Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Kaj pa če maš motor v garaži kjer je skos vsaj 20 stopinj.. a to vela namest ogrevanja? :fredy:

vela če ma motor delovanje pri 20ih stopinjah ;)

sam cagive majo na 55-60 aprilie pa na 70(pa to zato ker majo tok slabš hlajenje :P )

drgač pa men se segreje v 500 metrih počasne vožnje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, da bi ker mel 20 stopinj delovno temperaturo.. bolj težk :)

ja sej v tem je fora...noben nima...torej je odgovor na tvoje prešnje vprašanje negativen... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam tko fajno pot do šole da mam skoz klanec na dol ubistvu, pa samo en križiše umes, tk da lepo dam v sedmo, pa se pelem pr 4000 obratih dokler se ne ogreje, ogreje se mi pa na delovno temperaturo po kšnih 2eh minutah vožnje pri okol 4000 obratih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo folk

kje je Yogi motocenter v Velenju ?

njihova stran ne dela ...tak da ne vem :>

Naprej od Velenja, v Vinski gori.. spodi k se prpeleš dol po bregu po tisti glavni cesti levo.. pol pa tam desno, pol maš tak rahel klanc, pa ležeči so vsake tolk cajta, tu par sto metrov, pol pa maš na desnem! V Velenju direkt pa je drgač moto mario..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Murko spet napada

Ampak tale murko je pa res :headbang: . Fak ej...če bi meu to priložnost, bi ga prav z veseljem trešču z enim kolom po tisti njegovi trhleni, pedrski glavi :headbang: . Če mi gre kdo na živce, mi gre pa ta kreten, bedak...FUJ!!! ne vem kako naj se izrazim...

večina verjetno ve o čem govorim

in pol naj bo človek strpen :headbang: kako boš strpen, ko pa so okol tebe sami idioti! :angry:

Komentar:

"Tudi največji slovenski pesnik France Prešeren za časa svojega življenja ni bil priznan. Zato je obupal nad svojim življenjem, se zapil in umrl še pred abrahamom.

Damjanu Murku tudi ne uspeva najbolje. A za razliko od Prešerna, nad svojim življenjem obupajo vsi okoli njega, ki se zapijejo in bodo umrli še pred abrahamom".

Komentira: mojster (11.4.2007 17:01:00)

Škoda ker je novo leto tako daleč, pa vendar... Ko bom pisal pismo dedku mrazu, bo moja edina želja, naj priskrbi Murkotu enega 2,10m, 160kg+ debelega, močnega črnca, kateri ga bo vsak dan 3x nabrisal na suho v rit. Obljubim, da bom celo leto priden, da mi dedek mraz izolni željo...

P.S. Pa brez zamere...

:lol1: :lol1: :lol1:

Uradno Murko ni gej, saj ima punco Majo (in jaz sem papež Benedikt XVII., ki mu kurac sega do gležnjev), ki je ob enem še njegova menedžerka

:lol1: :lol1: :lol1:

dejte si prebrat komentarje... :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

damči murkooo je car!!! :OK: kaki srečnež je risko ko je dobo na zadnjem koncertu njegov podpis na ritko :blush: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha ko pa čujem Damjan Murko hahahahahha :lol1: :lol1: :lol1: Zadnjič sn ravno en intervju bral pa sem spet umiral zraven :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno, da še nikjer nisem prebral da ga je kdo razbil, ker bo to počasi res potrebno. Pomoje sploh ne hodi nikamor tak ven ker bi jih že 100% dobo po p***i.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če ga je kdo nabrisal....al pa v kake gay klube hodi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno, da še nikjer nisem prebral da ga je kdo razbil, ker bo to počasi res potrebno. Pomoje sploh ne hodi nikamor tak ven ker bi jih že 100% dobo po p***i.

eh, kaj boš ga te razbil, če je faca, drugač pa je doma iz kungote, ker sem tam včasih treniral, pa se je šetal tam gor pa dol vedno, pa smo se mu vedno smejali :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, kaj boš ga te razbil, če je faca, drugač pa je doma iz kungote, ker sem tam včasih treniral, pa se je šetal tam gor pa dol vedno, pa smo se mu vedno smejali :D :D

zdej vemo po kom si se uzeu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest nemorm tega Murkota vidt,slabo mi rata.Da si pri tokih letih dela sramoto s tem "slovenskim slavčkom" ja mene bi blo sram it iz bajte. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jstsm ga zanč v lj vidu...sm se dru...nejkoooo, nejkoooo..pa ni bl oodziva..pa sm reku ...aja sej to ni nejko...damjan je...

jah ful sta si podobna pa sm zamešu :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jstsm ga zanč v lj vidu...sm se dru...nejkoooo, nejkoooo..pa ni bl oodziva..pa sm reku ...aja sej to ni nejko...damjan je...

jah ful sta si podobna pa sm zamešu :blush: :blush:

no no, tole zaj ni blo glih neke izvirno.... drugač pa lahko samo neke rečem za mojga damčija: heee, was a friend of mineee :D :D :blush: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!