Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Smo ja, čist na podstreho smo jih mogl nest pi*** jim ma*****! :wacko: Gor je blo pa ene 40°C :wallbash:. Skratka zašvicu fuŁ :P:D

Po komolcih ja, s ščitniki za rolerje :P Sej je s foruma, Apriliash125rs

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk mislite da gre tale Aprilia http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=5133061 ?

Glejte Opis.

ni se ta rs-ka prodajala pred 2 tednoma takrat še od 1. lastnika ? gre pa 165-175 odvisno od izpuha in prenosov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni se ta rs-ka prodajala pred 2 tednoma takrat še od 1. lastnika ? gre pa 165-175 odvisno od izpuha in prenosov

Ja jaz sem jo že prej videl na netu, zgleda da nemore proda. Aha hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima prodam kawasaki ninjo 250. Torej za vse tiste, ki iščete res motor ohranjen v nulo :) . Za motosvetovce še ceno malo spustim. Več informacij na PM.

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=5019600 Namest 0 vstavi o.

Popravljeno . Popravil cesko
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobi prosil bi vas za mal pomoči :) . Pozna mogoče kdo kakega prijatla ali pa kolega od prijatla ali pa kakega drugega znanca itd :D ... da ima v lasti Toyoto Celico od letnika 2000 do 2005 oz. 7 generacija. No če kdo pozna koga bi lepo prosil če bi se pozanimal če bi jo prodal ali če bo v kratkem prodajal. Avto naj bo čim lepše ohranjen, po možnosti nekaramboliran, tudi mašina more bit v odličnem stanju :D , pa kilometri naj bodo tam nekje do 200 000. Za njo sem pripravljen odšteti do 6000 eur. Če se bo najdo kdo pa naj kar na PM kontaktira.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opis unega iz Lj se mi zdi zelo slikovit in slovnično pravilen :D

Mah kaj hočeš :) Tako pač je :D Grem pogledat pa bomo vidli takoj, koliko je ura :)

Pobi prosil bi vas za mal pomoči :) . Pozna mogoče kdo kakega prijatla ali pa kolega od prijatla ali pa kakega drugega znanca itd :D ... da ima v lasti Toyoto Celico od letnika 2000 do 2005 oz. 7 generacija. No če kdo pozna koga bi lepo prosil če bi se pozanimal če bi jo prodal ali če bo v kratkem prodajal. Avto naj bo čim lepše ohranjen, po možnosti nekaramboliran, tudi mašina more bit v odličnem stanju :D , pa kilometri naj bodo tam nekje do 200 000. Za njo sem pripravljen odšteti do 6000 eur. Če se bo najdo kdo pa naj kar na PM kontaktira.

Hvala

Haha :D Sem odprl male oglase v temi xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kaj hočeš :) Tako pač je :D Grem pogledat pa bomo vidli takoj, koliko je ura :)

Haha :D Sem odprl male oglase v temi xD

Hahah ja kr vsi neke avtone kupujemo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zima se bliža, asfalt se hladi, pesk na cesti... :surrender: Ni da ni ... še za motocross bo kmal premrzlo :whistle:

Usak nej eno cerado kupi, pa bomo grobnik pokril!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!