Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

pred 20 urami, maus pravi:

mojga dam - šenkam za 15k€ :P 

samo, da ne bo v airboxu tudi tokrat pravi dobesedni podganji smetnjak, poln peska in ostalega sranja,kot je bilo na 2014 ninji...ko servisiraš pri oh in sploh ta uber dobrem mehaniku 😆😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Hytech pravi:

samo, da ne bo v airboxu tudi tokrat pravi dobesedni podganji smetnjak, poln peska in ostalega sranja,kot je bilo na 2014 ninji...ko servisiraš pri oh in sploh ta uber dobrem mehaniku 😆😉

servisiram pač na pooblaščenem serviserju vsake 6kkm.

airbox je bil jesen spucan in opran in zamenjane svečke (drage so k ps .. (ena okol 50 €) in zamenjavo zračnega filtra ... leti k sneta skira :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

servisiram pač na pooblaščenem serviserju vsake 6kkm.

airbox je bil jesen spucan in opran in zamenjane svečke (drage so k ps .. (ena okol 50 €) in zamenjavo zračnega filtra ... leti k sneta skira :P 

hodiš na britje sem prebral na vsakih 6kkm, jbg avtomatično popravljanje branja sem dobil odkar sem videl kakšen motor si prodal... 🤣😋

no le glej,da bo motor dejansko poservisiran preden tega prodaš, ne samo servis zaračunan, govana izpod plastik pa a lot za naslednjega lastnika...elipsać uber alles, v smislu svi pošteni a negdje mog bicikla ;) 🙃😄

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 20 minutami, Hytech pravi:

hodiš na britje sem prebral na vsakih 6kkm, jbg avtomatično popravljanje branja sem dobil odkar sem videl kakšen motor si prodal... 🤣😋

no le glej,da bo motor dejansko poservisiran preden tega prodaš, ne samo servis zaračunan, govana izpod plastik pa a lot za naslednjega lastnika...elipsać uber alles, v smislu svi pošteni a negdje mog bicikla ;) 🙃😄

 

sem vedno zraven, ko se zamenja olje, filter, sveče, filtri itd ... tko da kar vidim kaj se zamenja.... ne vem kaj ti veš ali kaj si videl, ampak moj motor je servisiran kot mora bit .... 

a te skrbi, da ni posrevisiran, ker si glavni interesent 😮 .... 

 

kakšen motor sem prodal ?... noben se ni pritoževal, da je kaj narobe

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

servisiram pač na pooblaščenem serviserju vsake 6kkm.

airbox je bil jesen spucan in opran in zamenjane svečke (drage so k ps .. (ena okol 50 €) in zamenjavo zračnega filtra ... leti k sneta skira :P 

močna marža za svečke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, maus pravi:

sem vedno zraven, ko se zamenja olje, filter, sveče, filtri itd ... tko da kar vidim kaj se zamenja.... ne vem kaj ti veš ali kaj si videl, ampak moj motor je servisiran kot mora bit .... 

a te skrbi, da ni posrevisiran, ker si glavni interesent 😮 .... 

 

kakšen motor sem prodal ?... noben se ni pritoževal, da je kaj narobe

to verjetno govoriš za ta motor,ki ga imaš sedaj, lepo in prav,da si zraven...Tudi jaz bi bil če bi vozil tja na servis, po tem kar sem videl kako stanje je bilo :)  Pa štarter je bil tudi nakoncu,če se ne motim je celo crknil ali začel štrajkat, tudi menjan, nekaj stvar se jei moralo takoj menjat,ker ni bilo propper servisirano, na oh in sploh servisu..In videl sem sliko stanja kakšen svinjak je bil v airboksu,da bi se kamen zjokal če bi se lahko...

nisem jaz kupec tvojih motorjev nič bat..spomnil sem se na tole grenko izkušnjo znanca,ko si pohvali prej svoj motor...Jaz sem celo odsvetoval nakup tvojega motorja, a je jbg šel kupit iz obupa... in bil razočaran... 

kolikor se spomnim si bil baje na ridah seznanjen, kaj je vse bilo narobe,  odgovoril z češ, nič ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Hytech pravi:

kolikor se spomnim si bil baje na ridah seznanjen, kaj je vse bilo narobe,  odgovoril z češ, nič ne vem...

