Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

pred 52 minutami, Cartman pravi:

Referente: bulgari

Telefono:0236977862

obcutek imam da je ta bonie doma v Sofiji. 

misliš da smo zvohali kakšne ukradene ? še  od istega referenta :

http://www.moto.it/moto-usate/triumph/tiger-900/tiger-900/6243292

http://www.moto.it/moto-usate/triumph/bonneville/bonneville-2009-15/6243294

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo..no pa da se tuki vprasam..odlocam se za gsxr750 ali pa cbr1000rr..kaj priporocate?!?!nazadne sem mel r1 2003..pa nisem vec za yamaho..zelo me mika tale 750..letnik 05-07..ma kdo kaj izkusenj?hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, SF pravi:

Dami kjer se zadnje čase vozita s kmetom, bi jest tud za kako starejšim transalpom, najboljšim možnim KLR 650 al pa pegasom pogledal... Če pade po kakem kamnu se vsaj sekiraš ne, pa še krampe lahko natakneš. Glede na to, da boš kasneje nedvomno kupil nekaj s cestnimi gumami, je morda smiselno gledat za motorjem z drugačnim namenom?

Za skoraj novga translpa vem, komaj8000km ima zlate barve ohranjen v nulo, tip se skoraj ne vozi, pa mi ga qrba noče prodat. Bom še mal dvignu ponudbo, pa bomo videli

 

pred 11 urami, mladench pravi:

Damiiiiii sj SD in Xr dobra izbira, samo glej te riiiiitkkeeeee :P

 

sx.jpg

 

kaj pa čustwaaaa?? 

Čustwa so zlo globoka :D še vedno

pred 9 urami, thumper pravi:

pa velik verjetnost da za zadnjega tudi..

dami - daj pogruntaj kako tega gor spravit - jaz plačam motor ti pa prevoz in dajatve ter registracijo za eno leto- naslednje ... 

http://www.moto.it/moto-usate/triumph/bonneville/bonneville-2009-15/6243296 :hmm: :kva1:

Ja v prikolo ga daš pa prpelješ gor..aja, pa triumf mi ne sede, razn najlonke rad pogledam :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, DAMI34 said:

Za skoraj novga translpa vem, komaj8000km ima zlate barve ohranjen v nulo, tip se skoraj ne vozi, pa mi ga qrba noče prodat. Bom še mal dvignu ponudbo, pa bomo videli

 

Če misliš XL700 transalp, ti ga odsvetujem. Motocikel pri speljevanju izredno grdo, čudno trese. Na semaforju v bolj toplih dnevih se temperatura agregata takoj dvigne na 102 C, potem se vklopi ventilator, ki ti ves ta topel zrak piha v kolena in spodnji del telesa, kar je v vročini zelo neprijetno. Sedenje na tem motociklu, nekam čudno. Mene je stalno bolel hrbet, ker je balanca prenizko in predaleč stran glede na sedež. Sedež je trd in zelo širok, kar za mojih 175 cm pomeni noge v zraku. Sploh pa teža 212 kg :eek: za 680 ccm motor ulalala. Vzmeteje zelo mehko, sploh prednje vilice so obupne, se posedajo ob zaviranju na polno. To je edini moj motocikel, ki sem kupil novega, in edini ki ga nikoli več ne bo v moji garaži. Prodal sem ga bratu, ker me je žical zanj on ga je vozil 5 let, dela cca 3k na leto. Bil je zadovoljen. Enkrat sva pa na daljši turi zamenjala motocikle in je peljal mojega versysa, ko sva zamenjala nazaj je bil navdušen nad versysem in izredno razočaran nad transalpom, ga je takoj prodal. Potem lahko približno veš, če je versys tak "jajc" koliko je šele transalp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

Jezik je povsod iz google translata. No, če imaš vezo, naj vsekakor preveri. Ampak neka fora mora biti. Kar pa ne pomeni, da niso mopedi čisto ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi reku de je bolgar optimist in bi rad prodal v italijo, pa se preko kakega žlahtovca švercne na moto.it lahko pa se kak interesent ojunači in pokliče, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, skalar36 pravi:

