Skoči na vsebino

Izpuh


StArII

Priporočene objave

RESNO ME ZANIMA KJE BI LAHKO STAKNIL LEOVINCIJA V6 ZA MALAGUTIJA DRAKONA NKD 50. ME RES ZANIMA TKO DA PROSIM, ČE KDORKOL VE VSAKA INFORMACIJA UPORABNA.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leovince stran : klik

prodajajo pa tule, poklič če se da dobit :

pix.gifpix.gif

Kontakt info

Prodajni salon:

STUPIT d.o.o.

Kardeljeva 53

2000 MARIBOR

tel.: ++386(02) 3204 216

fax: ++386(02) 3204 217

GSM: ++386(51)613 981

spletna stran: www.stupit.si

E-pošta: moto@stupit.si

stric google vse najde ;)

Popravljeno . Popravil BFlorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pomoč prosim!

kupil sem nov izpuh stage6 pro replika in odstranil blokado, zmontiral na scooter zdaj pa mi nikakor ne dobi obratov in gre samo 40km/h(razen po zelo strmem hribu navzdol, tam pa vleče kot nor), z originalnim izpuhom pa dela dobro.

imam minareli ležeči motor(kratko ohišje), stage6 50cc sport cilinder, navaden 12 uplinjač, navaden filter, navaden variator z 3.75g utežmi brez blokade, sportno skloko z rumenimi malossi fedrcami in belo malossi povratno zmetjo, in original reduktor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RESNO ME ZANIMA KJE BI LAHKO STAKNIL LEOVINCIJA V6 ZA MALAGUTIJA DRAKONA NKD 50. ME RES ZANIMA TKO DA PROSIM, ČE KDORKOL VE VSAKA INFORMACIJA UPORABNA.

LP

Mislim da vem za enga ki bi ti ga zrihtal,če ga še rabiš povej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoč prosim!

kupil sem nov izpuh stage6 pro replika in odstranil blokado, zmontiral na scooter zdaj pa mi nikakor ne dobi obratov in gre samo 40km/h(razen po zelo strmem hribu navzdol, tam pa vleče kot nor), z originalnim izpuhom pa dela dobro.

imam minareli ležeči motor(kratko ohišje), stage6 50cc sport cilinder, navaden 12 uplinjač, navaden filter, navaden variator z 3.75g utežmi brez blokade, sportno skloko z rumenimi malossi fedrcami in belo malossi povratno zmetjo, in original reduktor

Zanimiv problem.Izgleda da je preveč odprt,dej nazaj blokado oz. dušilc pa boš takoj izvedel,upam.

Se spomnim ko smo včasih hodili u italijo po auspuhe Sito in jih montirali na 6.(tomos),pa je šel tut slabš kot z originalnim,pol smo moral pa vse prefu... da je kam šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoč prosim!

kupil sem nov izpuh stage6 pro replika in odstranil blokado, zmontiral na scooter zdaj pa mi nikakor ne dobi obratov in gre samo 40km/h(razen po zelo strmem hribu navzdol, tam pa vleče kot nor), z originalnim izpuhom pa dela dobro.

imam minareli ležeči motor(kratko ohišje), stage6 50cc sport cilinder, navaden 12 uplinjač, navaden filter, navaden variator z 3.75g utežmi brez blokade, sportno skloko z rumenimi malossi fedrcami in belo malossi povratno zmetjo, in original reduktor

Valjčke menjaj, pa močnejo povratno, pa tud vplinjač nebi škodu večji .) Če si pa dubu kake valčke pa povratno zraven izpuha jih dej not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoč prosim!

kupil sem nov izpuh stage6 pro replika in odstranil blokado, zmontiral na scooter zdaj pa mi nikakor ne dobi obratov in gre samo 40km/h(razen po zelo strmem hribu navzdol, tam pa vleče kot nor), z originalnim izpuhom pa dela dobro.

imam minareli ležeči motor(kratko ohišje), stage6 50cc sport cilinder, navaden 12 uplinjač, navaden filter, navaden variator z 3.75g utežmi brez blokade, sportno skloko z rumenimi malossi fedrcami in belo malossi povratno zmetjo, in original reduktor

Tako probal sem dat nazaj blokado v izpuh pa ni blo večje spremembe,

tudi valčke sem dal not najlažje kar sem jih našel, (pravzaprav sem dal not celo 3 valčke po 5.5g, tako da je pri speljevanju tulil kot nor, pri vožnji pa je šel samo 45km/h)

A bi prineslo kaj če bi dal not večje dize, da bi dobil več bencina, ali pa še športni filter???

Tega ne razumem, da stvar meni ne gre, ko pa ga v tej kombinaciji priporoča sam stage6 (cilinder+izpuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Če imaš denar ti priporočam večji frgazar 17,5 pa malossi multivar variomat .) pa tud filter. Pol pa štelat :D

Pomojem premal bencina dubi mal frgazar razstelat :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba ga je NAštelat_razštelan je že :grim

Mislm ja sej to sm mislu :whistle: .. sm sm u svojm stilu pisanja to napisu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
zanjima me ce ma kdo za prodat sportni avspuh za aprilio mx 50 ali kje bi blo mozno kupit novega? :worship:

lp

cilinder.si , scooterkit :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če gdo potrebuje avspuh lipnik,brez praskice,Skoraj nič rabljen..Res kot nov.

Ga prodajam za 25€..Praktično nov avspuh,uporabljen 1x na Tomos automaticu,paše pa tudi na apn.Preverjeno.!pišite na email,ali me upišite na MSN:marilyn2manson@hotmail.com,mob.št. 051 228 182.

Cena ni zadnja.Za slike me upiši na msn..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

živijo

moj prijatel ima aprilio sr 50 (2007) odblokerano in menjane valčke in mu gre 80km\h. zdej smo pa zamenala avspuh (stage6 pro replica) in motor negre nikamor!!!!!! po ravnini komaj 30 v hrib pa sploh ne gre. v dolino se pa kumej razvrti. iz avspuha sm že oduzev blokado.

zanimam me kaj naj naredim da bo šlo normalno? kr tu se tut pelat nemorš. drugega nismo nč premikal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo

moj prijatel ima aprilio sr 50 (2007) odblokerano in menjane valčke in mu gre 80km\h. zdej smo pa zamenala avspuh (stage6 pro replica) in motor negre nikamor!!!!!! po ravnini komaj 30 v hrib pa sploh ne gre. v dolino se pa kumej razvrti. iz avspuha sm že oduzev blokado.

zanimam me kaj naj naredim da bo šlo normalno? kr tu se tut pelat nemorš. drugega nismo nč premikal.

Jo. Fink pustič tle:)

Dej zamenej fedra na trše pa mau lazje valčke not:). Pa bi moglo gret

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valčke, povratna pa blokada na avspuhi.

Drgac pri org predelavi je je lahko org povratna, valčke je obvezno potrebno menat- se strinjam(sm s tem bo kakih 10 km vec slo sm spelalo nebo)

Zato je potrebno menat fedrca u sklopki(da spelje motor pod višjimi obrati! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!