tisti, ki ga je direkt od mene kupil mi ni nič omenil, tisti, ki je pa od njega kupil pa ne vem, sem pa slišal, da je bil motor takoj ko je bil kupljen predelan in celo bil na tleh ... reklamacijo bi lahko takoj naredil, saj je bil motor prodan preko Elise, oziroma tam je bil na ogled.. ali je bilo kaj med tem zamenjano ne vem ...  lahko, da je bilo kaj menjano takoj ko je bil kupljen in dobri deli prodani, takoj je bil precej vidno spremenjen. Meni je delal motor brez problemov in vse kar je bilo že pred tem, je bilo zamenjano .... prodajal sem ga izkjučno zato, ker sem imel naročenega novega, drugače ga ne bi niti prodajal. 

vse kawasaki motorje servisiram pač na originalnem servisu in če je kaj narobe mi vedno zamenjajo.

motor je bil še v garanciji ;) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

tisti, ki ga je direkt od mene kupil mi ni nič omenil, tisti, ki je pa od njega kupil pa ne vem, sem pa slišal, da je bil motor takoj ko je bil kupljen predelan in celo bil na tleh ... reklamacijo bi lahko takoj naredil, saj je bil motor prodan preko Elise, oziroma tam je bil na ogled.. ali je bilo kaj med tem zamenjano ne vem ...  lahko, da je bilo kaj menjano takoj ko je bil kupljen in dobri deli prodani, takoj je bil precej vidno spremenjen. Meni je delal motor brez problemov in vse kar je bilo že pred tem, je bilo zamenjano .... prodajal sem ga izkjučno zato, ker sem imel naročenega novega, drugače ga ne bi niti prodajal. 

vse kawasaki motorje servisiram pač na originalnem servisu in če je kaj narobe mi vedno zamenjajo.

motor je bil še v garanciji ;) 

 

tisti,ki je od tebe kupil, ni nič predeloval, je pa rekel,da ti je povedal, zdej kaj je res I dont give a damn ili bas me briga, povem kot sem slišal...odstranil je abm kit in šel na clipone, pa po nekem času dal odstranit katalizator, thats it. Prodal pa zato,ker ga je tc zjebal in je imel zdrs, nič strašnega..

Zdej drugi,ko je od njega kupil ne vem katerega mislis, ampak vem,da veš,da je bil zaplet s kilometri (zato sem jaz ze v startu rekel, naj ne kupuje,ker če bo to naredil kar je, se bo zajebal big time)...in se je...

Tretji lastnik ga je predelal za pisto,poliestri gor v zeleni barvi, lepo kvalitetno pobarvano, to je to...Je šel pa tudi po tleh,na pisti,ker ga je nekdo zbil,ki je ostal brez zavor..

Sicer je to vse bolj ko ne nepomembno, poanta je samo, da tvoj motor s servisa ni bil kot bi moral bit in so te strigli pa se ti strinjal s tem ali pa ne tvoja odločitev.. aja pa mislim,da je blo celo treba ventile štelat vem,da je bil strošek kar zajeten takoj v štartu že,če se ne motim okoli jurja..

Sicer dvomim,da je bil v garanciji,ker mi ni jasno, če je bil v garanciji, zakaj ni garancije uveljavljal, na štarter bi ga lahko.. na potrebno nastavitev ventilov in potreben servis-zračni filter itd pa garancije ni..

edina logična teorija mi je,da ni garancije uveljavljal, ker je bila sezona in se je hotel vozit in se mu ni dalo čakat in zaJ z garancijo, ampak to je samo moje mnenje,ki je pa nepomembno..

In zakaj verjamem,da ni bilo narejeno kar bi moralo bit je pa to, da vem kaj je naredil mojemu kolegu pri servisu na z750, ko je kolega označil oljni filter in ko je dobil oz prevzel motor mu je povedal, ej označil sem filter pa ta filter je še vedno gor, servis je pa kao opravljen, pa je šel frajer na silo in ga zagrabil za krvatlc in porinil na steno kao ga bo nabil...Treto srečo je pa imel,da ga ta kickboxer ni razfuku k prasca,ker ni vedel, če so kje kamere...

