vsem ki ste prišli, za dobro voljo, za zabavo in seveda zasavcem za pripravo kosilca. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto sva z bikom že obupovala, ker ob 12 še ni bilo nikogar, razmišljala sva kako bova vso to hrano in 60 litrov pira sama skonzumirala, potem pa se pripelje zasavska sekcija!!! srček je pričel kar hitreje utripat,rešili so naju iz samomorilskih namenov prežrtja. po eni uri smo pričeli z roštilijado, saj so ljudje prišli kar lačni. kar naprej smo gledali,kako prihajajo novi in novi motosvetovci, hvala zasavcem, ker so naredili spisek prisotnih, do takrat ko so odšli nas je bilo 54, potem pa ni bilo nikogar ki bi vodil popis prebivalstva na našem tajhtu.

Da še jaz dodam svoj komentar....

Naša zasavska ekipa (pet motorjev) je prispela na Ivarčko dejansko ta prva in na začetku je zgledalo, da nas bo bolj malo.... pa smo se zmotil, ker je folk pridno začel prihajat....

Vreme je bilo lepo, družba ta prava :wink: , le čas je mal prehitro tekel... To bomo moral vsekakor še ponovit (pa tud, če bo naša ekipa spet zadolžena za "roštilj", popis prebivalstva in pobiranje "štartnine" :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!