Skoči na vsebino

Dogodki


StArII

Priporočene objave

Torej tukaj pisite samo datume za prihajajoce dogodke na skuter/moped sceni, torej informacije o mitingih itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

25.6.2007 ob 16.00 :

Pod Pohorjem (MB), srečanje skuteristov. Vabljeni, vstopnine ni :rolleyes: .

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Uradni scooter drag race (auto,scooter,moto drag race) Celje 1.september in najbrz tudi 2 september 2007 sobota/nedelja.

Lokacija: obvoznica Celje

=) LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

To soboto, torej 18.8.2007 bo na Ptuju skuter miting. Zbiranje je pod gradom ob 13.00 uri. V primeru slabega vremena miting verjetno odpade :).

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14.00 uri je. Se oproščam za narobni info.

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Lp!

Kaj se vam zdi, če bi se kdaj dobili u "kajčjih ridah" (planinske ride u Planini)???

Ker je rauno nekje na sredini poti med Lj in okolico ter Po in okolico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
23. in 24. avgusta SCOOTER FEST. Kartodrom Hajdoše pri Ptuju

Za glasbo bosta poskrbela:

DJ's

dj GT

www.overload.si, myspace.com/tech_fr3ak

dj FiLy

Začetek: 21:00

Konec: 02:00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če ste za daljšo turo, vabim vse mopediste(50ccm) da gremo v sredo 27.8.2008 na morje, vabljeni vsi s 50ccm, dodajte na msn tisti ki bi radi šli

zaenkrat smo samo trije s tzrkim pa upamo da nas bo čim več

dodajte na msn:

school.chronic@hotmail.com ali na

dejan.yamaha46@hotmail.com

lp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Dns je glih lepo vreme, pa si rečem, treba mal motor vžgat. No pa se odpravim in grem. Lepo počasi, ker je mrzel asfalt pa tud mal rose ponekod.

Pa pridem do enga naselja, pa začnem slalom, da se gume mal ogrejejo. In tedaj glih.....policaji! Pa me ustavjo in standard vozniško in prometno. Potem pa: ''ali veste, da je protizakonito vijugat po cesti in da je kazen za to''...pa mi da pihat. Je blo 0,0. Jz sm bil cel cajt tiho in sm si mislil....kolkrat sm naletel na radar (v in izven naselja) tud 20kmh čez pa me nikol niso ustavli, zdej pa da dobim kazen zato, ker sem dvakrat zavijugal. :headbang: Na srečo je blo samo opozorilo. Verjetno bi mi pa res še kazen napisal ,če bi mu reku, da sm ogreval gume (bi si še mislu, ''ah tale zihr nori po cesti'').

Krneki, parkiral sm motor in se ne vozim več do konc spomladi. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

V ponedeljek 13.7.2009 ob 15:00 vzpon na roglo z 50 in 125 ccm !!!

Zbirno mesto: Hotel Pod Roglo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

POZDRAVLJENI NA 4. SREČANJU ADRIA CLASSIC-TOMOS 2010!

Društvo ljubiteljev starodobnih vozil in plovil ADRIA Classic iz Kopra, prireja v sodelovanju z tovarno TOMOS d.o.o. iz Kopra, v soboto 24.APRILA 2010 4. srečanje motornih koles TOMOS IN TOMOS PUCH.

Dobimo se na parkirišču tovarne TOMOS d.o.o med 7.30 in 9.00 uro.

Ogledali si bomo tovarno Tomos, predstavitev nekdanjih Tomosovih dirkalnikov in se nato popeljali po progi v dolžini 55 km. Prva skupina vozil starta ob 11.00 uri, ostale skupine startajo v razmaku 5 minut.

Pot pelje skozi Olmo do prvega postanka ALTER BAR, nato okoli Kopra proti Dekanom, kjer bo drugi postanek pri gostišču Norma. Nadaljevali bomo do Hrastovelj in si ogledali znamenito cerkev. pot nas bo peljala skozi Kubed, Gračišče, Popetre, Loparja do Marezig, kjer bo krajši postanek. Nato se bomo peljali proti Vanganelu, Tribanu ter se vrnili pred Tovarno Tomos, kjer bo zaključek s spretnostno preizkušnjo in kosilom.

Po zaključeni vožnji s starodobniki sledi podelitev priznanj in zabava.

Prireditev bo organizirana v sodelovanju z družbo TOMOS d.o.o., ki bodo dogajanje popestrili s testnimi vožnjami novih Tomosovih vozil in Avtošolo CAPRIS

Prijavijo se lahko vsi ljubitelji koles s pomožnim motorjem in motornih koles TOMOS in TOMOS-PUCH od petdesetih let preteklega stoletja do leta 1984.

Startnina za voznika znaša 25€, za sovoznika 20€.

Poskrbljeno bo za pestro dogajanje. tekmovalnost, zabavo, kulinariko in pokale za najboljše.

Za morebitne informacije Vam je na voljo SANDI FIKON tel.: ,

Fax: 00386(0)5 66 323 74, www.adria-classic.com ali na e-pošta ; adriaclassic@gmail

GENERALNI POKROVITELJ

ADRIA Classic-Koper

Vanganelska c. 14,

6000 KOPER

4. SREČANJE ADRIA Classic-TOMOS 2010

v soboto 24. APRILA 2010

Spoštovani prijatelji!

Društvo ljubiteljev starodobnih vozil in plovil ADRIA Classic iz Kopra, prireja v sodelovanju z tovarno TOMOS d.o.o. iz Kopra in avto šolo CAPRIS, 4. srečanje motornih koles TOMOS IN TOMOS - PUCH.