In mene je nategnil ko sem mu prinesel zvmx ketno za na "enobatno kosilnico", gor mi je dal pa vx, pa repek kar je od ketne-viška ostalo, sem mu rekel,da mi da v skatlo in v prtljaznik, pa je kao stran vrgel,ko sem po motor prišel.. Srečo je imel,da sem ugotovil pozno,da je vx gor in ne moja zvmx, ker mene bi samo probal prijet pa ti povem, vidimo se u čitulji bi bil njegov naslov...poštenjakar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 33 minutami, Hytech pravi:

tisti,ki je od tebe kupil, ni nič predeloval, je pa rekel,da ti je povedal, zdej kaj je res I dont give a damn ili bas me briga, povem kot sem slišal...odstranil je abm kit in šel na clipone, pa po nekem času dal odstranit katalizator, thats it. Prodal pa zato,ker ga je tc zjebal in je imel zdrs, nič strašnega..

Zdej drugi,ko je od njega kupil ne vem katerega mislis, ampak vem,da veš,da je bil zaplet s kilometri (zato sem jaz ze v startu rekel, naj ne kupuje,ker če bo to naredil kar je, se bo zajebal big time)...in se je...

Tretji lastnik ga je predelal za pisto,poliestri gor v zeleni barvi, lepo kvalitetno pobarvano, to je to...Je šel pa tudi po tleh,na pisti,ker ga je nekdo zbil,ki je ostal brez zavor..

 

Od lastnika, ki je od mene kupil dalje dalje me niti ne zanima...

Motor je imel podaljšano plačano garancijo .. ne morem dokazati, ker je nalepka bila v servisni knjižici, ki jo je dobil poštempljano z vsemi računi kdaj je bilo kaj narejeno in zamenjano. To pri vsakem novem motorju doplačam.

Res ne vem, če je šu štarter, ker to bi šlo lahko tudi meni, prav tako gre lahko akumulator, semeringi itd itd... ventile sem dal štelat na črni ninđi, eno pred to belo .. bele ni bilo treba, če bi bilo, bi jih dal štelat .. men to res ni problem ... motor sploh nisem imel namena prodajat, naredil reden servis na 60.000 km in potem se je ponudila priložnost, da sem naročil motor (oktobra 2016) letnik 2017, saj se je treba bilo toliko prej naročit, ker jih je bilo za Evropo naročenih samo 500 kosov.

Jaz sem slišal, da je bil motor čez zimo kar orenk predelan in odprt, saj so hoteli naresti ne vem kaj iz motorja. Da ni uveljavljal garancije, pa res ne morem pomagati.

Kar se tiče kilometrov, se je takoj posegalo v elektroniko, saj motor še niti ni bil na prvem tehničnem, ki je bilo nekje marca 2017 in pred tem je bilo posegano v elektroniko, da je na prvem servisu bilo ... saj ne vem koliko 15.000 km.

So mi kasneje pošiljali slike in spraševali. če je to moj motor in ga nism niti spoznal.

Kar imaš ti osebne probleme z omenjenim servisom ti res ne morem pomagati in je to tvoj problem, ni pa treba sedaj ta tvoj gnev in gnojnico zlivat okoli.

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

Od lastnika, ki je od mene kupil dalje dalje me niti ne zanima...

Motor je imel podaljšano plačano garancijo .. ne morem dokazati, ker je nalepka bila v servisni knjižici, ki jo je dobil poštempljano z vsemi računi kdaj je bilo kaj narejeno in zamenjano. To pri vsakem novem motorju doplačam.

Res ne vem, če je šu štarter, ker to bi šlo lahko tudi meni, prav tako gre lahko akumulator, semeringi itd itd... ventile sem dal štelat na črni ninđi, eno pred to belo .. bele ni bilo treba, če bi bilo, bi jih dal štelat .. men to res ni problem ... motor sploh nisem imel namena prodajat, naredil reden servis na 60.000 km in potem se je ponudila priložnost, da sem naročil motor (oktobra 2016) letnik 2017, saj se je treba bilo toliko prej naročit, ker jih je bilo za Evropo naročenih samo 500 kosov.

Jaz sem slišal, da je bil motor čez zimo kar orenk predelan in odprt, saj so hoteli naresti ne vem kaj iz motorja. Da ni uveljavljal garancije, pa res ne morem pomagati.

