Skoči na vsebino

Motosvetove srede na Tromostovju [2007]


Priporočene objave

Zadnjič je blo po radiu, da bodo center naredili kot območje umirjenega prometa, kjer je dovoljena hitrost 5 km/h in bodo prepovedali tudi vožnjo s kolesi :eek: kaj šele z motorji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Tromostovje je v teh časih še peš težko prit :hmm: , kaj šele z motorjem.

Z motorjem ...po Čopovi al po Miklošičevi al po Trubarjevi .....ilegalno, če se prav spomnim znakov... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Tromostovje je v teh časih še peš težko prit :hmm: , kaj šele z motorjem.

Z motorjem ...po Čopovi al po Miklošičevi al po Trubarjevi .....ilegalno, če se prav spomnim znakov... :closedeyes:

Včeraj sta stalno paradirali gor pa dol dve policistki. Ena peš, ena na kolesu. Ne vem če je ravno pametno se peljati z motorjem na prešerca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič je blo po radiu, da bodo center naredili kot območje umirjenega prometa, kjer je dovoljena hitrost 5 km/h in bodo prepovedali tudi vožnjo s kolesi :eek: kaj šele z motorji

A se Jankoviču totaln spipal :hmm:

BTW, kdo mi garantira za motor/pazi, če ga parkiram kje drugje in hočem na prešercu spit kavo ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo mi garantira, da mi ne ukradejo avta, če ne morem parkirat na Prešercu, da bi spila kavo?

Daj, bodi resen, a ponoči si pa moped v posteljo zapelješ, da ti ga ne vkradejo? Pa v pisarno, pa v štarcuno, ko greš po kruh? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kolegom bila na Tromostovju, prišla po Miklošičevi, sva mal "spregledala" okrogel znak z rdečim robom in narisanim motorjem na sredini. Policajev ni bilo, spila schweps in coca colo, zato plačala 5 eur :slap: :angry: . Parkirala poleg še štirih motorjev in to je bilo vse. Je pa vseeno fino mal posedet in opazovat folk, pritepen z vseh koncev sveta. Gospodične pa tud še hodijo v poletni garderobi O:-) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, je bil že skrajni čas da to izložbo zaprejo ! :evilgrin:

namig :kva2: zraven figovca na ploščadi je stari nejemnik pločnika - organizacija, z enako ponudbo in podobnim programom ! dovoz dovoljen !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo mi garantira, da mi ne ukradejo avta, če ne morem parkirat na Prešercu, da bi spila kavo?

Daj, bodi resen, a ponoči si pa moped v posteljo zapelješ, da ti ga ne vkradejo? Pa v pisarno, pa v štarcuno, ko greš po kruh? :wacko:

1. ponoči je moped zaklenjen v garaži.

2. če se le da ga imam zmeraj na očeh

3. v štacuni nisem nikdar več kot 10 min

4. kava zna trajat tudi 2 uri :whistle:

5. vprašanje je bilo na mestu, posebaj ko berem koliko motorjev se mesečno ukrade v LJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
ja, je bil že skrajni čas da to izložbo zaprejo ! :evilgrin:

namig :kva2: zraven figovca na ploščadi je stari nejemnik pločnika - organizacija, z enako ponudbo in podobnim programom ! dovoz dovoljen !

Sreda????????

Naslednja mislim.......d nau pomote!!!!

BTW..........pa še k Figoucu lahko uletimo na dober, res dober bograč!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj pol FIGOVC-ajd pridemo zvečer na enega malega ,ko pridemo s fure!!!

l.p.MAX

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....FIGOVC-po moje ne bo šlo,bil danes okoli 18:00 spil nekaj malega -cene navite do plafona-od togote sem šu pol kr na enga horsa v Tivoli :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hm a v Twina pa ne? Hja tam se mogoč res kej spije pa kakšno reče in ni ravno prilike za pozirat tko da verjetno odpade, kajne. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Štajerska naveza bo najverjetneje jutri proti večeru v Twinu izvajala ogrevalne vaje za haloween. Vabljeni (se ve kdo)! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po zadnjih podatkih ki jih ima izseljeniška matica v Ljubljani, Twin ne obratuje ! :evilgrin:

Kak te to? Sej je bil še hm slab mesec nazaj odprt. Z eno luštkano kelnerco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če pa je Twin res zaprt se bomo pa v Godec pub prestavili. :whistle:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Da ne smetim:

Kdaj bo letos fešta za novo leto... datum bi rabil :blush:

js tud.... namreč 22.12 se mi obeta večerja z našim kolektivom in mi prav nič ne diši. sicer pa če bo prilika, itak via Overmura.

ali bo en teden prej (in upam da v nedeljo ne bom delala).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!