Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Dober film :)

Sicer pa najboljše, da vsak posname vožnjo skozi križišče in prilma sem gor :) Ker meni je vožnja skozi križišče nekaj najboljšega v življenju. Ne popravljam se...GLEDANJE drugih kako peljejo skozi križišče mi je nekaj najboljšega v življenju :)

Ti's pa brihtn pob. :) A si motor že popravu? Boš nekej pameten pa si dal napačno svečko v motor :D

PRC PRC!

Tipson da posnetk gor pa ga usi drkajo, kje ste pa vi s svojih posnetkih? :) Me ne zanima kaj boš posnel, sam komentarje bi si prebral in ti mogoče enega ZALIMAL :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti's pa brihtn pob. :) A si motor že popravu? Boš nekej pameten pa si dal napačno svečko v motor :D

PRC PRC!

Tipson da posnetk gor pa ga usi drkajo, kje ste pa vi s svojih posnetkih? :) Me ne zanima kaj boš posnel, sam komentarje bi si prebral in ti mogoče enega ZALIMAL :)

Ti's pa brihtn pob brez izpita z 600cc dirkat pred policajem in ogrožat druga življenja :D

PRC PRC!

Jaz bi rad videl tvoj posnetek ko te nese s ceste, mulo sit vsega. A je tatko plačal kazen? Je tatko kupil motor?

PRC PRC!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej če ti motor ne dela pa ne morš dobit za fukat, še ni treba teh frustracij sem stresat... sej veš, haters gonna hate, boli te kurac za ns mi smo itak gnili pa grdi pa nesposobni, važn da si ti gud

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej če ti motor ne dela pa ne morš dobit za fukat, še ni treba teh frustracij sem stresat... sej veš, haters gonna hate, boli te kurac za ns mi smo itak gnili pa grdi pa nesposobni, važn da si ti gud

Jst sem sam podal moje osebno mnenje glede posnetka :) Meni pač ni všeč jbg, sveta ne bo konec. Nisem jaz začel neke flame war.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kul, spoštujem mnenje vsakega, sam nevem če se temu lahko sploh mnenje reče... sigurno pa ne flejmanje.

WAW :kva2: :kva2: :kva2:

Nigga pls...s tem se ti hvališ? Res škoda, ker se mogoče ne bova nikoli videla v resničnem življenju, ker takemu kraŁju bi mi bilo v čast čestitat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A s tekočo kovino bi se dalo popravit?

S tekočo kovino ne, da se pa dobit isto, le da je za aluminij. Probi in poročaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti's pa brihtn pob brez izpita z 600cc dirkat pred policajem in ogrožat druga življenja :D

PRC PRC!

Jaz bi rad videl tvoj posnetek ko te nese s ceste, mulo sit vsega. A je tatko plačal kazen? Je tatko kupil motor?

PRC PRC!

Eni si lahko privoščimo vse, eni se iz tega nekaj naučimo, eni se pač ne. Men je ratalo preživet to PREIZKUŠNJO in kar ne ubija...menda jača.? :) Si fouš? :) Mislim, da ti mora biti čisto bedno, ker se voziš na Cagivi^^

Skešerau sm pa jst vse :) Kdor zna...ta zna.

Motor ni neslo s ceste, ampak je pikeral v avteka. Rajši se nehaj vozit, ker bom še tebe ogrožal :fight1:

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zajebavajo koga tui škifi? mene so vstavli 4x v 2 mescih oz. 2x že v totem tednu. prvič so me vstavli ker nisem mel ogledal gor pa tablico sem mel vodoravno( ajde to še razumem da me vstavijo), pa so mi tablico beg vzeli, drugič me vstavi dobesedno pred šolo( spet nisem mel ogledala, tablico pa sem že mel skor pravokotno na cestišče), me tretjič vstavijo ( pa še kuj nisem mel ogledal, pa sem mu mogo samo papire pokazat), pa evo danes četrtič ( pa sem mel gor ogledalo) pa mi reče da ni tablica pravokotno na cestišče, pa da bom dobo sodnika za prekrške, pa sem pol tablico zvil, da je bla pravokotno na cestišče, pa pol nisem nič dobo, aja pa še za žmigavce mi je reko da jih zadi niam pa sem mu reko da jih mam not v luči (pa je kr vtihno)...tak da me kr fajn zajebavajo škifi zadnje cajte..pa kr vejo kak se pišem predn mu vozniška dam hahahah

lp luka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zajebavajo koga tui škifi? mene so vstavli 4x v 2 mescih oz. 2x že v totem tednu. prvič so me vstavli ker nisem mel ogledal gor pa tablico sem mel vodoravno( ajde to še razumem da me vstavijo), pa so mi tablico beg vzeli, drugič me vstavi dobesedno pred šolo( spet nisem mel ogledala, tablico pa sem že mel skor pravokotno na cestišče), me tretjič vstavijo ( pa še kuj nisem mel ogledal, pa sem mu mogo samo papire pokazat), pa evo danes četrtič ( pa sem mel gor ogledalo) pa mi reče da ni tablica pravokotno na cestišče, pa da bom dobo sodnika za prekrške, pa sem pol tablico zvil, da je bla pravokotno na cestišče, pa pol nisem nič dobo, aja pa še za žmigavce mi je reko da jih zadi niam pa sem mu reko da jih mam not v luči (pa je kr vtihno)...tak da me kr fajn zajebavajo škifi zadnje cajte..pa kr vejo kak se pišem predn mu vozniška dam hahahah

lp luka

Maš pa smolo da ti tolko težijo :closedeyes:

