Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

no no, tole zaj ni blo glih neke izvirno.... drugač pa lahko samo neke rečem za mojga damčija: heee, was a friend of mineee :D :D :blush: :lol1:

Kdo v vajni zvezi pa "igra" punco? :lol: Po mojem mnenju se Nejko dere "oooo moja Damjana" :D

brezzamere :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHAHAHA tu ni govora o tekmi :lol1: :lol1: :lol1:

Razen če si se namerno pošalil?

Ja sm pol vidu.. :blush: Ups an.. pizda, namest da bi navijali tule neki nabijate :D //nenamerno :blush:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

@roky:

ja...js sploh ne morem videt tega človeka! dobesedno mi slabo pride :SS

hja...men se tud zdi, da je že dobu ene parkrat...če ga pogledaš v tisto zategneno faco...edin če ga je babca kej zajebala, da ga je postran vn potegnila :lol1:

mogoče so pa to /ali posledice za vsem skupaj :hmm: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no, tole zaj ni blo glih neke izvirno.... drugač pa lahko samo neke rečem za mojga damčija: heee, was a friend of mineee :D :D :blush: :lol1:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo v vajni zvezi pa "igra" punco? :lol: Po mojem mnenju se Nejko dere "oooo moja Damjana" :D

brezzamere :P

midva sma hermafrodita, se odločima keri spol boma, vsak dan sma kaj drugega... :D :D

pizda, zdaj pa dovolj s temi gej forami, frdamani risko nas je vse že okužo s tem :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje,a kdo od vas dela v Autocadu 2008 ali pa ima kakšen slovenski tutorial zanj :hmm: Lahko tudi za starejšo verzijo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej vemo po kom si se uzeu :D

:lol1: :kva2:

Jest nemorm tega Murkota vidt,slabo mi rata.Da si pri tokih letih dela sramoto s tem "slovenskim slavčkom" ja mene bi blo sram it iz bajte. :ninja:

metk u glavo, pa bo stvar rešena :)

jstsm ga zanč v lj vidu...sm se dru...nejkoooo, nejkoooo..pa ni bl oodziva..pa sm reku ...aja sej to ni nejko...damjan je...

jah ful sta si podobna pa sm zamešu :blush: :blush:

:slap:

no no, tole zaj ni blo glih neke izvirno.... drugač pa lahko samo neke rečem za mojga damčija: heee, was a friend of mineee :D :D :blush: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metk u glavo, pa bo stvar rešena :)

Mah sicer me b.k. kaj dela ampak nej se tok ne izpostavlja,s to svojo promocijo je baje šel tok daleč, da je sam seb pisal pohvale na internetni strani, da bi folk mislu kok je priljubljen :slap: Ne gre mi pa v glavo to,taka budala bo vedno dobu dobro in hudo bejbo :BUA: Pa kaj bejbe vidjo na takih (odkrito povedanih) pedrih,mogoče samo denar,pa čeprav dvomim, da bi si ga tak buxl lahko prov velik nabral :closedeyes: rajš nej hude dekline mal na motosvet pridejo,bojo vsaj taprave desce doble :D :D :D

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... rajš nej hude dekline mal na motosvet pridejo,bojo vsaj taprave desce doble :D :D :D

:OK: :OK: :OK: :kva2: :yea1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva sma hermafrodita, se odločima keri spol boma, vsak dan sma kaj drugega... :D :D

pizda, zdaj pa dovolj s temi gej forami, frdamani risko nas je vse že okužo s tem :D :D

spet jst kriv :D

pa jst sm že nehu te fore..pa ste vi pol začel...pol smo pa tm k smo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupuje kdo od vas celado?

Prodajam Nolan X-Lite X-902.....M velikosti,crne barve,za 280€,nova je bla 115.000 SIT

razlog: grem po Shoei X-Spirit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni čudn da ma murko okol sebe babe in ''punco'' itak če več o moških ko one

izkušnje pač :wub: :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi prosim pove nekdo kakšen konkreten odgovor glede dušilca za 2t in 4t mašino. Kakšna je razlika.(dušilec!)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam 1 vprašanje

kwa se da še poleg dize, igle in mešance zrak -benz u fergiju še naštelat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam 1 vprašanje

kwa se da še poleg dize, igle in mešance zrak -benz u fergiju še naštelat :?

emmm štangas :)

drgač pa lahk še oni plovček spremeniš mal naklon pa to...sam nevem na kaj vpliva tisto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantjee...evo mene...za en tedn se poslavljam od vas :)

mogoče, če bo prilka se kaj javim iz lloret de maar-a :D

cya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantjee...evo mene...za en tedn se poslavljam od vas :)

mogoče, če bo prilka se kaj javim iz lloret de maar-a :D

cya

uživaj :OK: zlo lepo je tam :) sam kava je bla 750 bivših sit :whistle: :P

maš tam dost računalnikov na vsakem vogalu tak da se kr javi :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C4V4L13R dj uživej an!

Drž si ga pa ne ga spustit... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, doma iz nove ture..

vozo sem se po pohorju in ugotovil da XT pa kolena ne pašejo skupaj.. vse sem že delo, pa ni šlo.. eno nogo sem celo v zraku držal tak sem se na bedro vsedo pa ni šlo, da bi porajso z kolenčniki..

tak da bo treba še malo počakat do drugega motorja da bojo moji kolenčniki trpeli.. vsai nekai dobrega na tem pa je, da nebom rabo 20€ za nove kolenčnike dat naslednjo sezono :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepočasi čez ovinke? :hmm:

ravno zaradi tega sem šal na pohorje, ker so ovinki tolko zaprti da nea moreš z nevem kako veliko hitrostjo se vozit čez njih.. brez skrbi da je bila hitrost dovolj primerna, sai je rob na sprednji gumi dober 1mm na zadnji pa kakšne 3mm, se pravi do konca .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!