Skoči na vsebino

Motoristični filmi


moto rider

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

vonAxl, sam sem pred kratkim pogledu Long way round in nadaljevanje Long way down. Res zanimivo, je pa res da je precej osebnih izpovedi obeh jezdecev :lol: uglavnem men se je zlo dopadlo, pa me zanima če kdo pozna še kej filmov/serij/potopisov v tem slogu. Naletel sem na komplet 5 DVDjev od Horizons Unlimited sam ne najdem nikjer :hmm: Če bo kdo iskau, priporočam extended verzijo Long way round (to je tista z 10 deli, sej večinoma so samo te po internetu). Če se vam delo dopade, podprite avtorja z nakupom.

Popravljeno . Popravil Brudol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele iz HU tut js iščem že dolgo. Eni od must see so seveda še Mondo enduro in Terra Circa.

K grejo z motorji po svetu prvič:

http://www.alivetorrents.com/torrent/8489513/mondo-enduro-dvdrip-with-extras-around-the-world-on-motorcycle

Ko gredo drugič:

http://www.alivetorrents.com/torrent/8531646/terra-circa-dvdrip-around-the-world-on-motorcycles

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha pa še to:

med celovečerci zelo priporočam The world's fastest Indian ki je krasen film, tudi za nemotoriste.

Med dokumentarci pa obvezno One Man’s Dream – The Britten Bike Story ki je prav neverjetna zgodba navdušenca, ki je v garaži zgradil totalno raketo (verjetno se iz 90-ih kdo spomni Brittena, jaz se). Zelo priporočam ogled.

Zanimivo, oba junaka sta Novozelandca, očitno so kar iznajdljivi. Najbrž ker so sredi oceana.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Iščem torrent od Sibirsky Extreme od Walterja Colebatcha, napisal je report na ADV-ju izdal knjigo in DVD.

Če boš kje zbrskal se priporočam. Dečko odlično piše in bi verjetno tudi dvd bil zanimiv za pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh brezveze..ko ovčke se furajo

kaj bi pa ti rad, da kot biki norijo, al kaj? Zato pa je tk na cestah.

Moto rider ima na motorju napisano "počasi se daleč pride", kar drži kot pribito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se ti razburjaš. Kometiral sem čredni nagon, nič aventure, samo starci, ki nimajo pikico domišljije, so na agenciji bukirali izlet .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no...z RoyalEnfield po Himalaji...men se zdi kr zabavno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta drug je ko en dokumentarec, pregled zadnjih sto let TT dirk, z komentarji legend, ala Dunlop,Fogarty...pa mal kako to domačini doživljajo pa tko.. fajn za 2 ure mal možgančke spočit, pa da si še enkrat rečeš, pizda, kdaj grem? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!