Če misliš XL700 transalp, ti ga odsvetujem. Motocikel pri speljevanju izredno grdo, čudno trese. Na semaforju v bolj toplih dnevih se temperatura agregata takoj dvigne na 102 C, potem se vklopi ventilator, ki ti ves ta topel zrak piha v kolena in spodnji del telesa, kar je v vročini zelo neprijetno. Sedenje na tem motociklu, nekam čudno. Mene je stalno bolel hrbet, ker je balanca prenizko in predaleč stran glede na sedež. Sedež je trd in zelo širok, kar za mojih 175 cm pomeni noge v zraku. Sploh pa teža 212 kg :eek: za 680 ccm motor ulalala. Vzmeteje zelo mehko, sploh prednje vilice so obupne, se posedajo ob zaviranju na polno. To je edini moj motocikel, ki sem kupil novega, in edini ki ga nikoli več ne bo v moji garaži. Prodal sem ga bratu, ker me je žical zanj on ga je vozil 5 let, dela cca 3k na leto. Bil je zadovoljen. Enkrat sva pa na daljši turi zamenjala motocikle in je peljal mojega versysa, ko sva zamenjala nazaj je bil navdušen nad versysem in izredno razočaran nad transalpom, ga je takoj prodal. Potem lahko približno veš, če je versys tak "jajc" koliko je šele transalp.

Ni za posploševat. Sicer nisem vozil versysa, ampak mi je kmet nazorno pokazal, kako "dober" je motor. Sem pa imel yamaho TDM, ki jo vsi zelo hvalijo, pa lahko rečem, da se mi zdi transalp za dva razreda boljša.

Večino stvarem, kar si napisal, bi kontriral, ampak bo boljše, če bo Dami sam sprobal, pa bo videl, ali mu odgovarja.

 

 

Popravljeno . Popravil mato295
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam sem imel in Transalp 700 XL , in  imam Versys, in drugi brat ima TDM 900( tudi dosti vozil TDM) . Kmet ima versys 1. serije. Jaz imam versys 2. serije. In preden posplošuješ, si poglej kaj je razlika med versysi preden daješ mnenje, ki ti ga je povedal en drug... ker jaz pišem iz lastnih izkušenj!

 

Men je enkrat Donald trump reku, da so pečenice zanič... 

Kwa pa on ve sej samo kaviar žre...

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo kej cez TDM govoril?:) Nek mu guma pukla! :P 

MATO.... za dva razreda ti bolj ustreza :) Vsakmu svoje...tko je,zato pa je tolk razlicnih modelov,da Si vsak svoje veselje najde.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DinDiin pravi:

A je kdo kej cez TDM govoril?:) Nek mu guma pukla! :P 

 

pred 52 minutami, mato295 pravi:

Ni za posploševat. Sicer nisem vozil versysa, ampak mi je kmet nazorno pokazal, kako "dober" je motor. Sem pa imel yamaho TDM, ki jo vsi zelo hvalijo, pa lahko rečem, da se mi zdi transalp za dva razreda boljša.

Večino stvarem, kar si napisal, bi kontriral, ampak bo boljše, če bo Dami sam sprobal, pa bo videl, ali mu odgovarja.

 

 

Ne to tako vzet kaj sem rekel,namreč Versysa sem ocenjeval bolj kot ne proti temu kar vozim in v tem pogledu je motor sreje od sraja ! Drugače pa je motorček vodljiv ,varčen(razev v turažah ko hočeš iz njega pač stisnit tistih 65hp ,)fuuny bajk in priporočljiv za začetnika,saj kljub dvema valjema lepo podaja moč že iz nizkih vrtljajev,luči solidne no edin zavore niso ravno perla tega motorja ,sam ne me narobe razumet zadovoljive čist. Kot pravim za začetnika soliden motor za nabiranje izkušenj in kilometrov . Pa še začetni kapital oziroma vložek je sprejemljiv Je pa to motor proti XT veliko boljši kar se tiče vožnje v dvoje tako po moči kot udobnosti in men primernejši kot tresavica XT:P 