Kar se tiče kilometrov, se je takoj posegalo v elektroniko, saj motor še niti ni bil na prvem tehničnem, ki je bilo nekje marca 2017 in pred tem je bilo posegano v elektroniko, da je na prvem servisu bilo ... saj ne vem koliko 15.000 km.

So mi kasneje pošiljali slike in spraševali. če je to moj motor in ga nism niti spoznal.

Kar imaš ti osebne probleme z omenjenim servisom ti res ne morem pomagati in je to tvoj problem, ni pa treba sedaj ta tvoj gnev in gnojnico zlivat okoli.

Lahko bi šel štarter tudi Svetemu Petru,  pa ni šel, je šel zelo hitro štarter naslednjemu lastniku za tabo mislim,da v cca 10-14dni... Če ti kao ne veš nič kaj je blo z airboksom, pol sploh ne govori,da so bli ventil narejeni, plačal si, to je pa to, kot tudi za zračni filter kateri je bil v katastrofalnem stanju in airboks.

Ti si slišal, jaz vem,da ni bil nič odpiran in nič tunan in tist,ki ti je to govoril laže. Je pa res,da je zavrtel kilometrino, zato sem rekel,da vem,da veš... In če je števc preverten ni to noben tuning..

Kako ga nisi prepoznal, sej je bil v original plastikah vse kar je drugo je brez balance, brez unih zaščit za sklopko in zavoro...če pa ne ločiš oz ne opaziš,da so ti kazali zelen motor, pa vidiš,da nima luči in nič za na cesto, sej nisi čorav, pol pa tvoj problem.

Ker imam jaz slabe izkušnje, (in ne samo jaz jaz, je veliko folka s še slabšimi izkušnjami), mi ti ziher ne boš diktiral kaj bom in kje bom jaz povedal o tem oh in sploh super servisu in poštenjakarju, dokler bom jaz plačeval za storitve, ko in če boš pa ti pol pa mogoče, al još tad ne. ;)

Srečno.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Povedati je potrebno take zadeve!

Jaz recimo nisem sedaj mopeda narocil tam, tudi ce me moderator foruma prepricuje da vedno dobi popust. 

 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Hytech pravi:

Lahko bi šel štarter tudi Svetemu Petru,  pa ni šel, je šel zelo hitro štarter naslednjemu lastniku za tabo mislim,da v cca 10-14dni... Če ti kao ne veš nič kaj je blo z airboksom, pol sploh ne govori,da so bli ventil narejeni, plačal si, to je pa to, kot tudi za zračni filter kateri je bil v katastrofalnem stanju in airboks.

Ti si slišal, jaz vem,da ni bil nič odpiran in nič tunan in tist,ki ti je to govoril laže. Je pa res,da je zavrtel kilometrino, zato sem rekel,da vem,da veš... In če je števc preverten ni to noben tuning..

Kako ga nisi prepoznal, sej je bil v original plastikah vse kar je drugo je brez balance, brez unih zaščit za sklopko in zavoro...če pa ne ločiš oz ne opaziš,da so ti kazali zelen motor, pa vidiš,da nima luči in nič za na cesto, sej nisi čorav, pol pa tvoj problem.

Ker imam jaz slabe izkušnje, (in ne samo jaz jaz, je veliko folka s še slabšimi izkušnjami), mi ti ziher ne boš diktiral kaj bom in kje bom jaz povedal o tem oh in sploh super servisu in poštenjakarju, dokler bom jaz plačeval za storitve, ko in če boš pa ti pol pa mogoče, al još tad ne. ;)

Srečno.

 

lej .. nisem advokat tega servisa in če imaš ti probleme, jih lahko rešuješ kjer češ in zato imaš pristojne institucije. 

Nakladaš o stvareh, ki jih ne veš ... a kar naenkrat si pozabil na garancijo .... ... lahko bi jo uveljavljal pri vsakem pooblaščenem servisu.

ventili niso bili narejeni, ker ni bilo potrebe, pa tudi plačal nisem za to ... računov nimam, ker je vse dobil moj kupec. Zato se res ne spomnim, kaj je bilo delano na zadnjem servisu pri 59.500 ... mislim, da je bilo nekaj takega kilometrov... nimam slike avtoneta, kjer je bilo to objavljeno.

Kar se tiče pa TC-ja je meni delal brez probleme, če se delaš pa hudega in drznega in to izklopiš, je pa lahko hitro sranje.

