Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Opa opa,Iskra Boy ma brzdej.Ja vse najbolše ane pa velik varnih kilometrov,velik bab pa čimanj otrok zaenkrat :P :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse naj naj še od mene!!! :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcZ, Ven0m, woox hvala tudi vam :OK: :OK: :yea1:

zakaj ustrigu sej sem se lihkar :D zdej mam lih prov kratke :D

uglavnm, hvala vsem za čestitke&želje :yea1: :yea1: :beer2: :beer2: :beer1: :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fingi se prav, ga v četrtek v Eurotu pijemo :D Hecam se :P Boš sploh ta tedn še kej v šol?Mene nebi blo,bi ene 3 dni komirov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fingi se prav, ga v četrtek v Eurotu pijemo :D Hecam se :P Boš sploh ta tedn še kej v šol?Mene nebi blo,bi ene 3 dni komirov :rolleyes:

hehe, lohka bi ga mal pil ja :blush:

ja ja sm u šol, sploh ni tok slabo spat, sm mislu da bojo mize trše :D pa zdaj itaq nea čutim nič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, lohka bi ga mal pil ja :blush:

ja ja sm u šol, sploh ni tok slabo spat, sm mislu da bojo mize trše :D pa zdaj itaq nea čutim nič :D

Bomo mogl Gorenjci enkrat organizirat eno 125-250 zabavo, da namo škrti izpadl :D Pa da midva par gajb prneseva,jest za Aprilio,ti za brzdej :P Bi mogl en plac najdt :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kaj če bi blo pa enkrat drugač pa bi usi skup eno ornk resno turo nardil :naughty: :naughty:

Po turi pa gajbe, da padajo :krneki: :lol: Jaz sem takoj za,samo, če je skupina velika je ponavad, kar težko vozt :hmm:

Fantje,a kdo od vas res lepo riše?Bi rabil neki imet narisan na papir, za tatoo,samo rabim najprej osnovo na papirju, da potem v photoshopu nardim unmu skico :? Če bi bil kdo pripravljen narisat & skenirat črko R v nekakšni kitajski izvedbi (najraj bi videl unikatno) bi bil zelo hvaležen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kaj če bi blo pa enkrat drugač pa bi usi skup eno ornk resno turo nardil :naughty: :naughty:

mislim da bi pri tem bil problem kje bi se zbrali,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne tko kkšno turco do morja d bi šli...sj ne d bi nas šlo tok ful d se sploh nebi dal vozt, tko okol 10 ane :hmm:

Popravljeno . Popravil Nejc_90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tud že razmišlam da bi gorenci nrdil kkšno žurko, pa se nobenga pametnga placa za enkrat še nism spomnu :blink: sej bo enkrat...nek... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj nea me zajebavej ke veš da mam spomin slabš k zlata ribca :blush:

ah te pa vreii...kaj ti nea greš nič f šolo? te bom tako za uho boš vido :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah te pa vreii...kaj ti nea greš nič f šolo? te bom tako za uho boš vido :evilgrin:

grem f šolo, mam še 14 min časa da se do ke prpelem :P

ajdi :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem f šolo, mam še 14 min časa da se do ke prpelem :P

ajdi :winkiss:

ahči se ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem f šolo, mam še 14 min časa da se do ke prpelem :P

ajdi :winkiss:

Si bil pravcajt? Kaj pa ogrevanje motorja pred vožnjo.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to nitkae panike...motor ogreje pol pa itak tok gre da ogrevanje not prnese :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če maš motor v garaži kjer je skos vsaj 20 stopinj.. a to vela namest ogrevanja? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!