Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

malo poglej oglase od opel astre, zadnjič je bil en, kjer se je prodajala starejša astra gsi (1.8 16V) za 1.700€, pa si dobil zraven gratis še tole skorpucalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLIK Evo prodam res ugodno. Kolega je skuter vozil več ali manj do službe in nazaj, zdej pa rabi denar za avto. Res se splača!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itq! :D haha vsaka čast, čestitam :D Pr nas u razredu je blo 5 zlatih maturantov ^^ katastrofa :D

Hvala! :) Prosm, naša statistika zmaga: 8 zlatih maturantov (24 na celi šoli), povprečje na šoli 23,7, mature ni noben padu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! :) Prosm, naša statistika zmaga: 8 zlatih maturantov (24 na celi šoli), povprečje na šoli 23,7, mature ni noben padu. :D

Ne komentiram :) :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš ti še Rs-ko? biggrin.gif Js sm tud trenutno na 125ki tko da itq pašem v to temo biggrin.gif Morm pohvalt zavore ne yzf-125r worship.gif res ma predobre zavore za tak mliček biggrin.gif

Pero, zdej pa lahko rečem, da že "neki" let ne, haha! :) Trenutno se ukvarjam z drugo vrsto motorjev, haha! :D:boobies:

wtf dej mi prej povej če pričakuješ sploh odgovor na to bedno provokacijo, da nebom za brezveze pisal zakaj je temu tako.

Ni bilo mišljeno kot provokacija, brez zamere ampak se mi zdi, da je tvoj posnetek bolj provokativen kot pa moja objava. Zakaj hudiča bi pa šel tam prehitevati, če ne zaradi tega, da te je nekdo posnel pri tem početju (snemalec verjetno ni snemal vrabca na drevesu in naključno še tebe posnel, ali se motim?). No, kakorkoli, brez zamere vendar že nekaj let, vsakodnevno prebiram črno kroniko z raznimi naslovi, ki vključujejo besedo "motorist..." pod njimi pa berem komentarje, katerih avtorji večinoma pluvajo po motoristih... S takšnimi posnetki le še dodatno krepite/mo nestrprnost do motoristov. Sej ni treba vsega posneti in objavljati na internetu, kajne? :beer1: :yea2:

Jebemtiš, vidm, da se je v zadnjih dveh letih povečal nabor smajlijev tukej -> :pos: <- hahahaha :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

full dobr ceu tedn ze dz za povrh pa se ceu dan brez elektrike k strela udarla :S

superca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dovžn si mi pijačko če prodaš ta hladilnik :D :naughty: aja..vse najboljšee :boobies: pa da ti bo cbrka še doug zdržala :OK:

:worship::004

Zmenjeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SUP BIATCHEZZZ :D

jajajajajajjajaja X125ccm owners meeting!

im in!

pos.giftrance_04_baaa.gifslap.gif

UA-UA! :D

...zlo mal ns je se tuki motoristov od "stare klape" :D ----> boobzierz :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Evo mene, po parih letih sm se spet pojavo tu gor :)

uff ki so časi ko sm še sam mel 125ko... je še kdo od starih prisotn v tej temi?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hej! pred pol leta sem naredil izpit za B kategorijo (avto) in mi velja do leta 2013 ker moram opraviti varno vožnjo+vožnjo odličnosti. Pred dnevi pa je nekdo opravil izbit za avto ampak mu izpit velja do leta 2073! Do kdaj vam vela pa kdaj ste ga naredli?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej! pred pol leta sem naredil izpit za B kategorijo (avto) in mi velja do leta 2013 ker moram opraviti varno vožnjo+vožnjo odličnosti. Pred dnevi pa je nekdo opravil izbit za avto ampak mu izpit velja do leta 2073! Do kdaj vam vela pa kdaj ste ga naredli?!

ha ha ha. ne seri no. začetnikom dajo izpit za 2 leti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Evo mene, po parih letih sm se spet pojavo tu gor :)

uff ki so časi ko sm še sam mel 125ko... je še kdo od starih prisotn v tej temi?

Lp

še smo še,ma na žalost s prazno garažo :cry: še mal šparat pa bo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še en motorist iz krškega :) vozim jawo 125 sport v kratkem pa si kupim yamaho yzf 125 r že konec decembra če bo vse po sreči :) mimo grede prodaja gdo kako yzf 125 r??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še en motorist iz krškega :) vozim jawo 125 sport v kratkem pa si kupim yamaho yzf 125 r že konec decembra če bo vse po sreči :) mimo grede prodaja gdo kako yzf 125 r??

yzf R125.

Ravno takrt k ti mislš kupvat jih bo malo morje na netu

Popravljeno . Popravil Brzi Erko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!