Dobimo se na parkirišču tovarne TOMOS d.o.o med 7.30 in 9.00 uro.

Ogledali si bomo tovarno Tomos, predstavitev nekdanjih Tomosovih dirkalnikov in se nato popeljali po progi v dolžini 50 km. Prva skupina vozil starta ob 11.00 uri, ostale skupine startajo v razmaku 5 minut.

Pot pelje skozi Olmo do prvega postanka ALTER BAR, nato okoli Kopra proti Dekanom, do gostilne NORMA. Nadaljevali bomo z vožnjo proti Hrastovljam, kjer si bomo ogledali znamenito cerkvico z freskami. Z vožnjo bomo nadaljevali proti Kubedu, Loparju, Marezigam in s ciljem pred Tovarno Tomos, kjer bo zaključek s spretnostno preizkušnjo. Prireditev bo popestrena s testnimi vožnjami novih Tomosovih vozil. Po zaključeni vožnji s starodobniki sledi podelitev priznanj in zabava.

Prijavijo se lahko vsi ljubitelji koles s pomožnim motorjem in motornih koles TOMOS in TOMOS-PUCH od petdesetih let preteklega stoletja do leta 1984.

Startnina za voznika znaša 25€, za sovoznika 20€.

Poskrbljeno bo za pestro tekmovalnost, zabavo, kulinariko in pokale za najboljše.

Za morebitne informacije Vam je na voljo SANDI FIKON tel.: 00386(0) 41 545786,

Fax: 00386(0)5 66 323 74, www.adria-classic.com ali na e-pošta ; adriaclassic@gmail.com

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRIJAVNICA

Priimek in ime voznika …………………………………………………letnica rojstva………………..

Naslov in pošt..št.................................................................................................................................

priimek in ime sovoznika…………………………………………………………………

Znamka vozila Tip Leto izdelave ccm

Rok prijave najpozneje do 20.APRILA 2010 ! GLAVIČ EDI, Markova ul. 25, 6000 KOPER

Vozila morajo biti tehnično pregledana, registrirana ali s preizkusno tablico in odgovornostno zavarovana. Voznik mora imeti veljavno vozniško dovoljenje ustrezne kategorije. Udeleženec z lastnoročnim podpisom potrjuje, da je seznanjen z navedbami in se istočasno odpoveduje kakršnimkoli odškodninskim zahtevkom do organizatorja in se zaveda, da vozi na lastno odgovornost.

podpis ……………………………………………..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

še poročilo : domžale - mengeš - vodice - šk.loka - hotavlje - kopačnica - podpleče - čeplez - Cerkno - Gorje - Kojca - Reka - Stopnik - Šebrelje (prvi postanek) - Jagršče - Želin - Otalež (drugi postanek) - Sovodenj - Ermanovec (tretji postanek) - Kladje - Cerkno (tomos vožnja ) - idrija -logatec - domžale.. ene 250 km ... rajši več samo mi je (kolesarski) števec crknil...lepi kraji , dobra družba pa hudi klanci - cca 5-7 km sem vozil celo v prvi prestavi... aja,da ne pozabim - vse z apn4 letnik 1973 ... in prva barva se še drži...:yea2:

to je bila dosedaj najhujša preizkušnja moje štirke obložene z obilico orodja , 1,5l bencina ( za vsak slučaj ) ter nekaj ostalimi tomosovimi malenkostmi pri temperaturi okoli + 35stC... in še nekaj - nikoli več ne tankam na petrolu , ker sem imel težave v klance...ne vem ali zaradi svinjarije ali pa zaradi kakšne vode , verjetno pa še najbolj zaradi nekvalitetnega bencina...jeza brez meja , ko ti motor v klanec izgublja moč... ko pa naliješ mešanico od druge firme , pa se mu strga .. lp thumper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še poročilo : domžale - mengeš - vodice - šk.loka - hotavlje - kopačnica - podpleče -  čeplez - Cerkno - Gorje - Kojca - Reka - Stopnik -  Šebrelje (prvi postanek) -  Jagršče - Želin - Otalež (drugi postanek) -  Sovodenj - Ermanovec (tretji  postanek) - Kladje - Cerkno (tomos vožnja )  - idrija -logatec - domžale.. ene 250 km ... rajši več samo mi  je (kolesarski) števec crknil...lepi kraji , dobra družba pa hudi klanci - cca 5-7 km sem vozil celo v prvi prestavi...  aja,da  ne pozabim - vse z  apn4 letnik 1973 ... in prva barva se še drži...:yea2:

to je bila dosedaj najhujša preizkušnja moje štirke obložene z obilico orodja , 1,5l bencina ( za vsak slučaj ) ter nekaj ostalimi tomosovimi malenkostmi pri temperaturi okoli + 35stC... in še nekaj - nikoli več ne tankam na petrolu , ker sem imel težave v klance...ne vem ali zaradi svinjarije ali pa zaradi kakšne vode , verjetno pa še najbolj zaradi nekvalitetnega bencina...jeza brez meja , ko ti motor v klanec izgublja moč... ko pa naliješ mešanico od druge firme , pa se mu strga .. lp thumper

vsaka čast, da si upaš na tako dolgo pot z "šterko".  :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:Pštirka zdržala...kolen me pa še zmer boli...,
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:Pštirka zdržala...kolen me pa še zmer boli...,

Zakaj pa nimaš na kolenih drsnikov :hmm::P? Potem moraš pa direkt s pogačico drgnit po asfaltu :lol1:.

LP Robert

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!