Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

nea sekirej se preveč, sej bo kmal kej bolšiga :P jest mam enak problem, spredi kšn milimetr do roba, zadej pa mal več...pa ne gre na kolen niti slučajn...previsoka je :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za kdaj ti lahko ziher odgovorim, da je to nekje konec avgusta - septembra (pac tak kot sem ti ze pred casom reko, da nardim izpit za avto itd.)

glede tega kaj: zdaj se ze kr nekaj casa drzim pri tem, da bi kupo ninjo l.2005 in mislim da bo to kr drzalo.

vem da sem prej vsaki dan nekaj drugega reko, sam zdaj pa sem se nekak zasidral na to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za kdaj ti lahko ziher odgovorim, da je to nekje konec avgusta - septembra (pac tak kot sem ti ze pred casom reko, da nardim izpit za avto itd.)

glede tega kaj: zdaj se ze kr nekaj casa drzim pri tem, da bi kupo ninjo l.2005 in mislim da bo to kr drzalo.

vem da sem prej vsaki dan nekaj drugega reko, sam zdaj pa sem se nekak zasidral na to...

mija z varaderotom boma tak skup kupovala motorje pa se jebala s tem ne...hehehe

- no jaz sem danes že začel delat, ter dodatno služit za motor, delal sem 12 ur, prelagal neke kište na tovornjak in iz njega, in sem po domače povedano totalno sfukan... ampak vsakič ko mi je težko si predstavljam da tam namesto onih kišt stoji novi motor, pa je takoj lažje hehe :D :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mija z varaderotom boma tak skup kupovala motorje pa se jebala s tem ne...hehehe

- no jaz sem danes že začel delat, ter dodatno služit za motor, delal sem 12 ur, prelagal neke kište na tovornjak in iz njega, in sem po domače povedano totalno sfukan... ampak vsakič ko mi je težko si predstavljam da tam namesto onih kišt stoji novi motor, pa je takoj lažje hehe :D :D :OK:

ti si itak močn k bik tko da ne joki .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdej motoristi.

pride jutr kdo h novi štifti pogledat?? al greste usi na grobnik?

če pride kdo kej orbnt, kej pokličte, da kako rečemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si itak močn k bik tko da ne joki .)

ni vse v moči, morš met tud malo tehnike :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mija z varaderotom boma tak skup kupovala motorje pa se jebala s tem ne...hehehe

- no jaz sem danes že začel delat, ter dodatno služit za motor, delal sem 12 ur, prelagal neke kište na tovornjak in iz njega, in sem po domače povedano totalno sfukan... ampak vsakič ko mi je težko si predstavljam da tam namesto onih kišt stoji novi motor, pa je takoj lažje hehe :D :D :OK:

Misli da je za kištami motor če jih preložiš je tvoj...boš še hitrej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa JST SE KAR BREZ MOTORJA :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker tukej klobasate o vseh stvareh, me pa tale motor zanima. http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1415891#

. Preden sem svojo enduro kupil sem ga že videl med oglasi, potem ga ene par mescov ni blo, zdj je pa spet. Pozna kdo? aja najbolj me privlači akrapo :devil:

s tem modelom sm jst delu izpit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimajo koga poceni gume......

prodam Dunlop D208 110/70/17 in 150/60/17 za malo dnarja,sicer so malo vozene,ker so ble na moji rski,vendar so se za par 1000 km.....predna se ziher zdrzi 7000 km,...zadna pa tud okol 4000......

obe skup za 80€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimajo koga poceni gume......

prodam Dunlop D208 110/70/17 in 150/60/17 za malo dnarja,sicer so malo vozene,ker so ble na moji rski,vendar so se za par 1000 km.....predna se ziher zdrzi 7000 km,...zadna pa tud okol 4000......

obe skup za 80€

prodano...KUPM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčar si pršu srečno domov :hmm: :OK:

:grim :grim :grim na srečo JA :OK: :kva2: :yea1: :whistle:

blo pa res nepozabno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!