Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sej bi reko da ste normalni,.....samo bi se mogo zlagat :D (na 1112 strani sem jaz napiso za 2000,zdaj pa jih je 1132)

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene back :D samo niste nic pretiravali - od takrat ko sem sal spat, pa do zdaj - samo 4 strani...pridni decki, nisem rabo tolko brat :D

samo to z internetom pa je grozno: brodar, nejko, roky, grcotu miska, fingi je tud mel nekaj (?) itd.

tota zenska nas unicuje (v vseh pogledih)

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene back :D samo niste nic pretiravali - od takrat ko sem sal spat, pa do zdaj - samo 4 strani...pridni decki, nisem rabo tolko brat :D

samo to z internetom pa je grozno: brodar, nejko, roky, grcotu miska, fingi je tud mel nekaj (?) itd.

tota zenska nas unicuje (v vseh pogledih)

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Nč fantki,grem v gledališče.Se slišmo čez kšne 3 urce :P Pa pridni bit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, da si jim poslou lupčke,mi je včer net crknu da mu *piiiiip* mater u *piiiip* da ga *piiip* *pipipip* k sm hotu odpret uno sliko od Shreka,resno, se ne zajebavam :)

Kokr niso lupčki teb namenjeni ga že spat podiš :evilgrin:

sewedaa :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans naredo servis na rski.....100€ :wacko: pa zvedo da se je vceraj moja stara rska prodala nekam v okolico ljubljane....bogi tisti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooo Dobro jutro pikci :winkiss:

Kwa sm ga spal ey...

tiča u rt pa vrtt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo boysi..evo mene :D

sm zvedu da sm kemijo gladko trico pisu...tko da se loh prfoksa jebe v rit kosmato s popravcem

fafnzi maj ker es

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

too reesko :OK:

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja skor so mi šivi popokal (mam neki šivano not po ustih) :lol1: :lol1:

hehehe...bi mogo vceraj sodelovat :D mah bomo ze...dans pomojem nebo tak zanimivo, smo zdaj spraznili akumulatorje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko ku je fingi napisal...mentalno prizadeti geji ki imajo motor kot razlog da se ga napijejo...neki tacga :lol1:

ta stavek pa itak rula ja :D :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo boysi..evo mene :D

sm zvedu da sm kemijo gladko trico pisu...tko da se loh prfoksa jebe v rit kosmato s popravcem

fafnzi maj ker es

zakon a si dobiu pol čokolado? :) menda mate zajebano kemarco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se pa nisi obupala a :naughty:

ma ne jest nikol ne obupam no skoraj nikol heh bomo nabil dons spet ene 100strani sam da pridm zwečer iz šole domow da ne bo ful za brat ciao :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne jest nikol ne obupam no skoraj nikol heh bomo nabil dons spet ene 100strani sam da pridm zwečer iz šole domow da ne bo ful za brat ciao :winkiss: :winkiss:

jaz te pa nekaj ful lepo prosim - OBUUUUUPPPPAAAAAAAJJJJJJJ

vsaj nad tem delom furama...a se lohk tko zmenva mala a :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam niste normalni bli res... iz učeraj na danes je tak padlo mnda 50 strani......

najbolj pa sem se smejal.. ko je reesko začel citirat 4 leta stare poste... :lol1:

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!