Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

100€ recmo...mal več

aha ok hvala ;)

bo treba počas reg. :whistle:

:grrr :grrr

okol 40k te pride vse skp :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo pubeci, tisti ki ste na računalničarji ali podobno: brodarju je sesulo comp, niti v windowse se mu ne da več prijavit....zaj jaz sn mu reko, da najboljše da na novo naloži windowse, je pa problem ker bo pri tem zgubo vse datoteke pa baje ma neke pomembne.... zaj pa se da kaj ukrenit, da ne bi zgubo vseh teh datotek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo pubeci, tisti ki ste na računalničarji ali podobno: brodarju je sesulo comp, niti v windowse se mu ne da več prijavit....zaj jaz sn mu reko, da najboljše da na novo naloži windowse, je pa problem ker bo pri tem zgubo vse datoteke pa baje ma neke pomembne.... zaj pa se da kaj ukrenit, da ne bi zgubo vseh teh datotek

gor si nej da partition magic pa si nej eno particijo nardi na kateri si bo dau nove windowse in pol k bo v sistemu nej si da pomembne podatke na CD/DVD pol pa nej use skup formatira pol pa iz CDja/DVDja nazaj na komp...pol pa mene kliknt na msnju pa rečt ...HEUREKA...dela!! :D

mwa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam, ko da cd not pa se pokaže v biosu (tisto modro pa bedne črke) ma za zbirat, al mu zbriše tud vse datoteke (formatira disk) al samo obnovi windowse...samo ne vem kolko je to zanesljivo...včasih rata, včasih ne...

zato pa: pomembne zadeve vedno arhivirajte na cd-je, diskete, kakorkoli, ker v primeru sesutja kompa ne moreš nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr

okol 40k te pride vse skp :rolleyes:

:grim

okol 35-40k bsit pride registracija z zavarovanjem

njega je zanimalo zavarovanje...brez cestnin in tehničnih pregledov in teh pizdarij ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gor si nej da partition magic pa si nej eno particijo nardi na kateri si bo dau nove windowse in pol k bo v sistemu nej si da pomembne podatke na CD/DVD pol pa nej use skup formatira pol pa iz CDja/DVDja nazaj na komp...pol pa mene kliknt na msnju pa rečt ...HEUREKA...dela!! :D

mwa

si me prehitu, sori :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njega je zanimalo zavarovanje...brez cestnin in tehničnih pregledov in teh pizdarij ;)

tehnični je tako najmanjši strošek, če je motor mlajši, ga celo ne rabiš delat, cestna taksa me je pa stala 16€... :hmm: ja no sej...okol 10k bsit, pa pridemo na cca 25, sej maš prav :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njega je zanimalo zavarovanje...brez cestnin in tehničnih pregledov in teh pizdarij ;)

zavarovanje me je zanimal ja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kai pa napimer da si v kakem motoklubu.. od kolko KW dalje lahko koristiš tisto bonifikacijo 50% ki ti pripada?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo pubeci, tisti ki ste na računalničarji ali podobno: brodarju je sesulo comp, niti v windowse se mu ne da več prijavit....zaj jaz sn mu reko, da najboljše da na novo naloži windowse, je pa problem ker bo pri tem zgubo vse datoteke pa baje ma neke pomembne.... zaj pa se da kaj ukrenit, da ne bi zgubo vseh teh datotek

v varnem zagonu je probal?.....drugac pa naj da not od windowsov cd/dvd pa ko izbere kam instalira,naj naredi novo particijo,kolko pac rabi za windowse pol pa si skopira kaj rabi pa cist na novo windowse spet gor......

@reesko....za partition magic instalirat menda ja rabi v windowse prit :whistle:

kai pa napimer da si v kakem motoklubu.. od kolko KW dalje lahko koristiš tisto bonifikacijo 50% ki ti pripada?

8kW se mi zdi da je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8kW se mi zdi da je

najmanj 8kW moraš met ja...(pizda pa lih tiste 0,4 ga manjka :headbang: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem se včlano v en motoklub tu pri nas, pa mi je oni ki je kao lastnik kluba in ga poznam zrihal 75% popusta pri zavarovanju :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo pubeci, tisti ki ste na računalničarji ali podobno: brodarju je sesulo comp, niti v windowse se mu ne da več prijavit....zaj jaz sn mu reko, da najboljše da na novo naloži windowse, je pa problem ker bo pri tem zgubo vse datoteke pa baje ma neke pomembne.... zaj pa se da kaj ukrenit, da ne bi zgubo vseh teh datotek

linux live CD. zalaufas komp iz cdja. zapeces. basta....

priporocam DSL linux (damn small linux)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zavarovanje me je zanimal ja ;)

joj nek sm meu tisto tabelo k je pisal po kw kolk pride zavarovanje, pa po ccm kok pride cestna taksa, pa ne najdem :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

bo treba enkrat sobo pospravt... :whistle:

aja, na amzs.si si že pogledov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.amzs.si

tu si zracunate kolko vas osnovno pride,....

drugac pa je mene letos za celo leto prslo 4€ :D plus tablca in prometna :P

sem od stare rske dobo za 4 mesce ven skoraj tolko ko me je za novo celo leto prslo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga dobiš na bootable cd-ju :)

nisem vedo

tako je...pa še velik uporabnih programov je zraven ;)

like what?

ki se pa da dobit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam, ko da cd not pa se pokaže v biosu (tisto modro pa bedne črke) ma za zbirat, al mu zbriše tud vse datoteke (formatira disk) al samo obnovi windowse...samo ne vem kolko je to zanesljivo...včasih rata, včasih ne...

zato pa: pomembne zadeve vedno arhivirajte na cd-je, diskete, kakorkoli, ker v primeru sesutja kompa ne moreš nič

ja to sn mu jaz tui reko ja, ampak po toči zvonit je prepozno... drugač pa hvala vsem za informacije, mu bom posredoval :OK:

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

linux live CD. zalaufas komp iz cdja. zapeces. basta....

priporocam DSL linux (damn small linux)

ja ki pa naj dobi linuxe, pa niti ne zna delat z njimi z mano vred, ker še nikol nisn delo namreč z njimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ki pa naj dobi linuxe, pa niti ne zna delat z njimi z mano vred, ker še nikol nisn delo namreč z njimi

linux - ednina...

preden napiss kej tazga...si najprej poglej...

najbrz sm pomislu na to...za linux obstaja (in je v vseh distrotih nalozen) grafisni vmesnik, ki je podoben windowsovwmu....s tem da za pect cdje kliknes BURN CD...

http://plugintolinux.ca/images/dsl_snapshot2.png klik

thats it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!