V isti rang bi postavil še F650 GSTwin ki je podoben Versysu a ima za jurja več vložka pa imaš super zavore ,ASC,gretje ročk,ESA na zadnjem vzmetenju praktično se jurja več obrestuje:D

Vse tri omenjene motorje si ali pa sem si jih lastil in govorim iz izkušenj Skalar36:P

lp:kmet:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kmet2 teb verjamem iz izkušenj, ker jih imaš ogromno, toliko kot si imel različnih motociklov. Pr teb je sam to "težava" ker si navajen na izredno dobre motocikle. Pol pa voziš nizkocenovne motocikle, sigurno, da jih ne boš hvalil. Je pa fer od tebe, da napišeš realno kako pa kaj..sem pa kdaj...:jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Dami odločil!!! Dami ne kupil šrota, Dami se napalil na

KTM SUPERDUKE 1290 GT!!!!!

Tooooooo:010

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Ej kmet2 teb verjamem iz izkušenj, ker jih imaš ogromno, toliko kot si imel različnih motociklov. Pr teb je sam to "težava" ker si navajen na izredno dobre motocikle. Pol pa voziš nizkocenovne motocikle, sigurno, da jih ne boš hvalil. Je pa fer od tebe, da napišeš realno kako pa kaj..sem pa kdaj...:jezik:

:lol1:Caar mal pobožat pol pa hitr še prst u rt :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

Ej kmet2 teb verjamem iz izkušenj, ker jih imaš ogromno, toliko kot si imel različnih motociklov. Pr teb je sam to "težava" ker si navajen na izredno dobre motocikle. Pol pa voziš nizkocenovne motocikle, sigurno, da jih ne boš hvalil. Je pa fer od tebe, da napišeš realno kako pa kaj..sem pa kdaj...:jezik:

Razmerje prizze performance, so ponavadi najboljši tisti motorji ki so med 6-7 jurji, med njimi je kr nekaj biserov. Seveda se ne morejo primerjat s tistimi ki so 18-20 jurji, ampak razlika med njimi ni 3kratna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno sumil da je tako. Lepo vedet da niti ni le tolažba za tiste ki ne morejo namenit težjih bankovcev temu športu. (z menoj vred)

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enim je tud Clio top shit, pa je meni recimo drek. Pa kaj naj jaz zdaj takega prepricujem? Naj goni karjolo, ce mu tolk pase :) Vazn, da uziva....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Ej kmet2 teb verjamem iz izkušenj, ker jih imaš ogromno, toliko kot si imel različnih motociklov. Pr teb je sam to "težava" ker si navajen na izredno dobre motocikle. Pol pa voziš nizkocenovne motocikle, sigurno, da jih ne boš hvalil. Je pa fer od tebe, da napišeš realno kako pa kaj..sem pa kdaj...:jezik:

Njegove izkušnje in občutki so vprašljivi sploh, ko se vozi na motorjih, ki so mu za dve številki premajhni + način vožnje, ki ni normalen.

To je podobno kot če bi "Hulka" vprašal, kako se mu zdi formula1, ko v bolid sploh ne more sesti. Vse bi ga motilo.

Šofer, ki ima 40-50kg več od nekoga drugega povsem drugače dojema "srednje težak" motor, ki se tudi drugače obnaša tako glede zavor in ostalega = enako kot če bi drugi vozil lažjo sopotnico.

Takšen tudi težje najde primeren motor in mora posegati po "premium" razredu, 150PS+ z vsemi ostalimi dodatki za to obremenitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

Njegove izkušnje in občutki so vprašljivi sploh, ko se vozi na motorjih, ki so mu za dve številki premajhni + način vožnje, ki ni normalen.

To je podobno kot če bi "Hulka" vprašal, kako se mu zdi formula1, ko v bolid sploh ne more sesti. Vse bi ga motilo.

Šofer, ki ima 40-50kg več od nekoga drugega povsem drugače dojema "srednje težak" motor, ki se tudi drugače obnaša tako glede zavor in ostalega = enako kot če bi drugi vozil lažjo sopotnico.

