Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ti si pa na forumu vedno nekii pogumn, ioi bogi no

Hahahahahahahahahahahahaha a nemorš oz. neznaš druzga napisat poj pa tako vn butneš :lol1: Bolj boga si ti, se mi smilš...Sej sm enkrat predlagov dobrodelno akcijo - vsekakor dobiš enga pliškota .) Kdor me pozna v živo (reesko,Grčar,Fingi,Kok in ostali) vedo, da se rd zajebavam, ampak nism ti jest kriv, da se nemorš na Zbiljah ufurat v našo družbo, res ne irency.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahahahahahahahahahaha a nemorš oz. neznaš druzga napisat poj pa tako vn butneš :lol1: Bolj boga si ti, se mi smilš...Sej sm enkrat predlagov dobrodelno akcijo - vsekakor dobiš enga pliškota .) Kdor me pozna v živo (reesko,Grčar,Fingi,Kok in ostali) vedo, da se rd zajebavam, ampak nism ti jest kriv, da se nemorš na Zbiljah ufurat v našo družbo, res ne irency.

verjetno ima premalo prostora :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahahahahahahahahahaha a nemorš oz. neznaš druzga napisat poj pa tako vn butneš :lol1: Bolj boga si ti, se mi smilš...Sej sm enkrat predlagov dobrodelno akcijo - vsekakor dobiš enga pliškota .) Kdor me pozna v živo (reesko,Grčar,Fingi,Kok in ostali) vedo, da se rd zajebavam, ampak nism ti jest kriv, da se nemorš na Zbiljah ufurat v našo družbo, res ne irency.

sploh ne vem zakaj kličete!!Nč fantje vi kr uživite škoda k sm sploh kej pisala v tej temi sorry!!ČAW

Popravljeno . Popravil irency
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti že weš al pa da sta zdele tenis igrala zdej sta pa ne vem kje pa ja no misl si kr hočš, veš prov vsen mi je

Where is the OFF Button? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne vem zakaj kličete

Nism te jest klicov, lahko bi pa mirno odklonila pa šla naprej plavat v jezer :rolleyes: Irency,dej klikn un gumb Odjava k je tm gor "Prijavleni ste kot: irency" ta gumbek dela čudeže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism te jest klicov, lahko bi pa mirno odklonila pa šla naprej plavat v jezer :rolleyes: Irency,dej klikn un gumb Odjava k je tm gor "Prijavleni ste kot: irency" ta gumbek dela čudeže

haha plavat v jezero, irency ne morš bit taka pa krast življenjski prostor ubogim ribicam... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha plavat v jezero, irency ne morš bit taka pa krast življenjski prostor ubogim ribicam... :D

Poplava.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si?

vrjetn je zmankal prostora za +al :whistle: :whistle:

vaa :kva2: dons smo tud l utal ukol, iz prvotnga plana da gremo na bled, smo na konc pristal na zbilah po lutanju čez predvor pa tržič :slap: :slap:

PA sej je blo kr fletno, sam mal ns je dž uprav.

No pa še slikca:

post-11961-1181497721_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetn je zmankal prostora za +al :whistle: :whistle:

vaa :kva2: dons smo tud l utal ukol, iz prvotnga plana da gremo na bled, smo na konc pristal na zbilah po lutanju čez predvor pa tržič :slap: :slap:

PA sej je blo kr fletno, sam mal ns je dž uprav.

jao jst pa nism mogla pridt :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetn je zmankal prostora za +al :whistle: :whistle:

vaa :kva2: dons smo tud l utal ukol, iz prvotnga plana da gremo na bled, smo na konc pristal na zbilah po lutanju čez predvor pa tržič :slap: :slap:

PA sej je blo kr fletno, sam mal ns je dž uprav.

No pa še slikca:

Škoda k dons nism meu časa...Ampak smo se tud včerej mel fino,sploh nočna vožnja čez centr .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jst pa nism mogla pridt :unsure: :unsure:

sej, pa jutr ane :004 ni panike :P :wub: :whistle:

Škoda k dons nism meu časa...Ampak smo se tud včerej mel fino,sploh nočna vožnja čez centr .)

ja, učeri je blo čist fletno :OK: škoda, k niso tiste fotke ratale učeri :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, učeri je blo čist fletno :OK: škoda, k niso tiste fotke ratale učeri :(

Sej v petk pred odhodom v Medvode nardimo en fotošuting :D ....tm pr Brniku v gmajni pa še kšn movie posnamemo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne spet stoner :krneki: :headbang:

capaaa ducatiiiii :D:D:D

vrjetn je zmankal prostora za +al :whistle: :whistle:

vaa :kva2: dons smo tud l utal ukol, iz prvotnga plana da gremo na bled, smo na konc pristal na zbilah po lutanju čez predvor pa tržič :slap: :slap:

PA sej je blo kr fletno, sam mal ns je dž uprav.

No pa še slikca:

od koga je husqvarna? lepa je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej v petk pred odhodom v Medvode nardimo en fotošuting :D ....tm pr Brniku v gmajni pa še kšn movie posnamemo :naughty:

jaaaaa :kva2: :kva2: :kva2: Sam, da bo dost lubrikanta, v zadno me je pol use pekl, sm še 3 dni narazn hodu :slap: :cry: :cry:

capaaa ducatiiiii :D:D:D

od koga je husqvarna? lepa je :P

em, od sošolca... ni tok slaba :yea1: sam, glede na letnik je kr dost zgonena...oz. so plastike bl slabe :blink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaaaa :kva2: :kva2: :kva2: Sam, da bo dost lubrikanta, v zadno me je pol use pekl, sm še 3 dni narazn hodu :slap: :cry: :cry:

Sej bom uzel zic dol pa ga sprot pomakov v kestl od olja za mešanco :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pod zicom ma kesl za olje za mešanco?

bolš k mito k ma pod kestlam :headbang:

jest ga mam pa lepo zadi prstran pod desno plastiko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolš k mito k ma pod kestlam :headbang:

jest ga mam pa lepo zadi prstran pod desno plastiko :whistle:

Poj bi se midva skoz z odprtmu kestlam vozila ande :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo grči..učer so me spet povsod spustil s tvojim dokumentom :D

miha grčar :D hahahahhaa

sej za tist si ti men še neki doužn :whistle:

tko da bogi Matex :lol1:

:lol1: owned :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se nič ni zdelo slabo met pod tankom kesl...

no ja, mal smešn zgleda k je lih vsakič treba kestl dvigvt... no, pol drugače tankaš an, jest raj večkrat po mal k pa enkrat po velik :blink: :blush:

Poj bi se midva skoz z odprtmu kestlam vozila ande :naughty:

hm, pomoje bi se splačal kr eno cevko iz oljne pumpe dodatno potegnt, da bi se kr sprot mazal... :ninja: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!