Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Malo off topic pa vseeno...

Morda kdo ve, če se v SLO da kje kupiti Michelinove avtokarte?

(tiste oldschool, na papirju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, zanima me zakaj vpisane kordinate v map source, potem na zemljevidu spremini za nekaj metrov. Se prvi ce vpisem kordinate za mlincke na plivskem jezeru mi da tocko na glavno cesto ki pelje mimo in ne na tocno lokacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, zanima me zakaj vpisane kordinate v map source, potem na zemljevidu spremini za nekaj metrov. Se prvi ce vpisem kordinate za mlincke na plivskem jezeru mi da tocko na glavno cesto ki pelje mimo in ne na tocno lokacijo?

tud meni je sprva to delalo, pa je potrebno v nastavitvah "ujeti" prave nastavitve za vpis koordinat, pa probaj z Ar, meni je to pomagalo, sedaj mi pokaže točno in dejansko tam kje pač je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni mojstri.

Na Garmine se spoznam na TOMTOMe pa nič.

Dobil sem enega ONE XL, ki bi mu mogel naložiti novejše karte.

Ali kdo pozna postopek? in mi ga je pripravljen zaupati ?

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam novi Zumo S5NAV,namenjen posebej slovenskemu trgu.Ima sicer nekaj metrov zamika drugače pa prva liga.Upgrejdam v vsaki pooblaščeni knjigarni,lajftime kangla z lepilom je pa že v paketu.Več na http://www.garmin.com/us/

post-1419-0-11531400-1335520720.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem nekje zasledil, da se dobi senčnike za Garmine, ki naj bi omogočali boljšo vidljivost v močnem soncu. Ve kdo, če je to res in kje bi ga lahko dobil za 2455?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem nekje zasledil, da se dobi senčnike za Garmine, ki naj bi omogočali boljšo vidljivost v močnem soncu. Ve kdo, če je to res in kje bi ga lahko dobil za 2455?

a smle pa ne bi poklical/poslal maila?

http://www.garmin.si/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo "pogooglaj" boš našel.

Najlažje je "odpreti kljun" in čakat, da ti vržejo v njega.

Oprosti za pikrost, pa veliko sreče.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snecer daj prosim kakšen link sem naložil basecamp in mapsource zdaj pa rabim mape na partisu jih je polno samo nevem katera je prava

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali kdo uporablja nokia telefon in BT slušalko nokia za navigacijo? kako bi se kaj to obneslo?

sedaj mam narejen že vse za navigacijo (nosilec, vtičnico, torbico za tel) samo BT slušalke še nism kupu. je pa nerodno predvsem v mestu zijati na ekran telefona, zato bi si umislil slušalko. a hitro prazne baterijo slušalke navigacija? ne poznam pa nbenga, ki ma to slušalko, da bi stestiral :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Garmin Nüvi 350 imam naloženo adriaroute + evropo in ko želim dodati nek naslov je enostavno vse prazno - kot da na na napravi ni nobene karte. Ko grem pod kartografijo in pogledam katere karte so naložene, mi vse prikaže normalno in povsod so kljukice... Mogoče kdo ve kaj bi bilo narobe???

Ceste pa normalno kaže, samo navigirati noče?

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Garmin Nüvi 350 imam naloženo adriaroute + evropo in ko želim dodati nek naslov je enostavno vse prazno - kot da na na napravi ni nobene karte. Ko grem pod kartografijo in pogledam katere karte so naložene, mi vse prikaže normalno in povsod so kljukice... Mogoče kdo ve kaj bi bilo narobe???

Ceste pa normalno kaže, samo navigirati noče?

Eno karto odklopi ( odkljukaj ) pa bo. No, upam na forumu imamo mojstra Snecer. On ti bo 1000 % točno svetoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Garmin Nüvi 350 imam naloženo adriaroute + evropo in ko želim dodati nek naslov je enostavno vse prazno - kot da na na napravi ni nobene karte. Ko grem pod kartografijo in pogledam katere karte so naložene, mi vse prikaže normalno in povsod so kljukice... Mogoče kdo ve kaj bi bilo narobe???

Ceste pa normalno kaže, samo navigirati noče?

Zelena kljukica je lahko le pred tisto karto, ki jo želiš uporabljati. (Tudi ti ne moreš na večih zemljevidih (v papirni obliki) hkrati en kraj iskat!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v tem, da je blo vcasih vse obkljukano pa vse je delal, zdej pa nenadoma ne? Ja... ce evropo odkljukam adria dela, obratno pa ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v tem, da je blo vcasih vse obkljukano pa vse je delal, zdej pa nenadoma ne? Ja... ce evropo odkljukam adria dela, obratno pa ne..

Imaš naloženo celo evropo? Tanova je velika čez 2,6 GB!

Je Nuvi posodobljen na najnovejši SW?

Mogoče je problem v fajlu, ki je večji od 2 GB in ga naprava ne prebavi?

Probaj .img velik pod 2GB!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš naloženo celo evropo? Tanova je velika čez 2,6 GB!

Je Nuvi posodobljen na najnovejši SW?

Mogoče je problem v fajlu, ki je večji od 2 GB in ga naprava ne prebavi?

Probaj .img velik pod 2GB!

File je pod 2gb, ker je starejsa karta.... ce je posodobljen na SW pa ne bi vedu... kako in kje pa to naredim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v tem, da je blo vcasih vse obkljukano pa vse je delal, zdej pa nenadoma ne? Ja... ce evropo odkljukam adria dela, obratno pa ne..

fora je v tem, da karta evrope vsebuje tudi zemljevide, ki so na adria route, kar pomeni, da adria route sploh ne potrebuješ,

Adria route pa ne vsebuje ostale evrope.

Zato se tebi samo zdi, da adria route deluje, če je evropa odkljukana,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!