Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jah ok se ne poznawa dobr tko daa... weš se ti lohka sam smejim twojim komentarjem k ne weš kaj wse se dogaja :winkiss:

Poglej...Prvo kot prvo,poznam te tok, da me tle po sob razmetava od smeha.Uglavnm ti se bolj težko smejiš mojim komentarjem, ker jih niti ne dojameš.To, da se smejiš, ko bereš moje objave,se ne smejiš men,ampak sebi,ker ti je smešn k ne dojameš.Zj pa drugo kot drugo, vidt je, da maš še mlek okol ust, to je razvidno iz tvojih postov.Slovnica je na višku in vsak nov k pride prebrat to temo in vid une nepotrebne W,Y,... takoj zapre, ker misl da smo vsi tle še mlečni.Na-a večina folka tuki se zna obnašat,dojema in tud piše berljivo medtem ko ti ne uporabš niti enga ločila,pišeš nesmiselne stavke pa še par let si v zaostanku s posti.Če hočš bit huda si najd druge svoje adute, s katerimi boš atraktivna,ampak z praznim nabijanjem kok si ti huda v postl na tem forumu neboš nč dosegla....Dam rajš dva zrezka med radiator pa fukam smoker5.gif

Dost mam :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mi tud teb nč slabga ne hočemo :naughty:

ja da ti ne bom še werjelaa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahah... Se popolnoma strinjam...

P.S.: ustvaru sem si nov account na motosvet forumu! Od sedaj naprej me spoznate pod nickom: vRider!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej...Prvo kot prvo,poznam te tok, da me tle po sob razmetava od smeha.Uglavnm ti se bolj težko smejiš mojim komentarjem, ker jih niti ne dojameš.To, da se smejiš, ko bereš moje objave,se ne smejiš men,ampak sebi,ker ti je smešn k ne dojameš.Zj pa drugo kot drugo, vidt je, da maš še mlek okol ust, to je razvidno iz tvojih postov.Slovnica je na višku in vsak nov k pride prebrat to temo in vid une nepotrebne W,Y,... takoj zapre, ker misl da smo vsi tle še mlečni.Na-a večina folka tuki se zna obnašat,dojema in tud piše berljivo medtem ko ti ne uporabš niti enga ločila,pišeš nesmiselne stavke pa še par let si v zaostanku s posti.Če hočš bit huda si najd druge svoje adute, s katerimi boš atraktivna,ampak z praznim nabijanjem kok si ti huda v postl na tem forumu neboš nč dosegla....Dam rajš dva zrezka med radiator pa fukam smoker5.gif

Dost mam :slap:

oioii kok smo občutljivi pišem pač tko kokr mi paše zdej če ti ne znaš prebrt to pomen da maš ti težave z slovnico tko da sorry pa dej nehimo se že enkrat "kregat" k res nima smisla!!In ti namest da bi se zajebavu tle gor se vedno spuščaš v ene take debate :) :unsure:

Popravljeno . Popravil irency
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahah... Se popolnoma strinjam...

P.S.: ustvaru sem si nov account na motosvet forumu! Od sedaj naprej me spoznate pod nickom: vRider!!! :naughty:

matr si pametn...kaj pa če bi si samo spremenu ime?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oioii kok smo ubčutljivi pišem pač tko kokr mi paše zdej če ti ne znaš prebrt to pomen da maš ti težave z slovnico tko da sorry pa dej nehimo se že enkrat "kregat" k res nima smisla!!In ti namest da bi se zajebavu tle gor se vedno spuščaš v ene take debate :) :unsure:

ok, sej nabijamo za brezveze, ampak, motosvet je še zmer resn forum... če se pa misleš zajebavat pa pejt na simpatije :rolleyes: al pa glasujzame :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, sej nabijamo za brezveze, ampak, motosvet je še zmer resn forum... če se pa misleš zajebavat pa pejt na simpatije :rolleyes: al pa glasujzame :naughty:

haha točn to

jst ji hočm že skoz povedat da nima tud enga pametnga posta...sam smajlije uporabla

:evilgrin: :naughty: :P :OK: :wub: :slap: :kva2: :lol1:

tele skoz uporabla...pizda kao da ns zanima k en neki pove kaj si ona misl o tem?to ni mnenjalnik ne GZ ne simpatije tko da punca to je napačn naslov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf uf, ti si se pa čist odpru :worship: :worship:

Glej, da se boš ti tud jutr :naughty:

oioii kok smo občutljivi pišem pač tko kokr mi paše zdej če ti ne znaš prebrt to pomen da maš ti težave z slovnico tko da sorry pa dej nehimo se že enkrat "kregat" k res nima smisla!!In ti namest da bi se zajebavu tle gor se vedno spuščaš v ene take debate :) :unsure:

