Skoči na vsebino

Izpuh


StArII

Priporočene objave

Če misliš dat pol še kak kit 70 gor, uzam yasuni r.)se bo dobro obnesel na org in na kakšni sport predelavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je andro rekel, če nameravaš kit kupit, potem je zx brezveze kupovt, če pa samo avspuh menjaš potem bo pa zx okej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene zanima kaj lahko naredim, če je moj zx preglasen? Možno da bi bilo tesnilo med cilindrom in izpuhom? Mislim, sej ok da se malo dere, samo tok kot se pa zdej je pa čist brezveze ker se glupo počutim. Pa preden dobim odgovore da je to kul pa da mora tak bit, ne, ker se na začetku ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, volno sem zamenjal, imam pa eno vprašanje. Prej je bila okoli tiste luknjaste cevi v dušilcu ena železna tkanina (tko kot drat skupaj nabasan) ampak jaz sem to odstranil. Je lahko kaj narobe a je to vseeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo!

Zanima me keri auspuh bi biu nakako najbolši za mojo tzr-ko (2009)...odločam se med giannelli pa leovince v6... zdej me pa zanima če kdo ve kje bi se dalu to dubit pa kok bi tu pršlu....:hmm::D

Popravljeno . Popravil mihy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp,

imam:

- Aerox '06 (brez blokad-avspuh,fergazer,variomat)

končna okol 75(imel sem športn zračni filter(končna cca. 80km/h) vendar sem ga zamenjal nazaj z originalnim

ker mi ga je zamastilo in mi je začelo dušiti motor. No nameravam kupiti avspuh itd.

Tole pa je to:

- LaserXpro

- valjčki 4g ali 4.5g

- rumene fedrce

Vprašanje:

Ali bo kaj drgače če kupim še jermen in povratno in katero? Ter ali so zgoraj našteti deli kompatibilni ?

zahvaljujem se za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp,

imam:

- Aerox '06 (brez blokad-avspuh,fergazer,variomat)

končna okol 75(imel sem športn zračni filter(končna cca. 80km/h) vendar sem ga zamenjal nazaj z originalnim

ker mi ga je zamastilo in mi je začelo dušiti motor. No nameravam kupiti avspuh itd.

Tole pa je to:

- LaserXpro

- valjčki 4g ali 4.5g

- rumene fedrce

Vprašanje:

Ali bo kaj drgače če kupim še jermen in povratno in katero? Ter ali so zgoraj našteti deli kompatibilni ?

zahvaljujem se za odgovore :)

Bi lahko kdo potrdil kompatibilnost teh delov, ker nameravam to v sredo kupiti. Lepo prosim :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tale scr prevec za org??? Ker koliko sem prebral kr fajn potiska na obrate!

post-25885-127280111393_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. ok, prebral veliko v tej temi. Odločen pa že od začetka na SF2 zamenjat samo auspuh, valčke in pa fedre..

Samo nekaj me zanima.. Gledal sem Leovince Gp, nekje celo prebral, da naj bi bil dokaj tih (to me je najbolj privlačilo, ker sicer je drag ko pes). . POtem sem na Tub-u našel nekaj filmčkov in ugotovil, da se dere ko satan.

Je kaj drugega na voljo, da ni glasno kot norec in vseeno doda kakšen km/h?

Moped je zaenkrat brez blokad in to je to. Več kot našteto ne mislim menjat. Al bi bila diza tud pametna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. ok, prebral veliko v tej temi. Odločen pa že od začetka na SF2 zamenjat samo auspuh, valčke in pa fedre..

Samo nekaj me zanima.. Gledal sem Leovince Gp, nekje celo prebral, da naj bi bil dokaj tih (to me je najbolj privlačilo, ker sicer je drag ko pes). .  POtem sem na Tub-u našel nekaj filmčkov in ugotovil, da se dere ko satan.

Je kaj drugega na voljo, da ni glasno kot norec in vseeno doda kakšen km/h?

Moped je zaenkrat brez blokad in to je to. Več kot našteto ne mislim menjat. Al bi bila diza tud pametna?

Bolj nujno kot pametno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok...

Kaj pa okoli izpuha? Se kaj "ve" kateri ni glasen kot motorka, pa še vseeno doda, kar mora dodat k moči?

