Skoči na vsebino

Izpuh


StArII

Priporočene objave

Če si mislil da boš samo zamenjal izpuh pa ti bo šov 100km/h po števci si se krepko motil. Če češ takšno hitrost ali višjo kupi kakšen sport kit, frgazer večji, variomat in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si mislil da boš samo zamenjal izpuh pa ti bo šov 100km/h po števci si se krepko motil. Če češ takšno hitrost ali višjo kupi kakšen sport kit, frgazer večji, variomat in to je to.

sej to nekak postopoma nameravam sam trenutno je problem poraba ze samo k izpuh zamenam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nea si kupuj zxa ker s tem neboš pridobil nič poglej si testno mizo p4 na cilindru. zx je res brezvezn in ti pri pospeških ne prinese skoraj nič tak da obdrži laserja pa pozabi na športni filter ker ti bo tak žrl še 3x več. vse skupaj lepo naštelaj daj 4g al pa 4.5 valčke pa rumene fedre v sklopko pa lepo naštelaj zrak bencin pa ti nebo šla poraba čez 5 l garantirano.

verjemi pač vsi odprtu izpuhi več žerejo ne če pa hočeš met malo porabo pa si fukni gor org pa neoš mel pospeškov pa ne končne

če se hočeš vreji furat boš pač malo več za benz dal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nea si kupuj zxa ker s tem neboš pridobil nič poglej si testno mizo p4 na cilindru. zx je res brezvezn in ti pri pospeških ne prinese skoraj nič tak da obdrži laserja pa pozabi na športni filter ker ti bo tak žrl še 3x več. vse skupaj lepo naštelaj daj 4g al pa 4.5 valčke pa rumene fedre v sklopko pa lepo naštelaj zrak bencin pa ti nebo šla poraba čez 5 l garantirano.

verjemi pač vsi odprtu izpuhi več žerejo ne če pa hočeš met malo porabo pa si fukni gor org pa neoš mel pospeškov pa ne končne

če se hočeš vreji furat boš pač malo več za benz dal ;)

zej si velik povedov...

sam ne vem kaj naj dam 4 ali 4,5 valčke??kaj je razlika oz. sploh fora tega?

pa za fedrce isto...zakaj pa ne kr modre?

drgac pa vem da odprti izpuhi več porabjo sam tut to da ti sam z zamenanmu auspuham nardi 50km z pohnmu tankam(4,5l)tut ni normalno).

drgac pa o stelanju rahlo nimam pojma...se dobr da poznam kle okol enga k dirka s skuterji.

bo to on uštimu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taka je stvar. če hočeš met večje pospeške ter navor daj notri 4.0g valčke in motor se bo vrtel v malenkost višjih obratih. če pa hočeš imeti mogoče 2-3 večjo končno daj 4.5 ampak ti povem da pol grama razlike skoraj ne občutiš tako da je skoraj čisto vseeno mogoče ti bi celo raje priporočal 4.5. glede modrih feder je pa tako da se ti bo pri rumenih štartal tam nekje pri 6000 - 7000 rpm pri modrih pa malo več ( naj me kdo popravi če se motim. vendar z tršimi fedrami skoraj nič ne pridobiš saj se motor le dlje časa vrti v prazno predn spelje

to da pa narediš z 4.5 litra 50 km je popolnoma nemogoče saj toliko trošijo približno highend predelave alo močenjše midrace tako da to sigurno ne pride v poštev. za nastavitev fergazerja ter dize ti pa priporočam da poiščeš nekoga ki se spozna na to. glede porabe bi še dodal nekaj da je možno da imaš preveliko dizo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taka je stvar. če hočeš met večje pospeške ter navor daj notri 4.0g valčke in motor se bo vrtel v malenkost višjih obratih. če pa hočeš imeti mogoče 2-3 večjo končno daj 4.5 ampak ti povem da pol grama razlike skoraj ne občutiš tako da je skoraj čisto vseeno mogoče ti bi celo raje priporočal 4.5. glede modrih feder je pa tako da se ti bo pri rumenih štartal tam nekje pri 6000 - 7000 rpm pri modrih pa malo več ( naj me kdo popravi če se motim. vendar z tršimi fedrami skoraj nič ne pridobiš saj se motor le dlje časa vrti v prazno predn spelje