Mene zadnji 2 leti niso nič ustavli, edino enkrat z avtom, pa še to samo kontrola vozniškega in prometnega, morem potrkat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez ogledal ? bravo!!!!! :headbang:

Na mestu policaja ti nebi dal samo sodnika ampak še konkretno usekal z ogledalom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zajebavajo koga tui škifi? mene so vstavli 4x v 2 mescih oz. 2x že v totem tednu. prvič so me vstavli ker nisem mel ogledal gor pa tablico sem mel vodoravno( ajde to še razumem da me vstavijo), pa so mi tablico beg vzeli, drugič me vstavi dobesedno pred šolo( spet nisem mel ogledala, tablico pa sem že mel skor pravokotno na cestišče), me tretjič vstavijo ( pa še kuj nisem mel ogledal, pa sem mu mogo samo papire pokazat), pa evo danes četrtič ( pa sem mel gor ogledalo) pa mi reče da ni tablica pravokotno na cestišče, pa da bom dobo sodnika za prekrške, pa sem pol tablico zvil, da je bla pravokotno na cestišče, pa pol nisem nič dobo, aja pa še za žmigavce mi je reko da jih zadi niam pa sem mu reko da jih mam not v luči (pa je kr vtihno)...tak da me kr fajn zajebavajo škifi zadnje cajte..pa kr vejo kak se pišem predn mu vozniška dam hahahah

lp luka

S tablico je tko da je lahko nagnjena za 30° nazaj ali naprej. Seveda pa ne vodoravno. Jaz sem imel srečo da me niso nikool jebali zaradi tablice, ker sem pravtko imel športni nosilc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zajebavajo koga tui škifi? mene so vstavli 4x v 2 mescih oz. 2x že v totem tednu. prvič so me vstavli ker nisem mel ogledal gor pa tablico sem mel vodoravno( ajde to še razumem da me vstavijo), pa so mi tablico beg vzeli, drugič me vstavi dobesedno pred šolo( spet nisem mel ogledala, tablico pa sem že mel skor pravokotno na cestišče), me tretjič vstavijo ( pa še kuj nisem mel ogledal, pa sem mu mogo samo papire pokazat), pa evo danes četrtič ( pa sem mel gor ogledalo) pa mi reče da ni tablica pravokotno na cestišče, pa da bom dobo sodnika za prekrške, pa sem pol tablico zvil, da je bla pravokotno na cestišče, pa pol nisem nič dobo, aja pa še za žmigavce mi je reko da jih zadi niam pa sem mu reko da jih mam not v luči (pa je kr vtihno)...tak da me kr fajn zajebavajo škifi zadnje cajte..pa kr vejo kak se pišem predn mu vozniška dam hahahah

lp luka

Akcijo majo, povečan nadzor in kontrola motoristov. Sicer pa itq...natakni ogledala gor, meni so veliko× prau prišla ^^ nwm kako se lahko sploh brez voziš?

Glede tablice je pa tako...določen kot obstaja, ki je še sprejemljiv...samo to ne pomeni, da zdej pa lahko ti sam tablco zviješ...za 35€ je bil homologagiran nosilec za supermoto. Mam tut jst enega doma, sam nwm če bo pasal na SXa.

Dokler si izpraven in voziš po predpisih ti nimajo kaj. Nekaj časa se poskušaj držat vseh zakonov pa ti bodo po tem kasneje marsikdaj skozi prste spregledali. In ja...korekten odnos do policistov. Če te jebe ga jebi nazaj, če je pa korekten si pa tudi on sam ne zasluži ničesar manj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akcijo majo, povečan nadzor in kontrola motoristov. Sicer pa itq...natakni ogledala gor, meni so veliko× prau prišla ^^ nwm kako se lahko sploh brez voziš?

Glede tablice je pa tako...določen kot obstaja, ki je še sprejemljiv...samo to ne pomeni, da zdej pa lahko ti sam tablco zviješ...za 35€ je bil homologagiran nosilec za supermoto. Mam tut jst enega doma, sam nwm če bo pasal na SXa.

Dokler si izpraven in voziš po predpisih ti nimajo kaj. Nekaj časa se poskušaj držat vseh zakonov pa ti bodo po tem kasneje marsikdaj skozi prste spregledali. In ja...korekten odnos do policistov. Če te jebe ga jebi nazaj, če je pa korekten si pa tudi on sam ne zasluži ničesar manj!