Am...Ne nism občutljiv sam ti si začela tle reeskota označevat za gaya.Mislm, da ti neveš kaj je fora tega,ker velik objav ne vidš pa kdo drugi tud ne zato brezveze, da se v to "gay" foro vključuješ, ker je itak neboš razumela - tud, če bi ti bli vsi posti vidni.Preber še enkrat tale tvoj post pa poglej, če maš kšno ločilo razn klicajev.Sej ni težko vejce postavt za boljšo berljivost,problem je, če je neznaš.Jest sm se zajebavu dokler ti nisi resno vzela,sorrčy sam predn oddaš post ga preber - dobro ti bo delo ;)

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, da se boš ti tud jutr :naughty:

Am...Ne nism občutljiv sam ti si začela tle reeskota označevat za gaya.Mislm, da ti neveš kaj je fora tega,ker velik objav ne vidš pa kdo drugi tud ne zato brezveze, da se v to "gay" foro vključuješ, ker je itak neboš razumela - tud, če bi ti bli vsi posti vidni.Preber še enkrat tale tvoj post pa poglej, če maš kšno ločilo razn klicajev.Sej ni težko vejce postavt za boljšo berljivost,problem je, če je neznaš.Jest sm se zajebavu dokler ti nisi resno vzela,sorrčy sam predn oddaš post ga preber - dobro ti bo delo ;)

ok fantje se opravičujemm by

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr si pametn...kaj pa če bi si samo spremenu ime?

Če bi to hotu bi to naredu... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok fantje se opravičujemm by

by? a si mislla bye kot adijo? a zdej boš pa kar šla, pa lih sred debate smo no :whistle: :rolleyes: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok fantje se opravičujemm by

Se ni treba opravičevat.Dol mi visi drugač kaj tle počneš pa pišeš sam, če ne razumeš našga zajebavanja ne meč to naprej potem v resnih debatah.Zarad mene, če si po nosu vrtaš... 2.gif

Dost mam tega...kva bomo povedal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, me že neki cajt ni blo u tej temi...

sam pa mate teme... nč no, sm pršla le mal pozdravt, d me čist ne pozabte :naughty: hec...

lp še naprej :worship:

ritke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, me že neki cajt ni blo u tej temi...

sam pa mate teme... nč no, sm pršla le mal pozdravt, d me čist ne pozabte :naughty: hec...

lp še naprej :worship:

ritke...

kaj mašti zmer ene ritke? :D

a morm lih dt gor sliko k smo sršeni spodaj brez slikani? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, me že neki cajt ni blo u tej temi...

sam pa mate teme... nč no, sm pršla le mal pozdravt, d me čist ne pozabte :naughty: hec...

lp še naprej :worship:

ritke...

O Irencko.Midva sva se pa v Besnci spoznala, če se prov spomnem,knede .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mašti zmer ene ritke? :D

a morm lih dt gor sliko k smo sršeni spodaj brez slikani? :evilgrin:

hm tu so pa že tiste moje :naughty: hehe hecam se, ja no, pač... ritke :whistle:

slikco pa po želji :worship:

O Irencko.Midva sva se pa v Besnci spoznala, če se prov spomnem,knede .)

hm, jah možn, petek? si biu z grčarjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, jah možn, petek? si biu z grčarjem?

Biu z Grčarjam pa tm sm pr mizi za katero je Brdaus sedu smo stal,še roko si mi dala.Sm mel modro Alpinestars jakno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biu z Grčarjam pa tm sm pr mizi za katero je Brdaus sedu smo stal,še roko si mi dala.Sm mel modro Alpinestars jakno :)

jap jap že vem... veš me mal emšo daje :whistle: prevč folka poznam... no ja nkol ni preveč :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap jap že vem... veš me mal emšo daje :whistle: prevč folka poznam... no ja nkol ni preveč :naughty:

Eh sej že vse mal emšo daje,nč skrbet...Jest mam revmo v kolenih :krneki: pa to se ne zajebavam :) mam telovadbo opravičeno za cel let :unsure: Sam, da ni nikol dost...ritka :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh sej že vse mal emšo daje,nč skrbet...Jest mam revmo v kolenih :krneki: pa to se ne zajebavam :) mam telovadbo opravičeno za cel let :unsure: Sam, da ni nikol dost...ritka :naughty:

kva ta strela...telovadt ne more

a na motorju v kavbojkah :D

hehe..dobr si jih nažgau:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh sej že vse mal emšo daje,nč skrbet...Jest mam revmo v kolenih :krneki: pa to se ne zajebavam :) mam telovadbo opravičeno za cel let :unsure: Sam, da ni nikol dost...ritka :naughty:

ritka... hehe itk a :naughty:

ja no sj kr priznej... eni se pač raj z motorji vozmo kt pa telovadmo :whistle: tut jst... mislm prfoks za športno j motorist, in se res štekava... no zj j konc tega, ma moja telovadba j bla dostkat kr na motorju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!