Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Js tut iščem motor, kaj mi predlagate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DinDiin pravi:

Za zacetek, je vsak dober :) K potlej vidis, a ti je ok al ne, pa da se navadis pa tko.... Ok, za Hayabuso ne vem, ampak vrjetn bi se tud dal met kot prvi motor.:D

 

Jaz bi mu toplo priporočal moped z ABS-om, če je med izbranimi modeli na voljo. Pa brez sopotnice na začetku, imaš itak s sabo in mopedom dosti dela. Hayabuso imaš lahko za prvi motor... sam vprašanje, kolk časa jo boš mel :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to kar je napisal, bi bil ta motor cist ok. Sej tko se zacne, mal bi sla cez vikend s punco okol. Sam pol k pogledas, da nardis vsak vikend jurja, hitr vids, a te kej moti al ne :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ukica pravi:

Pred 2,3 leti sem bil tudi sam zagret za omenjeni motor, ampak ko ga peljes prvic vidis da motor zelo vibrira(1 cilindrasi so vsi taki), sedez je zelo neudoben, motor je podhranjen.

koliko imas pa omejitve pri €? XJ6 ni slab motor ampak je skoraj 2x drazji od xt, ki ima ceno cca 2,5k€. V tem razredu bi jaz gledal er6, fz6, cbf600.

ce so ti pa bolj vsec enduro motorji pa rajse glej za kaksno hondo transalp :)

Tudi sam imel XT in se strinjam s tabo ......jaz ga ne bi priporočal in to prav vtem primeru ko izpostavlja vožnjo v dvoje,muka za prehitevanje dolgih šleperjev v dvoje.......če bi se vozil pa sam ,potem pa ja,varčen,nezahteven za vzdrževanje itd...

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

Js tut iščem motor, kaj mi predlagate?

KTM1290GT:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Kmet2 said:

Tudi sam imel XT in se strinjam s tabo ......jaz ga ne bi priporočal in to prav vtem primeru ko izpostavlja vožnjo v dvoje,muka za prehitevanje dolgih šleperjev v dvoje.......če bi se vozil pa sam ,potem pa ja,varčen,nezahteven za vzdrževanje itd...

KTM1290GT:D

Čak mal, za tvoj način vožnje 600 ccm motocikli niso primerni...pa ne to vzet zlonamerno...ampak tko, kt ti voziš morš res met 1000+ ccm motorje! (sem se pelu s tabo pa sm vidu ) Se pa popolnoma strinjam z jskrblin, da abs obvezno...

Mene spet mika Yamaha XT660Z tenere, pelješ se odlično-potovalno, dosega ter krepko presega omejitve na SLO cestah. Registracija sitnica, poraba cca 4 l na 100 km. Za nas reveže odličen kompromis. Tud šlepar kamot prehitiš, če sta 2 gor. (če se pa šlepar po regionalki pele 120, ga pa ni treba perhitet...) Če maš pa dnar, pol pa... je samo nebo omejitev...

PS: Tadrug nasvet, kupi tisto kar ti paše, pa ne se ozirat na mnejna drugih z prvim motorjam se skor vsak zajebe...skor...

PS2: Drugi nasvet: Dami, ja kwa pa druzga kot Versys 1000... Maš pol lohk sam 1 motor, če maš pa KTM, morš met pa vsaj 3, pa en od teh je japanar, da se lahko pol voziš normalno ter pljuvaš po njem...:jezik:;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dobro da si me spomnil Versys ,definitivno boljše kot XT.........

Jz se s prvim nisem zaje......še danes ga imam in vozim in je starejši kot jaz :P

Vozm pa normalno ,kaj je posebnega vidu Skalar36 ne vem ,vem pa da dosti ne ,saj se je vedno pripeljal kakšne 5-10 min za mano :D(tud ni blo mišljeno zlonamerno )!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sm res v dilemi, mam dve varianti:

-Nekaj za 3000 da prebrodim sezono in počakam, kaj bom iztržil od nezgode, potem so pa v igri Sxkawa, superduke Gt in bmw xr

-ali druga, ko pridem domov vplačam takoj novga sxa :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LoL, ja mogoce je razlika v tem, da bi en sleper prehitel na ravnini recimo Napoleonov drevored, al pa en na Rakitni.:D 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Ne sm res v dilemi, mam dve varianti:

-Nekaj za 3000 da prebrodim sezono in počakam, kaj bom iztržil od nezgode, potem so pa v igri Sxkawa, superduke Gt in bmw xr

-ali druga, ko pridem domov vplačam takoj novga sxa :D

pomoje je bolje, da počakaš da se pocajtaš in kupiš novega ... karkoli kupiš bo v redu - seveda od ninđ :jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

pomoje je bolje, da počakaš da se pocajtaš in kupiš novega ... karkoli kupiš bo v redu - seveda od ninđ :jezik: 

