Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

:lol1: owned :lol1:

O Grčo,kvaj dj...Ste se poj v petk še nasmejal v avtu,a :lol1:

hm, pomoje bi se splačal kr eno cevko iz oljne pumpe dodatno potegnt, da bi se kr sprot mazal... :ninja: :devil: :devil:

:D :D Razmišlam kuko bi v Medvode povštr tavelk uzeu, da bi nama blo udobno - pa dost resno mislm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Grčo,kvaj dj...Ste se poj v petk še nasmejal v avtu,a :lol1:

:D :D Razmišlam kuko bi v Medvode povštr tavelk uzeu, da bi nama blo udobno - pa dost resno mislm :D

kej napihlivga mogoče? :whistle: :whistle:

V takmu primeru je kr uporabno met čoprja, zanč v besnc so pršli eni, pa iz kufrou uzel 2x navadn turbomaksimus, pa enga ta velizga, ta dvojnga, pa so lepo napihnil pa je blo... :whistle: :whistle: ni bolšiga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej napihlivga mogoče? :whistle: :whistle:

V takmu primeru je kr uporabno met čoprja, zanč v besnc so pršli eni, pa iz kufrou uzel 2x navadn turbomaksimus, pa enga ta velizga, ta dvojnga, pa so lepo napihnil pa je blo... :whistle: :whistle: ni bolšiga...

Jest pa študiram kuko bom komi eno spalko nekam stlaču...Ti boš itak dve spalki uzel ane ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa študiram kuko bom komi eno spalko nekam stlaču...Ti boš itak dve spalki uzel ane ? :hmm:

Nep, jest mam svojo+šotor...drgač, če nimaš kam dt, komot jest pelem...

sicr pa, ruzak boš tk al tk meu sabo an? aja, cune, sej res :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nep, jest mam svojo+šotor...drgač, če nimaš kam dt, komot jest pelem...

sicr pa, ruzak boš tk al tk meu sabo an? aja, cune, sej res :blush: :blush:

Aja sm mislu, da boš še eno za svojga tiča uzel, da ga neboš celo noč zvijov :lol1: Ma ne sej bom že svojo nekam stlaču,je pa res, da je mau večja sam bomo že zrihtal neki...Edin mogoče če maš kšne tiste elastike za posodt,tistga se pa res nebi branu :hmm: Ruzak valda, cune pa še neki, sej sam veš kva :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja sm mislu, da boš še eno za svojga tiča uzel, da ga neboš celo noč zvijov :lol1: Ma ne sej bom že svojo nekam stlaču,je pa res, da je mau večja sam bomo že zrihtal neki...Edin mogoče če maš kšne tiste elastike za posodt,tistga se pa res nebi branu :hmm: Ruzak valda, cune pa še neki, sej sam veš kva :naughty:

am, nimam tistih elastik(oz. mam sam eno), v zadno k sm kej rabu, sm dau sam eno to elastiko k ne vem kk se ji reče, pa pol še z pasom za hlače zašponov :blink: :whistle: pa je držal brez problema do maribora pa nazaj :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, nimam tistih elastik(oz. mam sam eno), v zadno k sm kej rabu, sm dau sam eno to elastiko k ne vem kk se ji reče, pa pol še z pasom za hlače zašponov :blink: :whistle: pa je držal brez problema do maribora pa nazaj :ninja:

Bom neki improviziral...Bo pa smešn zgledal k je spalka širi od celga motorja :lol1: ampak bomo že, sej Medvode pa ja niso tko deleč...A se dobimo v petk na Zbiljah na kavici potem pa odkorakamo v vrsti do zbora? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf ja fajn je blo :D

zdaj ko sm se čez poljčane pelal domov sm vido 2 stara kresa kak sta se lamat začela :D je edn iz avta neko železno al kako pač palco ven potegno :D pa sta se zrausala :) sam nism dosti vido ker sm biu mal hiter :) 2 druga bedaka pa sta zravn gledla :D

norci

Mi smo se tut tak zlemal učer!!Pošten ga je pokal sm enga kr iz avta potegnu pa sam prebrcu...sam še zj ne vem zkaj se je šlo ampak vseen!!

