Skoči na vsebino

Izpuh


StArII

Priporočene objave

Prodam izpuh LaserXpro(chrom) za minarelli Horizontal LC/AC.

Izpuh je res lepo ohranjen, kromiran in star je 5 mesecev, na motorju je bil 2 meseca, torej med počitncami, prodajam pa zato ker mam zj 70kit in mislim kupit drugi bol odprt avspuh. Zraven dodam še račun, originalno škatlo z vsemi nosilci, šraufi in homologacijo, ki pa pod 50ccm ne koristi.

Cena je 110€ in ni zadnja. Brez menjav, ker rabim denar.

VREDEN NAKUPA.

Za več info na PM.

Lp.

že tdavnaj prodano :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko zamašim izpuh če delam 3% mešanco???

odvisno, kateri izpuh, na katerem motorju ;) če se motor vrti na 10k, 11k itd... pol vredi ja, drgač pa je tudi odvisno od olja, al tankaš petrol, ki je voda, al pa TTS od castrola, ki je bolj mastn, ker je izdelan za višje vrtljaje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jst mam eno vprašanje ker avspuh bi mi priporočal za tomos alpinota, mislu sm kr lipnika kupt

že v naprej hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam eno vprašanje ker avspuh bi mi priporočal za tomos alpinota, mislu sm kr lipnika kupt

že v naprej hvala za odgovore

Če je vse original, pol je lipnik super...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je vse original, pol je lipnik super...

Kako to misliš uriginal da ni nič predelan??? Pa še če mogoče veš kje bi ga kupo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pred nekaj tedni sem kupil novo APRILIO SR 50 R. bližam se 500km in nameravam odstraniti vse blokate in kupiti športni izpuh.

Trenutno se odločam med:

-YASUNI Z/R

-LEOVINCE ZX

-GIANNELLI (več modelov)

zanima me kateri se najbolje obnese na 50ccm motorju, mogoče še predlog za kako drugo firmo izpuha.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred nekaj tedni sem kupil novo APRILIO SR 50 R. bližam se 500km in nameravam odstraniti vse blokate in kupiti športni izpuh.

Trenutno se odločam med:

-YASUNI Z/R

-LEOVINCE ZX

-GIANNELLI (več modelov)

zanima me kateri se najbolje obnese na 50ccm motorju, mogoče še predlog za kako drugo firmo izpuha.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljen;

Tako je na stvari, če boš imel samo izpuh kupi ZX-a, če pa si misliš umislat drug 70cc cilinder potem pa definitivno Yasunija R(ne kupuj Z ker je slabše ko original), tudi Gianelli se dobro odnese na aprilii, v mislih imam resverse, če boš dal drugi cilinder pa ABSOLUTNO SHOT-a(SHOT ali SHOT V2).

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kaj maš lahko kakšne probleme z plavimi, če maš nehomologiran izpuh moped pa gre 45??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj maš lahko kakšne probleme z plavimi, če maš nehomologiran izpuh moped pa gre 45??

odvisno od policaja pa njegovega razpoloženja. po pravem bi mogo bit homologiran in vpisan v prometno.

včasih zadostuje če maš samo homologacijski listek izpuha zdraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam flexerja z izpuhom mf power,trenutno mi gre 42,zanima kaj bi bilo najbolj enostavno za naredit da bi povecal hitrost oz da bi bolje slo v hrib?

hvala vnaprej

je pa letnik 2009

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Živijo.

Zadnjič me je sosed vprašal, če Lipnik še dela avspuhe.... pokličem Lipnika in samo :eek: izbulim, ko vidim za kakšen dnar dobiš čisto nov auspuh za praktično kergakoli Tomosakija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Tema o izpuhih, le na dan z besedo biggrin.gif

Pozdravljeni,jaz sem se prijavil na ta forum samo zaradi enega razloga. Pred leti sem izdelal nekaj izpuhov za 50 ccm skuterje potem pa sem zaradi velikega števila ponudnikov opustil no namero . Sedaj mi je ostalo nekaj polizdelkov ,za tiste ki bi si sami sedaj sestavili takšen izpuh bi to kar imam na zalogi z veseljem podaril.Seveda so to polizdelki in jih boste morali sami sestaviti morda celo zvariti in kakšen del še dodelati. Izpuhi niso bili nikoli homologirani zato po potrdilih ne sprašujte. kontakt na tel.. 041 508 655. Lep pozdrav.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz pa rabim Lipnika ali pa MF za APN6 z novim alu cilindrom če ima gdo kaj naj mi pošlje ZS ker star predelan MF se tako dere da me bojo policaji ko me slišijo samo ustrelili :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a kdo ve ker dober ipuh ta TOMOS ALPINO? a se mogoče dobi TECHNIGAS, ker alpino ni automatik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!