Skoči na vsebino

Izpuh


StArII

Priporočene objave

to sem pobral v nekem clanku ki je biu na motorveu....

ce gre motor vec kot 45 kmh more bit v kategoriji a1...kasn je pol pomen sportnega izpuha nikakrsn :trance_33_sleep:

odvisno je tut od predelave ves;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

homologirani športni izpuhi imajo blokado, in če ti na novem skuterju ne daješ nič blokad ven in samo original izpuh zamenjaš z enim športnim, homologiranim, bo skuter še vedno šel 45km/h.....zato

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, naročila sva Laser Xpro izpuh pri scooter-attack, skupaj s poštnino pride 173 EUR, UPS hitra pošta. Zadeva naj bi bila v Ljubljani v petek, upam :)

Berem, da naj bi imel izpuh, ker je homologiran, neke blokade notri, kajne? Kje so te blokade, kako jih odstranim?

Jebiga, vsak mora enkrat nekje začet :( Hvala za pomoč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak ce mas ti blokade not usen gre vec kokr 45kmh

:winkiss:

pa se ni tistega pravega izkupicka a ne=) tko da homologacija vm fantje ne koristi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je izpuh homologiran, potem z vsemi blokadami motor ne gre več kot 45, jst ne vem kaj tebi ni jasno....kako bi pa izpuh prišel čez razne teste :?

@drejči:

izpuh ima blokado na začetku, tam ko se prišraufa na cilinder....noter je na dveh koncih privarjena cev v obliki trobente....tista dva vara odpiliš pa cev ven potegneš in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!!! :unsure: :rolleyes:

Jez mam Gillera runner, nimam nič predelaniga, razen eno blukado mam zuni, tk da mi gre po ravnini komaj 70km/h. Zdaj pa sem se odločil, da si bom kupl nov izpuh. Proso bi vas, če bi mi lahk predlagali ker izpuh naj kupim (in kje se ga lahk kupi). Zanima me, če se bo to tut kj poznalo pri pospešku???

Joooooooooj kolk vprašanj!!!

Lp. Simon........ :unsure: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!!! :unsure: :rolleyes:

Jez mam Gillera runner, nimam nič predelaniga, razen eno blukado mam zuni, tk da mi gre po ravnini komaj 70km/h. Zdaj pa sem se odločil, da si bom kupl nov izpuh. Proso bi vas, če bi mi lahk predlagali ker izpuh naj kupim (in kje se ga lahk kupi). Zanima me, če se bo to tut kj poznalo pri pospešku???

Joooooooooj kolk vprašanj!!!

Lp. Simon........ :unsure: :rolleyes:

Lej če maš ti blokado iz variomata menjaj izpuh! Odvisno če boš meu 50ccm kupi leovince ZX ali RR valcke in fedrce dobis zravn pospeški bodo sijajni u primerjavi s prej. Lahko pa tudi kakšen drug izpuh za 50ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koc:

dej lej 100% mas ksnga frenda k ma se auspuh z blokado, pa ga pras kok mu gre pa bos vidu da mu gre vec k 45km/h

tko da ce bi ti ga dal na valarje bi su pa se 100% vec k je brez teze.ne resno probi.I ta homologacija je sam za take k se fulll bojijo za polcaje pa se tem se ne da zajebavat s predelamnimi skutrji ;) pa se kok od teh k KUP homologeran izpuh pusti blokado not pa kok jih nardi teste za ta auspuh da ga ma uradno na motorju? :naughty: noben :nono: ker ta birokracija u sloveniji prevec casa uzame in ŽIVCEV!

ze mesc pa pou cakam na eno homologacijo iz kopra za Sr 50 k sm jo iz italije uvozu... pa se vedno ni nc=( :angry: :angry: K**** Koprski!

Lp=P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej to ko govorijo da so eni ZXi drgacni od drugih pomoje sploh ni res!!

to je sam da mal zasluzijo :headbang:

ce si blizu italije pejdi tja kupit ker so najbolj poceni!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koc:

dej lej 100% mas ksnga frenda k ma se auspuh z blokado, pa ga pras kok mu gre pa bos vidu da mu gre vec k 45km/h

tko da ce bi ti ga dal na valarje bi su pa se 100% vec k je brez teze.ne resno probi.I ta homologacija je sam za take k se fulll bojijo za polcaje pa se tem se ne da zajebavat s predelamnimi skutrji ;) pa se kok od teh k KUP homologeran izpuh pusti blokado not pa kok jih nardi teste za ta auspuh da ga ma uradno na motorju? :naughty: noben :nono: ker ta birokracija u sloveniji prevec casa uzame in ŽIVCEV!

ze mesc pa pou cakam na eno homologacijo iz kopra za Sr 50 k sm jo iz italije uvozu... pa se vedno ni nc=( :angry: :angry: K**** Koprski!

Lp=P

avspuh z blokado ja, ampak mora tudi motor imeti vse tovarniške blokade, da gre 45km/h, čim daš eno stran logično da bo šel več

ker očitno ne razumeš kaj ti hočem povedat:

ti kupiš čisto nov skuter, zablokiran......ko narediš recimo 500km ne daš blokad ven ampak jih pustiš noter......nato zamenjaš izpuh z športnim homologiranim in tudi v izpuhu pustiš blokado noter, pa skuter ne bo šel več kot 45km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res sam a ni brezveze teli fantje kle bi dal pa blokade vn pa use stran pa letel bi 200 pa use bi mel homologeran to je moje bistvo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res sam a ni brezveze teli fantje kle bi dal pa blokade vn pa use stran pa letel bi 200 pa use bi mel homologeran to je moje bistvo :D

e no vidiš pa si le priznal :whistle:

kaj se pa splača pa kaj je brezveze je pa drugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je=D :winkiss: :whistle: sam usej teli kle sprasujejo po nekih homologacijah brezveze fantje=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to o valckih je bilo ze 110,3krat povedano!!!!

no pa vseeno...

velcki ne poskodujejo motorja...z njimi le reguliras koncno hitrost in povspeske!!!

torej ce hoces boljso koncno daj tezje valcke ce pa hoces boljse povspeske daj lazje valcke!!!

kar se tice katere valcke bi lahko dal v runnerco pa je stvar taka da ni na svetu 2 motorjev ki bi sla enako pa ceprav sta enaka!!

tako da ce hoces dobiti pravo kombinacijo hitrosti in povspeskov se malo poigraj :closedeyes:

pa srecno!!! :blush:

Popravljeno . Popravil the_boss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!