to da pa narediš z 4.5 litra 50 km je popolnoma nemogoče saj toliko trošijo približno highend predelave alo močenjše midrace tako da to sigurno ne pride v poštev. za nastavitev fergazerja ter dize ti pa priporočam da poiščeš nekoga ki se spozna na to. glede porabe bi še dodal nekaj da je možno da imaš preveliko dizo.

LP

se prav 4.5 valčke pa rumene fedrce...

glede prevelike dize pa ne vem ker je org.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lp jz mam pa eno vprašanje mam gilero runner in mam gor zx pa se je mal zamašu kt da bi biu nwm zamazan al neki torej ne piha več vn tko k bi mogl ga duši in zdej me zanima s čem nej ga spucaam probu sm že na vse mogoče načine zdej pa če kšn ve dobr način nej pove..?

Lp Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če veš da se ti je zamašil, bi jest dal ga dal dol. Dušilec bi stran odšravfal, pol pa mal bencina noter pa zažgal mal, sam treba pazit da te ne oplazi ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Mene zanima ce dam dusiuc ven iz auspuha, da je pol vecja moznost da mi motor prej crkne

ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

Mene zanima ker izpuh naibol priporočate za stock mašino .... Nekaj sm že gledu in zbiram med tema znamkama: leovince in yasuni torej katerega predlagate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

Mene zanima ker izpuh naibol priporočate za stock mašino .... Nekaj sm že gledu in zbiram med tema znamkama: leovince in yasuni torej katerega predlagate?

leovince zx --> dobiš vse za motor primerno nastavit zravn

Laser XPro --> naj bi bili bolši rezultati če motor pravilno nastaviš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK hvala.

Zakaj bi rd dau dušilc dol ? Na performansih se ti nebo poznal, bo pa kr precej glasnejši :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo am mene zanima če kdo v okolici Lj kromira izpuhe ker mi je žačel rjaveti? In kako je za zadnjim fedrom (amortizerjem) , tudi ta mi je začel rjaveti sam sem se pred kratkim vozil in mi je zaradi soli začel rjaveti, torejj ali se ga da pobarvati ker se krči in razteguje al kako gre to?

Hvala za odgovore!:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kromiranje te zna kar drago pridt, odšravfaj, obesi, pobrusi, pa pobarvaj z sprejom za visoke temperature. Če je srebrn bo čisto vredu izpadlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi rd dau dušilc dol ? Na performansih se ti nebo poznal, bo pa kr precej glasnejši :D

sej glih zato da se bo bol čul XD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mam eno vprašanje. Zanima me, ker izpuh se bolj splača dat na Piaggio NRG power. Skuter je star eno leto in je samo odblokiran (blokada na variomatu, fergazerju in auspuhu). Odločam se med LeoVince ZX in Stage6 PRO replica. Zanima me tudi, če dobim zraven obeh izpuhov tudi valjčke in podobne reči za naštelat motor itd.

Kaj priporočate? (lahko tudi drugi izpuh, ne ravno ta dva. Samo da bo iz motorja, pri takih "predelavah" iztisnil kar se da največ)

Popravljeno . Popravil zanza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povprašal malo po šoli in folk mi je rekel, da če imaš dnar kupi Stage6 PRO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stage6 PRO je seveda boljši, pa tudi bolj odprt (preveč za moj motor v trenutnem stanju). Jaz sem vprašu kako bi se obnesu stage6 PRO REPLICA. Baje da skuterji, ki so samo odblokirani, so prešvoh za ta izpuh, ker je narejen predvsem za 70cc kite. Tako sm vsaj prebrau na cilindru in (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) forumu. tako da bom uzel najbrž ZX-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!