Skoči na vsebino

Izpuh


StArII

Priporočene objave

pozdravljeni!

kupujem aprilio sx 50ccm(supermotard na 6 brzin) na katero bom dal ene 15hp kit-se še odločam kerga in 21mm ferg..zanima me kateri izpuh bi mi najbolj priporočali da bi motor lepo potegnil že na nizkih in srednjih obratih..?ali so tejle motorji sposobni peljat samo ko so na visokih obratih oz v območju resonance?

upam da mi bo znal kdo pomagat

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na trg je prišel naslednik dobro poznanega ZX-a; ZX-R.

Najbolj zanimivo je to, da se pri originalnem 50ccm agregatu(v mislih imam odblokirani Aerox '04) poveča moč iz 3Ks na 5Ks !! (test) http://www.cilinder.si/image/LV4575R.jpg

Torej; moj Aerox jih ima okoli 5,5Ks; pa imam gor multivara, fly, x belt jermen(kar nima veze s konji), 17.5 ferg in LaserXpro. Če sedaj prav razumem, kupim tega Zx-a in motor jih bo imel 6-7 konjev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mi priporočate za mojo dt 50 (2009)

zanima me kateri izpuh bi bil najbol primeren(taka da bi skozi celotno

območje obratov vlekel konstantno).

prosim če mi še povete kje še ima blokade (v izpuho sem jo že odstranil :topic:)

do sedaj nebi nič posegal v cilinder. :rolleyes:

kaj naj naredim da bo imela več KM...... :topic:

se opravičujem za nekatere off topice -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej ti, na kolko se ti zvrti ta tvoja DT ?

aja drgač pa izpuh leovince v6

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je kakšna razlika med karbonskim in aluminjastim dušilcem

ali bi v motor lahko dal še tomosov 38L bat

Popravljeno . Popravil yamaha95
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha torej imaš še noter elekrtonsko blokado....

ja pol pa kupi gianellija, sei je tui vrei, sam pač je v6 firma ne pa ga zato tut bol plačaš, pa mogoč je mal bol kvalitetn nared.

no glede elektonske blokade.....a lahko zdle k motorju skočiš pa pogledaš pod sedež tam kjer maš računalnik, kaj piše na njem (to je majhna vrjetno črna škatlica)

aja pa še o batu neki, ne nemoreš dati tomosovga noter, sploh nevem zkaj bi ga dau, če maš tu yamahinga. no ugalunem skoč pogledat pa napiš kaj gor piše. :)

pol ti naprej povem.

Popravljeno . Popravil konkreten
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

KUPIM ŠPORTNI IZPUH ZA APRILIA ATLANTIC 500 , LEOVINCI 4 ROAD ALI KAJ PODOBNEGA

Kateri izpuh bi mi vi priporočali ,sigurno je več proizvajalccev.

lp david

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUPIM ŠPORTNI IZPUH ZA APRILIA ATLANTIC 500 , LEOVINCI 4 ROAD ALI KAJ PODOBNEGA

Kateri izpuh bi mi vi priporočali ,sigurno je več proizvajalccev.

lp david

Mislim da se za Atlantica dobi samo 4 Road od Leo vincija in City runod Mivva.

Jaz osebo bi vzel 4 ROAD-a.

vlv4117.JPG

C.AP.0005_a.jpg

Drugače pa se nam s podobnimi vprašanji lahko "pridružiš" tule: Moj maxiscooter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej ti, na kolko se ti zvrti ta tvoja DT ?

aja drgač pa izpuh leovince v6

jebeš leovinceja!!! :evilgrin: dej gor raje arrowa, gianelli-ja,yasunija boš mel več haska kot pa od tega leovinceja!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam Peugeota Speedfight 2 in rad bi mu zamenjal izpuh :D Kolkor vem je za stock mašino brez ostalih predelav najboljši izpuh Laser X Pro, zdej pa me zanima če mi lahko nekdo ki ima kaj izkušenj s tem izpuhom pove koliko gramske valjčke naj dam :? Nekje na eni strani sm zaslediu da so dali 10g valjčke in da je vleklo boljše kot z ZX-om in 9,5g valjčki, zdej pa me zanima še vaše mnenje, kolko gramske valjčke bi dali vi ;) Sej vem da obstajajo seti valjčkov ampak bi useeno rajši slišu od koga k ma kej izkušenj s tem da nebi zgubljou časa s poskušanjem kateri so pravi :D A mislite da bi delalo z 9,5g valjčki uredu :? Original so 9 gramski.

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jaz ga imam na mojem roxu pa dela kot urca (trije 4,8g; trije 5,1g) je pa tak ne če ne misliš devat nič drugga gor nobena kita al ka kaj pol vzami to pa multivarja še kupi.....vem pa da sm se js mau zajebou ko sm ga kupu, sm si milsu na začetku da nebom devu kita gor, češ saj bo tak dobr, no če bi še enkrat zbiru daj raj eše 30 evrov zraven pa imaš yasunija r probelm rešen za 70 :)

drgač pa je tale laser kr vredu (bolše že kot zx :) ) za valjčke pa nevem to pa moreš probat sam.....lažji valjčki boljši pospeški, slabša končna; težji valjčki ravno obratno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zivjo, zanima me ker izpuh je najbolsi oz. najbolj cenjen za aprilio rs z 70 kitom? in kaksne so kaj cene v ITA?LP

yasuni r3-r2, jollymoto, scr corsa 50/70,arrow,gianelli,...

Za ITA pa nwm! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LP, mam aprilio rs z 70 kitom pa sm kupu izpuh leo vincie v6, zdej pa nevem a morm še kej menjat da bo use štimal? mogoče kako dizo vecjo dat not? pa a jo je treba nastavt ali kako se to nardi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP, mam aprilio rs z 70 kitom pa sm kupu izpuh leo vincie v6, zdej pa nevem a morm še kej menjat da bo use štimal? mogoče kako dizo vecjo dat not? pa a jo je treba nastavt ali kako se to nardi?

menjaj še dizo, daj malo večjo gor pa frgazer nastavi oz. naj ti ga nastavi tisti ki zna

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dobr.

Zanima me če material iz katerega je izdelan auspuh močno upliva ali če sploh kaj upliva na pretok plinov, ali pri ohladitvi teh samih.

če bi mi znau kdo pomagat kakšn material nej uporabim za eno resonanco ( ki je tudi cenovno ugoden ) =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam izpuh LaserXpro(chrom) za minarelli Horizontal LC/AC.

Izpuh je res lepo ohranjen, kromiran in star je 5 mesecev, na motorju je bil 2 meseca, torej med počitncami, prodajam pa zato ker mam zj 70kit in mislim kupit drugi bol odprt avspuh. Zraven dodam še račun, originalno škatlo z vsemi nosilci, šraufi in homologacijo, ki pa pod 50ccm ne koristi.

Cena je 110€ in ni zadnja. Brez menjav, ker rabim denar.

VREDEN NAKUPA.

Za več info na PM.

Lp.

post-27743-0-42751300-1290276938_thumb.jpg

post-27743-0-14566400-1290276954_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!