Motorja nisem prepoznal, ker je imel zelene feltne, neke plastike spremenjene, drugo balanco in še ene par stvari (verjetno zamenjano zaradi padca)... pa še bolj od daleč je bil slikan ... 

Da je vrtel kilometre nazaj sem zvedel že zelo pozno, ko je bila ena panika in so me preko FB-ja kontaktirali in res ne morem reči... šele ko sem zvedel, kdo ga prodaja sem vedel, da je moj bivši. Ampak to ni več moj problem.. jaz sem ga prodajal z 60.000 km v treh letih in to je bilo javno objavljeno.

Vsak lahko kupuje motorje in servisira kjer hoče. Če kupiš nov motor, si pač prisiljen, vsaj v garancijski dobi servisirat motor pri pooblaščenem servisu. 

pa toliko .. srečno vožnjo ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

lej .. nisem advokat tega servisa in če imaš ti probleme, jih lahko rešuješ kjer češ in zato imaš pristojne institucije. 

Nakladaš o stvareh, ki jih ne veš ... a kar naenkrat si pozabil na garancijo .... ... lahko bi jo uveljavljal pri vsakem pooblaščenem servisu.

ventili niso bili narejeni, ker ni bilo potrebe, pa tudi plačal nisem za to ... računov nimam, ker je vse dobil moj kupec. Zato se res ne spomnim, kaj je bilo delano na zadnjem servisu pri 59.500 ... mislim, da je bilo nekaj takega kilometrov... nimam slike avtoneta, kjer je bilo to objavljeno.

Kar se tiče pa TC-ja je meni delal brez probleme, če se delaš pa hudega in drznega in to izklopiš, je pa lahko hitro sranje.

Motorja nisem prepoznal, ker je imel zelene feltne, neke plastike spremenjene, drugo balanco in še ene par stvari (verjetno zamenjano zaradi padca)... pa še bolj od daleč je bil slikan ... 

Da je vrtel kilometre nazaj sem zvedel že zelo pozno, ko je bila ena panika in so me preko FB-ja kontaktirali in res ne morem reči... šele ko sem zvedel, kdo ga prodaja sem vedel, da je moj bivši. Ampak to ni več moj problem.. jaz sem ga prodajal z 60.000 km v treh letih in to je bilo javno objavljeno.

Vsak lahko kupuje motorje in servisira kjer hoče. Če kupiš nov motor, si pač prisiljen, vsaj v garancijski dobi servisirat motor pri pooblaščenem servisu. 

pa toliko .. srečno vožnjo ;) 

lej...sej ti imaš tudi probleme samo veš ne za njih,ker ti imaš račuuuneee, no ali pa veš pa se delaš,da nič ne veš...

Ti nakladaš ovčka za striženje spremna, dej še enkrat preberi pa boš mogoče dojel,da sem napisal,da nisem vedel za garancijo,ker nikoli ni garancije sploh omenil!

Ne ni blo potrebe pri tem oh in sploh servisu, je šlo na posluh z ventili ane

Dej ne nakladej teb je vse delal super duper oh in sploh dobro, tako kot servisi iz tega super duper oh in sploh servisa, sem videl ja haha

Nakladaš, nobene druge balance ni imel,plastike so bile original,ker je bla plastika samo podrsana, pa ti si tak strokovnjač,da ne ločiš kaj je balanca in kaj je clipon in na cliponih je bil, in zdej si ti videl sliko od daleč haha nakladač.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pred 57 minutami, krucymucy pravi:

Povedati je potrebno take zadeve!

Jaz recimo nisem sedaj mopeda narocil tam, tudi ce me moderator foruma prepricuje da vedno dobi popust. 

 

Točno tako, naj se sliši naj se ve!

Vsa čast, imaš obraz in hrbtenico 👍

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Hytech said:

In če je števc preverten ni to noben tuning..

 

To je tachotuning. 🤷🏼‍♂️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Hytech pravi:

Ti nakladaš ovčka za striženje spremna, dej še enkrat preberi pa boš mogoče dojel,da sem napisal,da nisem vedel za garancijo,ker nikoli ni garancije sploh omenil!