Dej tih bot ti pa tvoja Ninja:kick-ass::D a ne prvoščiš prijatelju da se vsaj spodobno pelje,poglej kaj mu je Ninđa nardila....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Dej tih bot ti pa tvoja Ninja:kick-ass::D a ne prvoščiš prijatelju da se vsaj spodobno pelje,poglej kaj mu je Ninđa nardila....:P

rešla ga je ... to moraš iz druge strani gledat :P

zmagu sm te :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

rešla ga je ... to moraš iz druge strani gledat :P

zmagu sm te :ras: 

Sej vem ,vi tamali morte met zmerom prov ,pa nikol niste nč krivi .....prov zmagu si pa sploh nisem šu gledat iz druge strani :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

rešla ga je ... to moraš iz druge strani gledat :P

zmagu sm te :ras: 

Tako je, žrtvovala se je zame

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, DAMI34 said:

Ne sm res v dilemi, mam dve varianti:

-Nekaj za 3000 da prebrodim sezono in počakam, kaj bom iztržil od nezgode, potem so pa v igri Sxkawa, superduke Gt in bmw xr

-ali druga, ko pridem domov vplačam takoj novga sxa :D

Jebemti dileme, tud jaz jih mam kaj kupt...Ko mam en tedn "nov" motor takoj gledam za drugim... No je pa lažje drugim svetovat...:smoke:

Jz bi kašnga prjatla, ki ima več motorjev, prosil če ga renta, pa pač plačaš servis, pa kakšno kosilo, pa počakaš, da se ti nabere €, pol pa kupiš.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DinDiin pravi:

LoL, ja mogoce je razlika v tem, da bi en sleper prehitel na ravnini recimo Napoleonov drevored, al pa en na Rakitni.:D 

 

Aha,neb nč vedu o tem ....:P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kmet2 pravi:

Sej vem ,vi tamali morte met zmerom prov ,pa nikol niste nč krivi .....prov zmagu si pa sploh nisem šu gledat iz druge strani :D

:D

 

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

Tako je, žrtvovala se je zame

do totalke se je žrtvovala ... čelno je sovraginji spustila, samo da si ti preživu, ane ane :P

sj je Kmeta2 tut kwaka parkrat rešla ... :jezik: .... lahko bi blo huj :ras: 

vedno morš gledat iz druge strani :ras: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tut cel "broken" :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalar36 se strinjam, sam z to bučko: močnejši motor te sili v agresivno vožnjo ,poškodbe, smrt ......:lol1:

Kupi si 125cca MZ  boš tako varen da se ti bo še Versys zdel strahotno premočen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Skalar36 se strinjam, sam z to bučko: močnejši motor te sili v agresivno vožnjo ,poškodbe, smrt ......:lol1:

Kupi si 125cca MZ  boš tako varen da se ti bo še Versys zdel strahotno premočen :P

ti boš govoru, diujak :jezik:

js bi že lahko govoru o zmernosti v cestnem prometu :P

za ene je že skuter 50 ccm preveč, če nimaš nč v glavi in v zapestju, je nevarn že peš hodt :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Js tut iščem motor, kaj mi predlagate?

Pod ena bi ti predlagal Kawasaki.

Pod 2 pa en njihov vsestranski model 650 kubični.

Za 3 jurje dobiš iz Italije, ki ti je bližje.

pred 43 minutami, Kmet2 pravi:

Skalar36 se strinjam, sam z to bučko: močnejši motor te sili v agresivno vožnjo ,poškodbe, smrt ......:lol1:

Kupi si 125cca MZ  boš tako varen da se ti bo še Versys zdel strahotno premočen :P

Pozabil je dodati, da te bolj sili. Jaz Versysa npr. ne izkoristim 100%, niti ga ni možno, če nekako upoštevaš pravila.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

Skalar36 se strinjam, sam z to bučko: močnejši motor te sili v agresivno vožnjo ,poškodbe, smrt ......:lol1:

Kupi si 125cca MZ  boš tako varen da se ti bo še Versys zdel strahotno premočen :P

Ne ni bučka, ko sem mel XT660R sem točno vedu, da bom zelo težko prehitel večjo kolono vozil, pa je nisem niti začel. Z versysem pa vem, da bo " šlo skozi" (ha je en italjanka z visokimi petami pohodila primorca, pa mu reče ee skuzi, pa prav primorc, ma skuzi ni, boli pa vsen( sori za intermezzo)) pa se lotim prehitevamja. In prav letos sem imel bližnje srečanje s stvarnikom, zarad motorja, ki me "sili" v hitrejšo vožnjo. A mi verjameš, da sem z Yamaho videl "več sveta", kot s kawo. Tam sem se bolj osredotočal na okolico, pri kawi pa na cesto, pa ni nek full hud presežek tale kawl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo koga pretepa, če ne gre prehitevat, ker hoče okolico gledat ... na moč .. oziroma konje je potrebno gledati tako, kot denar na banki ... sj ga ni treba vsega takoj porabit, če ti pa kj zmanjka, greš pa iskat ... ajnfok :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!