Maš plus od mene ;) Se podpišem pod to, s tem jo marsikdaj lahko bolj poceni odneseš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jezikaš nazaj skoraj nikoli ne profitiraš. Včasih pa je nažalost tudi tako, da sta policista dva in vedno ti lahko najde kakšen prekršek katerega naprimer sploh nisi naredil ampak sam brez "očividcev" nimaš nič proti policaju. Moja kariera je kar dolga in je nažalost enkrat tako naneslo. Od takrat je odnos vedno tak kot je potreben in moram rečt, da se kar obrstuje. :)

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tako kot pricakovano.. Jutri pridejo novi zakoni in strozje kazni za prehiteo voznjo itd.

Koliko lahko peljem v naselju da ne oviram prometa oz me ne morajo skasirat? Polovico od omejitve in +- 10% tolerance torej 30kmh legalno?

Izven naselja pa 50 kmh po mojih izracunih?

Ko jih jebe, ce pa hocejo pocasno voznjo pa jim jo prnesem na pladnu. To ni vec normalno.

Ce vidite rdeco toyoto corollo z moto rokavicami zadaj ki se vlece po cesti v tretji pod štandgasom se zahvalite onim gnidam ko so me oskubli ze za 4000€ zaradi prehitre voznje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem razstavil kiler in ga poskusil popravit z Loctite lepilom. Zdej pa upam da bo držalo.

slika007kk.jpg

loce.jpg

Zanima me samo še če je lahko kaj narobe če je spodnja celica zadelana, ker ne vem koliko tega lepila je kaj šlo dejansko noter v celico.. blush.gif

Pa samo tako informativno..koliko kaj stane nov kiler?

P.S. Sorry za (pre)velike slike whistle.gif

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem razstavil kiler in ga poskusil popravit z Loctite lepilom. Zdej pa upam da bo držalo.

slika007kk.jpg

loce.jpg

Zanima me samo še če je lahko kaj narobe če je spodnja celica zadelana, ker ne vem koliko tega lepila je kaj šlo dejansko noter v celico.. blush.gif

Pa samo tako informativno..koliko kaj stane nov kiler?

P.S. Sorry za (pre)velike slike whistle.gif

to ti bo neki časa zdržal pol ti bo spet začeu puščat :naughty: men je isto spušču, nakonc pa sm kr novga nabavu. jbg ni blo druge :OK: kup ga od mačka..za 20€ :OK: za bl cenej ga nboš mogu dobit, pa še jebu se boš s iskanjem hladilnika tko da najbol da ga od mačka kupš :D

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti bo neki časa zdržal pol ti bo spet začeu puščat :naughty: men je isto spušču, nakonc pa sm kr novga nabavu. jbg ni blo druge :OK: kup ga od mačka..za 20€ :OK: za bl cenej ga nboš mogu dobit, pa še jebu se boš s iskanjem hladilnika tko da najbol da ga od mačka kupš :D

:friend2::winkiss:

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ste nekateri čudni na tem forumu... človek da posnetek na forum pol pa ga vsi neke šimfate.. vbistvu pa je blo križišče prazno, ni prehiteval v škarje, niti po črti pač se je malo hitreje peljal, saj pa to je del vsake divje vožnje z rs-ko

sicer pa kdo bo pa gledal posnetek da se en z športnim motorjem pelje po omejitvah :D

Križišče je bilo prazno? V primeru, da bi se avto, ki ga je prehiteval, odločil nenadoma zaviti pred to šolo v Šk. Loki bi pa spet nekoga na UKC oskrbovali na račun davkoplačevalcev. Je pa res, da je treba pred šolam frajarit, malo naprej so tako lepi, odprti ovinki, kjer si lahko privoščiš malo več... Eh... :rolleyes:

Madona, me že ene dve leti ni bilo tukaj na forumu... Kje so Zbiljski kofetkarji? :D lahko bi naredil old school meeting na Zbiljah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, me že ene dve leti ni bilo tukaj na forumu... Kje so Zbiljski kofetkarji? :D lahko bi naredil old school meeting na Zbiljah :D

Maš ti še Rs-ko? biggrin.gif Js sm tud trenutno na 125ki tko da itq pašem v to temo biggrin.gif Morm pohvalt zavore ne yzf-125r worship.gif res ma predobre zavore za tak mliček biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Križišče je bilo prazno? V primeru, da bi se avto, ki ga je prehiteval, odločil nenadoma zaviti pred to šolo v Šk. Loki bi pa spet nekoga na UKC oskrbovali na račun davkoplačevalcev. Je pa res, da je treba pred šolam frajarit, malo naprej so tako lepi, odprti ovinki, kjer si lahko privoščiš malo več... Eh... :rolleyes:

wtf dej mi prej povej če pričakuješ sploh odgovor na to bedno provokacijo, da nebom za brezveze pisal zakaj je temu tako.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!