Skoči na vsebino

Cilinder


StArII

Priporočene objave

Po domač je direktni ubrizg sranje za tunat? :krneki: :headbang: Sam kje je fora da se ga neda do take mere, k tm sm vidu da kiti proizvedejo tut 26konjev. Ta pa 9... Sej bi se dal namest večjega ferga pač drugačne podatke ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda je sranje za tunat, to je bilo tukaj tudi že neštetokrat povedano

drugače pa pozabi o 26HP, tudi tisti kiti ki to omogočajo ne zdržijo dolgo, interval menjave bata imajo zelo zelo kratek, pa sploh se ne da normalno peljat z toliko konji pod zicom skuterja, pač tisto je za nedeljske vožnje do bifeja pa nazaj

če že boš predeloval, kupi malossijev kit, sem ga imel tudi sam, navora imaš veliko več kot pri original cilindru, pa tudi kak km/h končne bi se dalo dobit z drugim izpuhom ter variomatom, to je pa to ,če se misliš vsak dan vozit s skuterjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A močnejšga kita ni :alien1: ? Pa zanima me kok zdržijo kšni mid- race kiti? Ker se zgleda bol nagibam k temu, da prodam svojo ditech aprilio in kupim kakšen motor na ferg (če bi se dalo bi kar isto aprilio samo s fergom)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej jst ti odsvetujem midrace predelavo, to je premočno in premalo vzdržljivo za vsakdanjo vožnjo, pa še poraba je enormna (več kot 10l/100km)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej 5 konjev boš ti mel, pa če zamenjaš od jermenic do valjčkov in sklopke pa variomata, moč je odvisna od mašine in ne od prenosov, tako da za 9 konjev moraš kupit kit, drugače jih niti povohal ne boš, lahko pa pridobiš en mal na moči z drugim izpuhom, koliko pa me ne spraševat ker ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja ja... Sej to razumem, jaz sem mislu pri kitu da bi iz njega dobil 9 konjev če je treba menjati še kaj. Jaz vem da ima original 5 konjev in, da jih bo tudi imela sem samo mislu da je treba pri kitu zamenjati nevem od sklopke do variomata do prenosov da bi dobil ven tistih 9 konjev.

Zdej pa povej če se ga splača kupit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če vprašaš mene, ne :grrr preveč dnara pa premalo dobiš za to, če misliš tunat kupi motor na ferg, ker so tam predelave veliko cenejše in vzdržljivejše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz poznam enega ki prodaja mašino ki paša na tvoj motor s fergijem a je žau zračno hlajena če te to nič ne moti aja zdravn se mi zdi da ti še proda yasuni z in stage 6 sport pro 10hp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No odloču sm se da bom v kratkem prodal ta motor ter kupil po možnosti enakega sam z fergazerjom. Kateri midrace kit bi bil primeren za skoraj vsakdanjo uporabo? Polini corsa ali Malossi MHR replica? Poleg tega, sem gledal nek skuter na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), ki ima 12k kilometrov. Ali je potrebno menjati gred? Kakšen ferg. bi bil tudi potreben?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No odloču sm se da bom v kratkem prodal ta motor ter kupil po možnosti enakega sam z fergazerjom. Kateri midrace kit bi bil primeren za skoraj vsakdanjo uporabo? Polini corsa ali Malossi MHR replica? Poleg tega, sem gledal nek skuter na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), ki ima 12k kilometrov. Ali je potrebno menjati gred? Kakšen ferg. bi bil tudi potreben?

uzem malosija MHR replico pa fergi delotro phbg 21

če bi dal kšn kit bi mogu pr tistm skuterju menat še gred

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kero gred pa naj bi kupu? Kok prbližn pa pride vgradnja kita? Sej vem da se zlo lohk razlikuje sam usen?

Popravljeno . Popravil Lukkkss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uzem malosija MHR replico pa fergi delotro phbg 21

če bi dal kšn kit bi mogu pr tistm skuterju menat še gred

:grrr

polini corsa bo za vsakdanjo rabo boljša izbira.....cilinder ima malo manjšo moč od malossijeve replice, je pa gusast in se ga da brusit če zariba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

polini corsa bo za vsakdanjo rabo boljša izbira.....cilinder ima malo manjšo moč od malossijeve replice, je pa gusast in se ga da brusit če zariba

sori sm mislu da je corsa aluminjast :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koliko zdrži tak kit? Ob primernem vzdrževanju seveda.

ja kit kot naprimer polini corsa zdrži kar dost. sam dobro pa je da ogreješ motor pred vožno

aja pa ker motor boš ti kupu? (znamka)

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej na tej strani si preber pa poglej, iz tle sm jst vse naročov, je res da mal traja prejden dobiš sam pa majo pa vse :worship:

http://www.cilinder.si/

aprilia mislm da ma minarelli agregat

gilera pa gilera/piaggo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2006 letniki aprilij imajo piaggio agregat

Za ta gnar kaj bi dal serviseru za vgradit gred & cilinder dobiš pau cilindra oz eno novo gred. Drugače pa če si kje iz MB (če se ti gre za vgradnjo ) ti priporočam da dele kopuješ na www.cilinder.si saj če neznaš vgraditi delov oni vgradijo brezplačno dele pa še najcenejši ponudniki so ( delov in ostalih stvari ) ! Ali pa daš enemu ko zna pa mu plačaš kak pir al pa 2 pa je stvar rešena :)

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz bi pa še enkrat vprašal kaj se bolj splača dati v aprilio sr 50 r piaggio/gilera polini corso ali malossi mhr replica. Moc je priblizno enaka kaj bi dle zdrzala in kaj bolj priporocate???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!