Takšen tudi težje najde primeren motor in mora posegati po "premium" razredu, 150PS+ z vsemi ostalimi dodatki za to obremenitev.

V bistvu si hotel napisat, da je Kmet2 nekaj posebnega? Nc novga :ras:

Sicer bom pa itak jaz mel nartabulši moped z vsemi priključki, ddodatki, nadgradnjo, gadžeti, tak da bom nartabulši :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

V bistvu si hotel napisat, da je Kmet2 nekaj posebnega? Nc novga :ras:

Sicer bom pa itak jaz mel nartabulši moped z vsemi priključki, ddodatki, nadgradnjo, gadžeti, tak da bom nartabulši :fyou:

SX-a :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vsak ima svoje veselje. Jaz sem prav vesel da v budget segmentu najdem več kot dovolj užitka. Praktično če sem pikolovc pogrešam najbolj bolj športno vzmetenje in nebi se branil niti sistema proti zdrsu ko preveč suvereno šlataš po gasu. Sej tudi meni gre na k tu pa tam kak "detajl" trik je v tem, da ne najeda preveč. Kot ljubitelj nakedov se včasih tudi pritožujem nad vetrno zaščito, a spet po drugi strani mi je ta "problem" celo všeč (ko je mraz bistveno manj) in je eden glavnih razlogov zakaj sem po vožnji nasmejan in fajn zluftan. Bi pa šel en krog z nečim ki je vredno 15.000+ evričev (izvzeti harleji in podobna ropotija) da vidim kaj zgubljam (kak športni bmw full elektronika npr.) a po drugi strani glede na to kje živim prvič ko mi ga iz fowšije ruknejo po tleh popizdim. Da o kraji ne govorim. Ni mi vseeno niti za starega niti 2000€ vrednega motorja da ne bo pomote ampak srce boli nekoliko manj (batine pa v enaki količini če ga najdem cepca).

Glede tistega starega pregovora kupi kanto na začetku in ko veš kolko je ura si vzemi kaj boljšega je bulšit. Prva reč ne sme bit kanta ni pa priporočljivo da je nekaj hyperdragega. Jaz kot ljubitelj super sport sem se na "stara" leta našel v nakedih nekdo drug pa gre na tourerje kot je naredil naš forumaš katerga ime mi ne kapne je šel iz z750 na versaćija in je bojda vesel. Vsi smo različni a bistvo je da uživaš na sedlu tistega kar imaš ker čene kot pravijo na našem koncu si MONA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Dami odločil!!! Dami ne kupil šrota, Dami se napalil na

KTM SUPERDUKE 1290 GT!!!!!

Bravo Dami, modra odločitev. KTM Superduke 1290 GT ti je dobesedno pisan na kožo!!!!! 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

Tooooooo:010

:lol1:Caar mal pobožat pol pa hitr še prst u rt :OK:

Heeeh, kaj se sekiras? Sej mata oba prst u riti :)

3 hours ago, mato295 said:

Ni za posploševat. Sicer nisem vozil versysa, ampak mi je kmet nazorno pokazal, kako "dober" je motor. Sem pa imel yamaho TDM, ki jo vsi zelo hvalijo, pa lahko rečem, da se mi zdi transalp za dva razreda boljša.

Večino stvarem, kar si napisal, bi kontriral, ampak bo boljše, če bo Dami sam sprobal, pa bo videl, ali mu odgovarja.

 

 

Tole me pa mal preseneca. Vozu tdm in dost vozu transo 650? Ne vem tocno kero, ni bla pa 700.  Transa ful lustna, prijazna in udobna. tdm pa isto, s tem da ima vec motorja, vec grusta in vec zavor. Edino stol se mi je zdel slabsi. Pa mord menjalnik, ampak je mela yama skor 2x vec km. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Dark pravi:

Bravo Dami, modra odločitev. KTM Superduke 1290 GT ti je dobesedno pisan na kožo!!!!! 

Vem, na kožo 1100%,

na denarnico pa nekih 50% B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!