 

ne bodi nesramen.. jaz nisem bil do nobenega nesramen...

itak povedo samo pol, oziroma tisto kar jim paše ... mar ne ... niti ni povedu za kilometre, niti da je bil po tleh... verjetno še marsikaj ni povedu. Ampak, to je njegov problem. Mojega kupca sem nekajkrat srečal, pa mi ni nič (res se ne spomnim) da mi je omenil za štarter ... niti za ventile ali kaj že

sem pa vesel zate, da si brihol jedu ... ;) 

predvidevam, da si strokovnjak za motorje... povej kje servisiraš tvoje nove motorje ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko govora o oh in sploh servisih in kako je potrebno javno povedat, potem pa se namesto imena servisa piše "oh in sploh" servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Javno povem Elisa, Čarman in AS Domžale. Sam stran. Pri vsakem sem bil po enkrat nategnjen :D 

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, mladench pravi:

Javno povem Elisa, Čarman in AS Domžale. Sam stran. Pri vsakem sem bil po enkrat nategnjen :D 

.

... sej sem vedu ... ostane mi torej sam še Avtoval :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, mladench said:

Javno povem Elisa, Čarman in AS Domžale. Sam stran. Pri vsakem sem bil po enkrat nategnjen :D 

Ja z eliso imam tudi jaz slabe izkušnje. Bil tam prvič zadnjič in nikoli več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja "cvetka" od Elise... Kolega imel nesrečo. V ITA mu zbili parkiran moped. Peljal k elisi na cenitev škode in zamenjavo poškodovanih delov. Z zavarovalnico vse uredil, stric na Elisi pa mu ni hotel dati nazaj poškodovanih delov, če bo zavarovalnica kdaj zahtevala poškodovane dele :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam nikjer težav.

..res pa je, da če imam 100€ u žepu, da se ne obnašam, kot da je ves svet moj in imam samo jaz prav... vsi ostali so pa papki, ki nimajo pojma in se morajo vsi vrteti okoli mene.

Nekateri imajo stalno probleme na servisih... v trgovinah... v bifejih , restavracijah... s policaji, zdravniki..(beri ... eni taisti folk) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Shillien pravi:

Ja z eliso imam tudi jaz slabe izkušnje. Bil tam prvič zadnjič in nikoli več.

Ko je bila Neva je vse špilalo, bil zadovoljen.

 

pred eno uro, Zivnorc pravi:

Jaz nimam nikjer težav.

..res pa je, da če imam 100€ u žepu, da se ne obnašam, kot da je ves svet moj in imam samo jaz prav... vsi ostali so pa papki, ki nimajo pojma in se morajo vsi vrteti okoli mene.

Nekateri imajo stalno probleme na servisih... v trgovinah... v bifejih , restavracijah... s policaji, zdravniki..(beri ... eni taisti folk) 

 

Zelo dobro napisano.

In tako je tudi doma.

Če nimaš kohones si tiho in nimaš nikjer problemov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, mladench pravi:

Zadnja "cvetka" od Elise... Kolega imel nesrečo. V ITA mu zbili parkiran moped. Peljal k elisi na cenitev škode in zamenjavo poškodovanih delov. Z zavarovalnico vse uredil, stric na Elisi pa mu ni hotel dati nazaj poškodovanih delov, če bo zavarovalnica kdaj zahtevala poškodovane dele :D 

Če pa so mu montirali nove, motor popravili.

Zakaj bi mu morali še "odpadke" dajat (prav so napisali glede zavarovalnice). 

A tebi tudi staro olje in filter zavijejo za zraven? :) 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

Jaz nimam nikjer težav.

..res pa je, da če imam 100€ u žepu, da se ne obnašam, kot da je ves svet moj in imam samo jaz prav... vsi ostali so pa papki, ki nimajo pojma in se morajo vsi vrteti okoli mene.

Nekateri imajo stalno probleme na servisih... v trgovinah... v bifejih , restavracijah... s policaji, zdravniki..(beri ... eni taisti folk) 

 

Da, če ni rdečega tepiha in kave na servisu, predsedniškega sprejema in zastonj storitve, je vse narobe :)

No tista z verigo, da mu je namestil VX namesto ZVMX je že močna natega.

Moramo pa tudi vedet, da ga ni servisa pri nas, ki bi naredil točno vse, kar je napisano, predvideno po knjigi... (ni šans).

Za 100 EUR jaz že vlki servis delam :) 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!