Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jutro :rolleyes:

BTW, js sem pa pa zjutrej učil, ko so vsi spali, ko pa so bli pokonc pa sm že vse znal ( "") :naughty:

Jest sm biu pa celo noč pokonci v ležečem stanju :whistle: :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tud že pokonc, to neki ni vredu, ko sem bil brez motorja sem brez problema spal do 9 ob nedeljah :unsure:

to se je tut men dogajal, večja kriza nespanja je bla noč ko sem šel naslednji dan po motor.. komej sem čakal na tist dan, in zato nism mogu zaspat pumoje :rolleyes: to so lepi občutki ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se je tut men dogajal, večja kriza nespanja je bla noč ko sem šel naslednji dan po motor.. komej sem čakal na tist dan, in zato nism mogu zaspat pumoje :rolleyes: to so lepi občutki ja :P

mah sej to je pr useh isto

ja lohk se dobimo... prid mal v ljubljano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je nekam sumliv vreme :glare:

tko da, dons me vrjetn nau. pa še F1 je dons :D haha

šu bom na eno mini turco kle po okolici :P

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je nekam sumliv vreme :glare:

tko da, dons me vrjetn nau. pa še F1 je dons :D haha

šu bom na eno mini turco kle po okolici :P

aha ja sej maš prov

a moto zdej dela :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ja sej maš prov

a moto zdej dela :hmm:

zaenkrat še zmer dela tko k more :D

tko da si kr fajn uštimov :rolleyes:

sj k bom meu cajt pa js pridm v LJ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat še zmer dela tko k more :D

tko da si kr fajn uštimov :rolleyes:

sj k bom meu cajt pa js pridm v LJ :OK:

no superca... sam da dela :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej brodar kok maš ti letnik pa kok si dal če ni skrivnost :?

2005 letnik, 5.800 € :D bomba ha?

je pa drugače bil ta motor uvožen iz italije in nimam servisne knjige... to sta najbrž takšna minusa, drugač pa je motor zakon pa tut zelo lepo ohranjen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2005 letnik, 5.800 € :D bomba ha?

je pa drugače bil ta motor uvožen iz italije in nimam servisne knjige... to sta najbrž takšna minusa, drugač pa je motor zakon pa tut zelo lepo ohranjen :)

to da je uvozen se ne tolko.....bol to da nima servisne,ker ne mors vedet kak pa kdaj pa na kolko km so bli servisi delani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da je uvozen se ne tolko.....bol to da nima servisne,ker ne mors vedet kak pa kdaj pa na kolko km so bli servisi delani

mhm :) doro pa saj kaki preventivni servis tak lahko nareim zaj (olje, filtra, pregled zavornih tekočin, disk ploščic,... ), samo zaj mam prvo v planu registrirat motor pa to... a kdo ve na kolko km je sploh redni servis? nikjer nisem našel točnega podatka... manuala pa niam doma, jutri boma komaj prepis nardila in mi bo prinesel še te papirje ko ma neke doma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo od verdinek-a cifro?? nujno rabim :)

ej od kod je toti verdinek točno, ker vem da je iz koroške, pa zadnjič sn enga takega vido v slovenj gradcu na rs 125, zaj pa nevem če je on...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo fantje včeraj rem k avto šileru po tank nalepko, iskal sem tako navadno prozono z napisom honda al pa cbr al pa kaj pa mi pokaže čisto tako navadno karbon look brez vsakršnega napisa pa to, podobna kot sem jo imel na cagivi za katero sem dal 2000sit in mi reče za nalepko včeraj 10.000sit... tak da če gre kdo kaj v louisa naj pove :) upam da majo gori te honda varjante pa to ker v tcju jo imajo mislim da za 20€ ali pa so jo vsaj imeli in če ne bom šel nič v louisa bom pa bratu rekel da mi jo prinese iz tcja :) 20€ je nekje normalna cena se mi zdi... 10000sit pa res ne dam za nalepko :) no pa važno da je motor doma zdaj pa bomo po malo rihtali te malenkosti... naprimer stojalo za motor še morem kupit pa te fore...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo fantje včeraj rem k avto šileru po tank nalepko, ...

v louisu so po 10€ :yea1: :yea1: (karbonluk verzija, za ostale ne vem) se pa dobi, yamaha, honda, kawasaki, suzuki...

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, te pa ni bil pravi, jaz sn mislo da ma rs :D

mel je včasih rs 50 :D se mi zdi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v louisu so po 10€ :yea1: :yea1: (karbonluk verzija, za ostale ne vem) se pa dobi, yamaha, honda, kawasaki, suzuki...

no to sem imel v mislih, te so mi najbolj všeč, čimbolj navadne oblike, carbon look pa napis honda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi tut rabo tank nalepko :D zrihta do za male pare ?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!