Pol je pa en od unih eno pičko kresnu se mi je pa utrgal...:D

Bom neki improviziral...Bo pa smešn zgledal k je spalka širi od celga motorja :lol1: ampak bomo že, sej Medvode pa ja niso tko deleč...A se dobimo v petk na Zbiljah na kavici potem pa odkorakamo v vrsti do zbora? :)

Kje se dobimo mi??? Kr jaz san še brez motorja! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom neki improviziral...Bo pa smešn zgledal k je spalka širi od celga motorja :lol1: ampak bomo že, sej Medvode pa ja niso tko deleč...A se dobimo v petk na Zbiljah na kavici potem pa odkorakamo v vrsti do zbora? :)

Aha, sej men tud šotor čez gleda...ni panike, sej ni deleč :whistle: :whistle: Jest sm za, sam... v petk mam šele po 6i uri čs se mi zdi :headbang: :headbang: oz. no, kdaj bi vi šli ke? Nej bi igrov na valeti nek v kropi, pa me čist nč ne mika :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, sej men tud šotor čez gleda...ni panike, sej ni deleč :whistle: :whistle: Jest sm za, sam... v petk mam šele po 6i uri čs se mi zdi :headbang: :headbang: oz. no, kdaj bi vi šli ke? Nej bi igrov na valeti nek v kropi, pa me čist nč ne mika :headbang:

kwa igrov?

sicer pa zakwa greste že u petk??? a ni bolš da se gre u soboto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa igrov?

sicer pa zakwa greste že u petk??? a ni bolš da se gre u soboto?

kitara pa to... :rolleyes: ne da se mi :headbang: fotr od tega mulca k bom z njimi igrov je pevc pr unimogs bend k bo igorv v medvodah...

jah ne vem zakaj že v petk...pomoje se bo dogajal petk+sobota an...zakaj bi zamudu tist kar je hudo če maš cajt :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magari na zboru? :hmm:

Ja najbl bi blo sam kurc je k če bom nesu tm šotor peš notr bom zgledu k en bumbar :D

kdaj boš ti usposobo to aprilio da malo vidimo :D

Ma bom...lih se s fotrom menm kdaj greva po kose...ma sj bo pa itak še nimam izpita, tko da je po en stran bolš da je razdrta da naum kake pizdarije naredu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, sej men tud šotor čez gleda...ni panike, sej ni deleč :whistle: :whistle: Jest sm za, sam... v petk mam šele po 6i uri čs se mi zdi :headbang: :headbang: oz. no, kdaj bi vi šli ke? Nej bi igrov na valeti nek v kropi, pa me čist nč ne mika :headbang:

Če boš igrov te počakamo čene pa tm okol 16 - 17ih

kwa igrov?

sicer pa zakwa greste že u petk??? a ni bolš da se gre u soboto?

Jest bom šu takrt k Fingi k skup spiva :P Sam sej je fajn mau pokampirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal pa se bom res lahk javu v temi 125ke javite se, vse je odvisno od matematike jutr :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo nabavljal Motul 710 preko scooterkit-a?

Tukaj pri nas ga imajo za nekaj čez 18€, kar je drago napram temu.

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo nabavljal Motul 710 preko scooterkit-a?

Tukaj pri nas ga imajo za nekaj čez 18€, kar je drago napram temu.

js sm tut že o tem razmišlu..če ga kupmo ful skupi pa pol razdelimo stroške to je uno k je 9E liter če jih 12 uzameš...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bote dons tut kej na Zbilah?

Ja :yea1: :yea1:

Čez pol urce bova z Rokyjam na zbilah, če ma kdo cajt nej kr pride, bomo kšno rekl :yea1: :yea1: :yea1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei roki a si ti dons okol pol dveh na laborah strašiv??? z eno tako modro belo jakno se mi zdi. prpelu pa iz jeprce in na križišu zavijov desno proti železniški???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!