Variomati tudi vidim, da so cheap.. Je kaj od tega, na original mašino dodajat? Gledal sem od polinija nekaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Punca je pred kratkim dobila skuter in sicer Gilera Stalker, letnik 2002, neodprt (z blokado)!

Glede na to, da je 45 km/h kar malo nevarna brzina (vsi soferji te zivcno prehitevajo) bi rad vsaj majo povecal brzino skuterju :P

Mi lahko kdo pove kako je ta motor zablokiran oz. kje so blokade (po mojih informacijah zgolj slepa cev na izpuhu)?

Koliko bi pridobil (na hitrosti) ce zamenjam izpuh?

Skuterja sicer ne nameravam predelovat s kakrsnimikoli kiti in me zanima katere avspuhe priporocate?

Zanima me pa se ce na Stalkerja pase izpuh od Piaggio Typhoon ker kolikor sm po internetu gledu je motor in osnova ista?! Torej da samo serijski auspuh odvijem in privijem drugega!

Naj se povem da iscem neki cimcenejsega (za studentski zep)! =D

Hvala za odgovore!

L.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Punca je pred kratkim dobila skuter in sicer Gilera Stalker, letnik 2002, neodprt (z blokado)!

Glede na to, da je 45 km/h kar malo nevarna brzina (vsi soferji te zivcno prehitevajo) bi rad vsaj majo povecal brzino skuterju :P

Mi lahko kdo pove kako je ta motor zablokiran oz. kje so blokade (po mojih informacijah zgolj slepa cev na izpuhu)?

Koliko bi pridobil (na hitrosti) ce zamenjam izpuh?

Skuterja sicer ne nameravam predelovat s kakrsnimikoli kiti in me zanima katere avspuhe priporocate?

Zanima me pa se ce na Stalkerja pase izpuh od Piaggio Typhoon ker kolikor sm po internetu gledu je motor in osnova ista?! Torej da samo serijski auspuh odvijem in privijem drugega!

Naj se povem da iscem neki cimcenejsega (za studentski zep)! =D

Hvala za odgovore!

L.

blokade so v variomatau oz je neka debelejša podložka, pa auspuh slepa cev ali pa dihtunga, pa na fergazerju tm k je lukna za filter je kot neka ploščica ki blokera dovod zraka, te tri blokade so v skuterju poglej katere so pa jih odstrani, pa boš prbodu za ene 20km na končni pa tud na pospeških, auspuh pa pusti originala ker če ga boš menju te bojo sam murjaki zajebaval glede homologacije pa takih for, raje če misliš neki u uzi tunat menji sklopko pa valčke pa varimat, pa je dost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lp,

pred kratkim sem kupil LaserXpro, dam na aeroxa + menjam valjčke 4.6g. ima končno okoli 80km/h vendar mi ga pri speljevanju zamori in ne gre nikamor dokler ne pridem do 6000rpm+.

poleg tega sem imel noter že tudi lažje valjčke(3.7g) in pa težje(5.1g) vendar se najbolje odnese s temi.

Ima kdo kakšen predlog kaj naj naredim=?

hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali bi pasal izpuh iz yamahe aerox na gilero runner sp,Sprašujem ker bi mi prijatel prodal zx ki ga ima na scojem aeroxu.

seveda bi, vendar bi bilo potrebno predelati nosilce in pacev do cilindra, ampak se ti tega ne splača rajši kupi novega zx-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

seveda bi, vendar bi bilo potrebno predelati nosilce in pacev do cilindra, ampak se ti tega ne splača rajši kupi novega zx-a.

kdo kej ve kje se dobi izpuhe za ciaota pa kerga kej priporocate, (org masina) :D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo kej ve kje se dobi izpuhe za ciaota pa kerga kej priporocate, (org masina) :D?

nvm, vrjetn paše gor kak izpuh od kakega večjega piaggiota, drgač pa ti bol priporoćam brušenje bata.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kdo kej ve kje se dobi izpuhe za ciaota pa kerga kej priporocate, (org masina) :D?

cilinder.si vprašaj, ziher ti bojo nekaj porihtali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cilinder.si vprašaj, ziher ti bojo nekaj porihtali biggrin.gif

eno vprašanje a kdo ve kje prodajajo laser izpuhe v sloveniji.Kdo je zastopnik in sicer za burgman 650

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!